لایسنس Firewall Analyzer

تحلیل لاگ و تغییرات پیکربندی برای تمامی دیوایس های امنیتی  شبکه شما

تمامی فعالیت های شبکه شما را به دقت تحلیل می کند و تمامی لاگ مربوط به دستگاه های امنیتی بصورت یکپارچه جمع آوری می کند . Firewall Analyzer یک نرم افزار Agent less است که به Administrator ها این امکان را می دهد که متوجه شوند چه مقدار ترافیک در کدام قسمت از Network در حال استفاده است . Firewall Analyzer یک نرم افزار Open Source می باشد که از فایروال های مختلف شبکه نظیر Check Point ، Cisco ، Juniper ، Palo Alto و … پشنیبانی می کند .

آنالیز کردن Policy های فایروال :

با استفاده از این روش تمامی Rule های فایروال شما را از لحاظ کارایی آنالیز می کند و آنها را برای Performance بیشتر در شبکه شما Tune  می کند .

  • Change Management :

با استفاده از این قابلیت تمامی تغییرات صورت گرفته درConfiguration فایروال را بصورت کامل و با جزئیات کامل با استفاده از Change Management Reports به شما خواهد داد .

 

  • Network Security Managment :

با استفاده از این روش اطلاعات کاملی در خصوص اتک های موجود در شبکه و همجنین نقض های سیاست های امنیتی شبکه شما در اختیارتان خواهد داد .

  • Compliance Management :

نرم افزار Firewall Analyzer بصورت مکانیزه امکان گزارش گیری از تغییرات امنیتی و Configuration برای به روز بودن تغییرات امنیتی در فایروال ها را در اختیار شما قرار خواهد داد .

  • Network Forensic Audits :

Firewall Analyzer امکان بررسی تمامی لاگ های شما را با سرچ کلمات کلیدی در اختیار شما قرار خواهد داد تا در مدت زمان کوتاهی دلیل رخدادهای امنیتی خود را بیابید .

  • Log Analysis :

نرم افزار Firewall Analyzer تمامی رفتارهای ترافیک ورودی و خروجی سازمان شما را برای بهبود امنیت شما بررسی  می کند .

  • Network Traffic and Bandwidth Monitoring :

Firewall Analyzer با آنالیز رفتار شبکه شما و مانیتور کردن تغییرات Spikes در مصرف پهنای باند مصرفی شما و بررسی دقیق رفتار کاربران امکان بررسی تهدیدهای امنیتی را به شما خواهد داد .

دموی آنلاین Firewall Analyzer :

ManageEngine Firewall Analyzer Demo (fwanalyzer.com)

شرکت پایه ریزان فناوری هوشمند توانایی ارائه لایسنس معتبر ، طراحی و پیاده سازی نرم افزار Firewall Analyzer را دارد، جهت مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید