Skype for Business
جولای 20, 2021
راهکارهای امنیت ایمیل سرور
جولای 20, 2021

سرویس میل Exchange Server

سرویس ایمیل سازمانی از هم اکنون

امروزه ارسال نامه هاي الکترونيکي ، دسترسي سريع به اطلاعات و انتقال اسناد با سرعت بسيار بالا جزء يکي از امور مهم روزمره به شمار مي آيد ، دسترسي به اينترنت و انتقال پيام ها و اطلاعات به واسته ارسال Mail به يکي از شريان هاي اصلي هر سارماني تبديل شده است، بديهي است با توجه به مطالب ذکر شده پايداري و بالا بودن ضريب امنيت سرويس دهنده ميل امري بسيار مهم مي باشد.چرا Microsoft Exchange را انتخاب کرده ایم؟

Microsoft Exchange

از مهمترين مزاياي اين ميل سرور، يکپاچه بودن کامل آن با سرويس Active Directory مي باشد ، شرکت Microsoft ويرايش جديد اين محصول را با نام Microsoft Exchange 2016 در دو نسخه Standard و Enterprise به بازار عرضه کرده که داراي مزاياي بسيار زيادي نسبت به نسخه هاي پيشين خود دارد ، در واقع شرکت Microsoft بسياري از بخش هاي Exchange 2016 را مجددا” و با تکنولوژي جديد تري باز نويسي کرده و پايداري و امنيت سيستم Mail را تا حد بسيار بسياري ارتقاء داده است.

ما به شما افتخار میکنیم

ما راه حل‌های کوچکی برای مشکلات بزرگ شما داریم. به همین سبب از دیگران متمایز هستیم. افتخار ما داشتن مشتریانی است که در انتخاب ما شک نداشته اند.

هم اکنون با ما تماس بگیرید

محور فعالیت های شرکت

يکي از مهمترين تغييراتي که در Exchange 2016 کاملا محسوس مي باشد ، پياده سازي آن در لايه هاي مختلف است که در مقايسته با ديگر ميل سرور ها مي تواند پايداري و امنيت بسيار بسيار بالا تري را به مديران شبکه ها اعتا نمايد. شرکت Microsoft با هدف بالا بردن Reliability , Stability و Security اقدام به انجام اين کار نموده.

 • ميل سرور Microsoft Exchange همانند يک اتوماسيون اداري مي توان در سازمان مورد استفاده قرار گيرد، امکاناتي نظير يکپاچه شدن با سرويس هاي Unified Messaging همانند محصولات Cisco CUCM و Skype for Business Server جهت پشتيباني از Voice Mail
 • امکان ايجاد Mailbox براي گروههاي کاري و ارسال ايميل به گروه
 • امکان ايجاد گروههاي پويا براي بخش هاي مختلف سازمان (اين بخش مي تواند بصورت اتوماتيک افراد را عضو گروه نمايد و يا از عضويت گروه خارج کند)
 • امکان مديريت و رزرواسيون اتاق کنفراس و ديگر تجهيزات سازمان که مي تواند توسط افراد سازمان مورد استفاده قرار گيرد بصورت کاملا هوشمندانه و اتوماتيک
 • امکان پشتيباني ازجندين Domain بعنوان آدرس ايميل کاربران
 • امکان استفاده از تقويم و به اشتراک گذاري (Calendar Sharing) قرارهاي کاري و مناسبت هاي کاري بصورت کاملا يکپارچه با Mail Box کاربر (بسيار کاربردي براي مسئوليت دفاتر در سازمان)
 • امکان مديريت وظايف کاري افراد مستقر در پروژهها Task Sharing
 • امکان دسترسي سريع به مايل باکس از طريق Web و يا نرم افزارهاي Mail Client و همچنين از طريق موبايل
 • امکان پياده سازي کاملا High Available که تضمين مي کند سرويس ايميل هميشه در دسترس باشد
 • امکان يکپارچه شدن با نرم افزار CRM سازماني شما
 • امکان يکپارجه شدن با سيستم هاي Fax که امکان ارسال و دريافت فکس را در سازمان کاملا هوشمند مي کند

ما خبره این کار هستیم

با توجه به موارد ذکر شده کاملا بديهي است که استفاده از Microsoft Exchange يکي از مهمترين ملزومات هر سازماني به شمار مي آيد، از اين رو شرکت مهندسي فناوري هوشمند سالهاست که با اتکا به کارشناسان خبره خود در بخش هاي گوناگون سازمان هاي بزگ دولتي و غير دولتي تجربه نصب و راه اندازي، بهينه سازي، امنيت و پايداري اين نرم افزار را دارد و مي تواند بهترين راهکار سازماني را در اختيار شما قرار دهد

