پایه ریزان فن آوری هوشمند

Splunk Enterprise

مشاوره خرید و پیاده سازی راهکارهای SIEM

ESA

Cisco Email Security (ESA)

مشاوره و نصب و راه اندازی سرویس امنیت ایمیل سرور سیسکو

ManageEngine

IT management software

مشاوره و فروش لایسنس تمامی محصولات

Tenable

Nessus

مشاوره و پیاده سازی سرویس

Cisco

Smart, Classic, PLR

فروش لایسنس های سیسکو

ما برترین ها را ارائه می دهیم.
پایه ریزان

شرکت پایه ریزان فناوری هوشمند در سال ۱۳۹۱ با همکاری تعدادی از متخصصین فناوری اطلاعات کشور تاسیس شد. این شرکت با اتکا به دانش و تجربه گسترده، افتخار همکاری و ارائه خدمات متعدد تخصصی و نوین فناوری اطلاعات را به مشتریان ارجمند خود دارد.

درباره ما
هدف ما

این مجموعه پاسخی است به نیاز موسسات و سازمان ها و شرکت های بزرگ و متوسط کشور در زمینه خدمات تخصصی، سرویس‌ها و زیرساخت‌های شبکه و ارتباطات یکپارچه. شرکت پایه ریزان فناوری هوشمند ضمن بررسی و عارضه‌یابی دقیق ساختار موجود، با تحلیل و مدلسازی، راهکارهای راهبردی و کارآمد را جهت افزایش توانمندی سازمان‌ها فراهم می کند.

تماس با ما
خدمات

شرکت پایه ریزان فناوری هوشمند، خدمات خود را با تکیه بر تخصص، دانش فنی و تجربیات کارشناسان خود ارائه می‌کند. این متخصصین علاوه بر دارا بودن مدارک رسمی و بین المللی، دارای سال‌ها تجربه در بزرگترین شبکه های سازمانی و دولتی می باشند. این شرکت، با اتکا به کارشناسان با تجربه خود که دارای مدارک بین المللی و سال ها تجربه در امر مشاوره و آموزش در حوزه IT کشور می باشند و آماده ارائه مشاوره، پیاده سازی، تحلیل و برنامه ریزی زیر ساخت شبکه، امنیت و سایر سرویس‌های شبکه‌ای برای ارگان‌های و سازمان‌ها را دارا می‌باشد.

خدمات ما

مشتریان
Posting....
  • عضویت
رمز عبور رو فراموش کردید؟ لطفا نام کاربری یا ایمیل خودتون رو وارد کنید. برای تعریف رمزعبور جدید از طریق ایمیل لینکی دریافت خواهید کرد.
خروج از نسخه موبایل