فروش (تامین سخت افزار)

شرکت پایه ریزان فناوری هوشمند اعلام میدارد در بخش فروش خود تجهیزاتی همانند سرور ، استوریج و فایروال فعالیت داشته و در اکثر پروژه های اجرایی توانسته رضایتمندی بسیار خوبی را کسب کند. تیم فروش و پشتیبانی فنی مربوط به تجهیزات سرور و دستگاه هاای ذخیره سازی اطلاعات مانند :SAN , NAS , DAS با استفاده از تجربه بسیار خوبی که در پروژه های قبلی خود بدست آورده و روز به روز در اجرای پروژه های بزرگتر موفق باشند.

شرکت پایه ریزان فناوری هوشمند در بخش فروش خود خدمات زیر را برای شرکت ها و سازمانها ارائه می دهد :

–  فروش مصولات کمپانی Cisco  

–  فروش محصولات کمپانی HP   در زمینه  سرور ، NAS  ، SAN Storages ، NSA

– فروش فایروال سخت افزاری و نرم افزاری مانند : Fortinet, Cisco , juniper

 – فروش و پشتیبانی محصولات خاص ، درخواستی مشتری

– فروش لایسنس های معتبر تجهیزات شرکت سیسکو

سرورهای رده Proliant به سه گروه Rackmount و Tower و Blade تقسيم شده اند. سرورهای Tower و Rackmount در مدلهای۱۰۰، ۳۰۰ و ۵۰۰ ارائه شده لست. در ادامه به معرفی هر گروه از سرورهای سری Proliant  می پردازيم:

۱٫گروه (Rackmount (DL

اين گروه از سرورهای hp ،سرورهايی با سايز كوچك هستند كه به صورت فشرده با چگالی بالايی هستند و قابليت انعطاف و مديريت پذيری بالايی دارند. همچنين برای محيطهای با تعداد زياد سرور مناسب هستند و جهت استفاده بايد داخل رك قرار گيرند. در اين گروه از سرورها می توان به مدلهای سری DL100 ، DL300 ، DL500 ، DL700 و DL900 اشاره نمود.

۲٫گروه(Tower (ML

اين گروه از سرورهای hp برای پشتيبانی از ميزان حافظه ديسك و I/O  بالا طراحی شده اند.در بخشهای مختلف از جمله سايتها، ديتا سنترها و … مي توان از آنها استفاده نمود.همچنين برای استفاده نيازی به رك ندارند وبه صورت Tower قرار می‌‌‌‌‌گيرند. البته در صورت نياز می‌توان اين سرورها را داخل رك قرار داد. در اين گروه سرورهای مدلهای سری ML100 و ML300 قرار دارند.

۳٫گروه (Blade(BL

گروه blade سرورهای hp  حالت تيغه‌ای دارند و به صورت كاملا فشرده و ماژولار طراحی شده اند. نحوه قرارگيری اين سرورها در رك به صورت مجموعه ای بوده و تعداد ۸ يا ۱۶ عدد از آنها در محفظه های مخصوصی با عنوان C7000 و C3000 قرار گرفته و داخل رك نصب می‌شو ند. قابليت انعطاف بالا و ساختار متفاوت، موجب كاهش هزينه های ديتا سنترها و بالا رفتن كيفيت سرويس دهی شده است.