تغییر مسیر شغلی با سیسکو
اکتبر 22, 2020
مهندسی ترافیک مسیریابی با مراکز داده سیسکو
اکتبر 25, 2020

مزایای Cisco SecureX

بستر امنیتی Cisco SecureX دارای کاربردها و مزایای بسیاری است که ما در این مقاله به برخی از آن ها خواهیم پرداخت . برای کسب اطلاعات بیشتر درباره فایروال سیسکو سایت ما را دنبال کنید.

1- بالا بردن نوار با یک شروع کننده مکالمه عالی

Cisco SecureX یک ردیف ارگانیک با مشتریان خود تنظیم می کند تا در مورد اینکه چگونه آن ها می توانند ارزش سرمایه گذاری امنیتی موجود خود را ادامه دهند و اینکه چگونه می توانید یک شریک استراتژیک در آن سفر باشید ، بحث کنید . شما می توانید به مشتریان خود کمک کنید تا همه جا دفاع نقض را ساده کنند . شما می توانید به مشتریان خود کمک کنید تا از قابلیت های شناسایی و پاسخگویی گسترده (XDR) استفاده کنند . هنگام تأمین امنیت کارگران از راه دور می توانید به آن ها کمک کنید تا موفقیت خود را تسریع کنند . با یک رویکرد جامع اعتماد صفر می توانید به آن ها کمک کنید تا از آینده خود محافظت کنند . نکته نهایی این است که Cisco SecureX به شما کمک می کند تا تمرکز خود را بر روی نیازها و چالش های مشتری بازگردانید .

Cisco SecureX به ما کمک می کند تا به مشتریان نشان دهیم که در چه مواردی باید سرمایه گذاری خود را تنظیم کنند . این فرصت را برای مکالمه مداوم عالی ایجاد می کند که در آنجا می توانید قابلیت های بیشتری اضافه کنید و به مشتری در پیشرفت بلوغ امنیتی خود کمک کنید .

2- سریعتر رسیدن به نتایج

از آنجا که SecureX با هر محصول یکپارچه Cisco Secure تعبیه شده است ، تقریباً مورد رضایت قرار می گیرد . در کمتر از 15 دقیقه ، آن ها می توانند SecureX را با هر پروانه محصول موجود فعال کنند و مزایای کمی را به آن ها نشان دهند . بدون چرخه فروش طولانی مدت یا برچسب قیمت ، باید فراتر از انتظارات مشتری باشید و با روشی مشورتی بیشتر مشتریان خود را درگیر کنید .

SecureX به ما کمک می کند تا به مشتریان نشان دهیم که در چه مواردی باید سرمایه گذاری خود را تنظیم کنند . این فرصت را برای مکالمه مداوم عالی ایجاد می کند که در آن شما می توانید به قابلیت های بیشتری اضافه کنید و به مشتری در پیشرفت بلوغ امنیتی خود کمک کنید .

3- جهش به موفقیت با فرصت های چند برابر شده

ما نیازهای امنیتی آینده شما را پیش بینی کرده و به روش هایی سرمایه گذاری کرده ایم که تعداد کمی از افراد دیگر در صنعت از آن استفاده می کنند . مجموعه ای از راه حل های جداگانه ضریب نیرویی نیست که شما به عنوان یک شریک سیسکو به آن نیاز دارید . به همین دلیل استعدادی کسب کرده ایم و چندین سال مهندسی را برای متحد کردن محصولات خود در یک پلت فرم اختصاص داده ایم و این اطمینان را به مشتریان شما می دهد که سرمایه گذاری در سیسکو به عنوان یک شریک امنیتی استراتژیک یک انتخاب هوشمندانه است . این به شما کمک خواهد کرد فرصت های جدیدی برای تعامل با مشتریان ایجاد کنید ، جریان های درآمد مکرر دیگری را که با این سیستم عامل کار می کنند ایجاد کنید و به شما امکان می دهد خدمات ارائه دهید . به شما امکان می دهد با توافق نامه های سازمانی همراه با Cisco SecureX ارزش بیشتری داشته باشید . به طور خلاصه ، آماده شوید تا فرصت های مبتنی بر نیاز بیشتری را که از طریق بحث های SecureX ایجاد شده اند ، افزایش دهید تا سود شما در فروش گسترده را افزایش دهند .

4- اعتماد به نفس را بدون ترس از قفل شدن فروشنده ادامه دهید

از سال 2007 ، سیسکو میلیاردها دلار سرمایه گذاری کرد تا نوآوری داخلی کند ، بهترین محصولات را در بازار بدست آورد ، قابلیت همکاری واقعی با زیرساخت های اصلی از جمله اشخاص ثالث را ایجاد کند و همه این تلاش ها را متحد کند . هدف ما از SecureX ارائه توانایی هایی است که در کل محیط امنیتی مشتریان کار می کنند . شما می توانید مشتریان خود را بدون دسترسی به سرعت و از بین بردن سردردهای یکپارچه ، به سرعت به فناوری های نوآورانه دسترسی پیدا کنید . Cisco SecureX باید نرخ پیروزی شما را در برابر رقبایی که محصولات امتیاز یا حتی سایر رقبای نمونه کارها را می فروشند و موانع قابل توجهی را برای استفاده از فناوری های جدید ارائه می دهند ، بهبود بخشد . شما نسبت به فروشندگانی که هزینه بالایی را برای مهاجرت به سیستم عامل خود بدون نشان دادن هیچ ارزشی دریافت می کنند ، اختلاف قابل توجهی دارید .