PAN-OS 10.0 اولین NGFW مجهز به ML در جهان
ژانویه 24, 2021
معیارهای خرید فایروال نسل بعدی برای نیازهای رمزگشایی شما
ژانویه 24, 2021

فایروال های مجازی سری VM با AWS Gateway Load Balancer ادغام می شوند

در دسترس بودن کلی ادغام میان فایروال های مجازی سری VM و Balancer Load Gateway Load Balancer (GWLB) جدید که به تازگی معرفی شده است مشتریان را با مقیاس بزرگ امنیتی و تسریع عملکرد آشنا می کند در حالی که پیچیدگی های ناخوشایندی را که به طور سنتی با قرار دادن لوازم مجازی در محیط ابری عمومی مرتبط است دور می زند . GWLB استقرار ، مقیاس گذاری و مدیریت لوازم مجازی شخص ثالث را در سرویس های وب آمازون (AWS) آسان می کند.

توانایی مقیاس گذاری زیرساخت ها در فضای ابری یکی از بزرگترین مزایای رایانش ابری است. به همین دلیل است که به عنوان مثال بسیاری از سازمان ها برنامه های مهم تجاری خود را به فضای ابری منتقل می کنند. AWS یکپارچه مقیاس پذیری الاستیک را فراهم می کند تا بتواند در استفاده از برنامه جایگزین شود در حالی که به طور همزمان اطمینان می دهد که مشتریان آن ها فقط هزینه آنچه را که استفاده می کنند پرداخت می کنند.

محافظت از این تحول ضروری است و هرچه برنامه ها و داده های مهم تجاری به AWS منتقل می شوند نیاز به افزایش امنیت شبکه عمومی بومی با محافظت از تهدیدات نسل بعدی به طور قابل توجهی افزایش یافته است. هر روزه هزاران شغل برای محافظت از محیط AWS خود از فایروال های مجازی نسل بعدی سری VM استفاده می کنند. با این حال پیچیدگی های قرار دادن لوازم مجازی در فضای ابری ممکن است گاهی اوقات برای پیمایش چالش برانگیز باشد و مقیاس گذاری موثر امنیت شبکه و محافظت از تهدید را محدود می کند.

برای مطالعه درباره فایروال سیسکو کلیک کنید

سه قابلیتی که کمک می کند تا امنیت فضای ابری موثرتر شود :

با استفاده از این ادغام بین فایروال و GWLB ، مشتریان سری VM می توانند از ساختارهای بومی شبکه AWS برای مقیاس بندی یکپارچه فایروال های خود و افزایش عملکرد استفاده کنند. مزایای این ادغام در سه نکته اصلی زیر خلاصه می شود.

اتصال ساده شده

به راحتی اتصالات سری VM را در مسیرهای خروجی ، شرقی-غربی و ورودی برنامه های خود وارد کنید. سری های VM و GWLB سرصفحه ها و محموله های ترافیکی شما را دست نخورده نگه می دارند و از این طریق قابلیت دید کامل هویت منبع را برای برنامه های شما فراهم می کنند.

عملکرد در مقیاس

مقیاس ترافیک خود را در چندین فایروال سری VM با استفاده از سازه های شبکه AWS بومی برای دستیابی به توان عملیاتی بالاتر عملیاتی کنید و دیگر نیازی به تونل های رمزگذاری شده برای بررسی ترافیک شرق غربی و برون مرزی نیست.

مقرون به صرفه

تعداد فایروال های مورد نیاز برای محافظت از محیط AWS خود و تحکیم وضعیت کلی امنیت شبکه خود را با مدیریت امنیت متمرکز کاهش دهید.

مایومی هیراماتسو معاون رئیس شبکه آمازون EC2 و خدمات وب آمازون می گوید :  اجازه دادن به مشتریان برای استقرار امنیت بیشتر از طرف شرکای AWS ما در اولویت اول AWS است و ما خوشحالیم که در هنگام ساخت با Palo Alto Networks کار کردیم. AWS Gateway Load Balancer برای به شدت استقرار پشته های مقیاس پذیر افقی وسایل امنیتی مانند فایروال های سری VM آن ها را ساده می کند.