آسیب پذیری شبکه به چه معناست؟
جولای 2, 2021
مشاوره و فروش لایسنس تمامی محصولات ManageEngine
جولای 6, 2021

لایسنس سیسکو WLC

ویژگی های سیسکو WLC

  • دارای امنیت بالا است و از ویزگی های حائز اهمیت آن به من بودن آن می توان اشاره نمود . شما می توانید شبکه خود را با تقسیم بندی ساده امن کنید و تهدیدهای رمزگذاری شده را شناسایی کنید.
  • دارای سیستم باهوشی است به این گونه که می توان برای کارایی بالا شبکه بی سیم خود را در محل یا در فضای ابری مستقر کنید. آن را با Cisco DNA Center یا API های قابل برنامه ریزی مدیریت کنید.
  • دارای تجربه کاربری مطلوب برای عیب یابی سریعتر مورد استفاده قرار می­گیرد.
  • این قابلیت وجود دارد شبکه خود را بدون هیچ گونه اختلالی ارتقا دهید.

معرفی سیسکو WLC

دستگاه های سری بی سیم سیسکو (WLC) یک راه حل واحد برای پیکربندی، مدیریت و پشتیبانی شبکه های بی سیم شرکتی، صرف نظر از اندازه و مکان آنها ارائه می دهند WLC . های سیسکو طی دهه گذشته بسیار محبوب شده اند زیرا شرکت ها از طرح های مستقر Access Point (AP) به یک طراحی مبتنی بر کنترل کننده متمرکز منتقل می شوند و از مزایای عملکرد پیشرفته همراه با سیستم کنترل پیشرفته بهره می برند.

در حال حاضر سیسکو مدلهای مختلف لایسنس سیسکو WLC را ارائه می دهد که هرکدام برای شبکه هایی با اندازه های مختلف طراحی شده اند. همانطور که انتظار می رفت، مدل های بزرگترWLC 8500, 7500, 5760 etc) )و غیره) رابط های شبکه با سرعت بیشتر گیگابایت، در دسترس بودن بالا و برخی از ویژگی های پیشرفته مورد نیاز در شبکه های پیچیده را ارائه می دهند.