امنیت ایمیل سازمانی چالش امروزی مدیران شبکه

لایه های امنیتی
۱ تجزیه و تحلیل عمیق و اعمال به موقع و سریع رفع تهدید
۲ توانایی بر طرف نمودن تهدیدات با استفاده از تکنولوژی Retrospective
۳ توانایی شناسایی ایمیل های فیشینگ  و جلوگیری از ایمیل ها BEC یا Business Email Compromise
۴ حفاظت در از نشت اطلاعات سازمانی در برابر خطر خروج اطلاعات از سازمان
۵ توانایی رمزنگاری اطلاعات حساس سازمانی

لایه های محافظتی شامل موارد زیر می باشد

فیلترینگ بر اسای موقیت جغرافیای، فرد ارسال کنند ایمیل

محافظت از طریق تکنولوژی Cisco Adaptive Scanning Engine یا CASE ، که توانایی شناسایی ایمل های هرزه نامه (SPAM) را تا ۹۹ درصد دارا می باشد، این روش با خطای کمتر از ۱ درصد با نسبت ۱ در ۱میلیون کار می کند

پایش اتوماتیک داده ها با شبکه ابری Cisco Talos که به سرعت می تواند در برابر حملات روز صفر (Zero Day Attack) احتمال بروز اختلالات امنیتی را به حداقل برساند

محافطت پیشرفته با Advanced Malware Protection یا AMP که می تواند محافظت بالایی در شناسایی انواع ویروس ها، باج افزارها (Ransomware)، و دیگر Malware ها داشته باشد، AMP همچنین می تواند محافظت در برابر تهدیدات URL-based را نیز کنترل نماید. این کار از طریق تجزیه و تحلیل لینک های مخرب صورت می گیرد

توانایی بر طرف نمودن تهدیدات با استفاده از تکنولوژی Retrospective

هنگامی که یک فیشینگ میل شناسایی می شود یا یک URL مخرب شناسایی می شود و یا حتی یک ویروس شناسایی می شود، سیستم محافظتی اقدام به ارز یابی این مشکل در راستای حل می نماید، موارد زیر در راستای برطرف نمودن تهدیدات می باشد

فیلترهای بسیار پیشرفته توانایی تجزیه و تحلیل URL های درون ایمل را به عهده دارند تا در سریع ترین زمان دسترسی به وب سایت های مخرب جلوگیری و مسدود می گردد.

AMP بطور مداوم اقدام به نظارت و تجزیه تحلیل با استفاده از شبکه ابری Cisco Talos می کند تا با استفاده از هوش مصنوعی بتواند اقدام به شناسایی تهدیدات ناگهانی و فایل های آلوده پیوست شده در ایمل نماید.

AMP همچنی بطور مداوم بر روی عملکرد برنامه های مخرب نظارت می کند به گونه ای که می تواند منشا بد افزار را شناسایی کند، سیستمی که آلوده شده را پیدا کند، با بدست آوردن چنین دیدگاهی، AMP می تواند اقدامات امنیتی لازم را بر روی هر دو ایمیل ورودی و خروجی اعمال نماید.


راهکار امنیتی Cisco Email Security می تواند در لایه های زیر محافظت نشت اطلاعاتی سازمان را مدیریت نماید

AMP می تواند با اعمال لایه های امنیتی بر روی ایمیل های ارسالی به خارج از سازمان از جمله پایش رفتاری اکانت های مشکوک و محدود کردن سرعت ترافیک خروجی آنها و همجنین اعمال کنترل های آنتی ویروس و آنتی اسپم بر روی آنها می تواند از خطر Block List شدن دامنه سازمان شما محافظت نماید.

تکنولوژی سیسکو DLP می تواند محافظت کامل از محتوای متنی و همچنین پیوست های ایمل در برابر انتشار تصادفی و یا بدخواهانه اطلاعات سازمان شما بعمل آورد، در این ساختار میتوانید کنترل کنید که چه کسی چه نوع اطلاعاتی را می تواند ایمیل نماید.

بیش از ۱۰۰ خط مشی امنیتی می تواند به شما در حفاظت از دست دادن اطلاعاتتان کمک کند، برای مثال فیلترهای GLBA, HIPAA, DSS و اسکن اتومانیک و همچنین رمزنگاری داده های می تواند از نشت اطلاعات جلوگیری نماید.

همچنین استفاده از ساختار پروتکل TLS می تواند محافطت و احراز حویت کاربر، یکپارچگی اطلاعات مابین ارسال کنند و دریافت کننده ایمیل را به عهده داشته باشد.