لایسنس Remote Access Plus

به وسیله Remote Access Plus از مشکلات رهایی یابید !!!

Remote Access Plus یک نرم افزار Enterprise در ضمنیه Remote است که به Administrator ها کمک می کند تا مشکلات ریموت کاربران  را از محیطی متمرکز حل کنند .

به کمک ابزارهای پیشرفته نرم افزار RemoteAccess Plus نظیر : Advance remote access control ، System Manager ، Wake on LAN ، remote shutdown ، Remote File Transfer و … حل مشکلات مربوط به این حوزه را از چندین روز به چند دقیقه کاهش می یابد .

چرا باید از نرم افزار Remote Access Plus استفاده کنیم ؟؟؟

  • Advanced Remote Control :

HIPPA به کمک نرم افزار مدیریتی Remote desktop به شما با اضافه کردن ۱۰ قابلیت ویژه در ویندوز و مک و لینوکس به کمک شما می آید .

  • System Manger :

بصورت Remote دسترسی کامل یه سرویس های ویندوز ، CMD ، Registery ، User manager ، فایل ها ، پرینتر و … را خواهید داشت .

  • Wake on LAN :

با یک کلیک ساده شما می توانید تمامی کامپوتر هایی که روی آنها Agent نرم افزار Remote Access Plus نصب شده است را از به سادگی روشن کنید .

  • Voice & Video Chat :

با کمک Video ، Voice و Chat شما می توانید راهنمایی های لازم را در خصوص نحوه برطرف کردن مشکلات کاربران را به آنها بدهید .

  • Remote Shutdown :

شما با دانستن کامپیوترهایی که هیچ گونه فعالیتی رو آن ها صورت نگرفته و از آن ها استفاده ای نمی شود یا بصورت دسته جمعی و یا Single بصورت remote کامیپوترها را  خاموش ، قفل و یا Sleep کنید .

  • Powerful Reports :

به کمک نرم افزار قدرتمند Remote Access Plus شما قادر خواهید بود تا تمامی فعالیت های مربوط به Remote Session کاربران و همچنین Chat history و Registery و … را ماینتور و Export بگیرید .

نرم افزار Remote Access plus  دارای ۳ ورژن مختلف است :

Professional Standard Free
Complete remote computer access with +12 troubleshooting tools Advanced Remote Desktop Access for troubleshooting Fully-functional , perfect for small businesses (  ۱۰ Computers )

لینک دموی آنلاین نرم افزار Remote Access Plus :

Remote Access Plus – Online Demo

شرکت پایه ریزان فناوری هوشمند توانایی ارائه لایسنس معتبر ، طراحی و پیاده سازی نرم افزار RemoteAccess Plus را دارد، جهت مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید