لایسنس Nessus
سپتامبر 8, 2020
تغییر مسیر شغلی با سیسکو
اکتبر 22, 2020

امنیت مبتنی بر ابر با کمک سیسکو

همه گیری هجوم نقض داده ها و حوادث امنیت سایبری جهان را در برگرفته است . تعجب آور نیست زیرا هکرها و کلاهبرداران همیشه فرصت طلب بوده اند و حوادث مخرب همیشه فرصت هایی برای سوء استفاده ایجاد کرده است . برای جلوگیری از این موارد می توان از امنیت مبتنی بر ابر سیسکو کمک گرفت .

براساس داده ها و اطلاعات مختلف ، از سال 2000 ، حجم حملات سایبری 400 درصد افزایش یافته است و هر روز بیش از 4000 واقعه گزارش می شود و برخی از تاکتیک ها مانند حملات باج افزار 800 درصد افزایش یافته است .

بدون داشتن منابع و تخصص لازم برای داشتن یک برنامه جامع امنیت سایبری ، بسیاری از مشاغل کوچک آماده شناسایی و کاهش حمله هستند . حتی با وجود دیوارهای آتش و راه حل های اساسی امنیتی ، محافظت از کاربران ، برنامه ها و داده ها بسیار دشوار است و با کارمندان بیشتری که فراتر از فایروال کار می کنند و برنامه های بیشتری که در فضای ابری میزبانی می شوند کار حتی دشوارتر شده است . برای کسب اطلاعات بیشتر درباره فایروال سیسکو سایت ما را دنبال کنید

خطرات امنیت DIY

اگرچه رویکردی که خودتان انجام دهید (DIY) می تواند برای مشاغل کوچک بسیار خطرناک باشد ، یک سرویس امنیتی مدیریت شده (MSS) می تواند بسیار گران باشد ، به ویژه هنگامی که جریان نقدینگی برای بقا بسیار مهم است . به همین دلیل است که بسیاری از مشاغل کوچک گزینه ای ترکیبی را انتخاب می کنند : امنیت مبتنی بر ابر ، خود مدیریت شده با مشاوره قبلی و کمک به اجرا .

شرکت هایی که دارای یک یا دو فرد متخصص IT هستند ، به طور معمول توانایی تهیه یک متخصص امنیت سایبری اختصاصی را ندارند و بسیاری از آن ها نمی توانند از عهده خدمات مدیریتی کامل برآیند . این شرکت مستقر در سانفرانسیسکو آمریکا یک شریک فایروال سیسکو است که تمرکز خود را بر روی کمک به مشاغل کوچک برای استقرار راه حل های امنیتی درجه یک و امنیت مبتنی بر ابر گذاشته است .

خوشبختانه راه حل های مبتنی بر ابر مانند Cisco Umbrella به راحتی قابل استفاده هستند و مدیریت آن ها ساده است . آن ها به کدگذاری ، تخصص امنیتی یا نظارت مستمر نیاز ندارند .

Pandemic مدرنیزاسیون IT را تأیید می کند

همه گیری مشخص شده است که بین شرکت هایی که زیرساخت های فناوری اطلاعات خود را مدرن کرده اند و آن هایی که همچنان به سیستم های قدیمی تر اعتماد می کنند ، مشخص شده است .

شرکتهایی که راه حلهای مبتنی بر cloud مانند Cisco Umbrella ، Cisco AMP برای Endpoints ، Cisco Meraki ، Cisco Email Security ، Duo Security و Cisco Cloudlock داشتند ، توانستند تغییر کار را از راه دور انجام دهند و توانایی های امنیتی خود را فراتر از دیوار آتش در یک موضوع افزایش دهند روزها برعکس ، آن هایی که از نرم افزار امنیتی و سرور پرونده در سیستم های قدیمی برخوردار بودند با یک انتقال چند هفته ای بسیار دشوارتر روبرو شدند .

“فرقی نمی کرد که آن ها در کدام صنعت فعالیت می کنند یا چقدر بزرگ هستند . مهم این بود که چقدر آن ها با مدرن سازی زیرساخت ها ، استفاده از امنیت مبتنی ابر و همسویی بین این دو فاصله دارند .

Cisco ، از طریق Port53 ، آزمایشات دسترسی کامل نمونه کارها امنیت ابری خود را گسترش می دهد ، که به شرکت ها امکان می دهد با سیستم عامل ها آشنا شوند و همچنین راه حل های امنیتی را در محیط خود ببینند . سیسکو در زمینه پیاده سازی ، ادغام و آموزش کمک کند و اگر تصمیم به خرید دارید ، فایروال Cisco Capital گزینه های مالی برای مشاغل کوچک را دارد که با واقعیت های جریان نقدی مطابقت دارند و هزینه های پیشین را به حداقل می رسانند .

این یک روش کم هزینه و کم خطر برای ارزیابی آخرین راه حل های امنیتی ، محافظت از یک تجارت کوچک و تحمل طوفان فعلی است .