امنیت رسانه ای با فایروال های سیسکو
نوامبر 2, 2020
لایسنس SolarWinds
نوامبر 4, 2020

اثربخشی بیشتر امنیت با Firepower NGFW

یکپارچه سازی کامل Firepower NGFW امنیت ساده و ارزش بیشتری از سرمایه گذاری ها را به همراه دارد . ما می دانیم که امنیت اگر به درستی انجام شود می تواند یک فعالیت تجاری سودمند باشد. اما همانطور که تیم های فناوری اطلاعات توانایی های امنیتی خود را ایجاد می کنند ، عدم وجود راه حل های یکپارچه اثر تهدید کمتری ایجاد می کند و به ناچار منجر به افزایش پیچیدگی و هزینه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره فایروال سیسکو سایت ما را دنبال کنید.

اثربخشی بیشتر امنیت با Firepower NGFW در چیست ؟

هنگامی که سیسکو Firepower NGFW را توسعه داد ، ارائه بهترین اثربخشی در عین حفظ هزینه ها و پیچیدگی در اولویت بود بنابراین سازمان ها می توانند بر روی امنیت تمرکز کنند در حالی که منابع را بهینه می کنند تا بر روی بهترین کارها تمرکز کنند.

امروزه سیستم عامل های NGFW نه تنها باید یکپارچه باشند بلکه باید از برنامه های تحرک ، مجازی سازی و ابری با محافظت از کاربران داخل و خارج از شبکه پشتیبانی کنند. پلتفرم مدرن Firepower NGFW همچنین باید به دنبال کاهش پیچیدگی با یکپارچه سازی کامل بین سرویس های امنیتی در داخل و گسترش به منظور استقبال از سایر فناوری های امنیتی در حالی که ارزش بیشتری حتی از سرمایه گذاری های شبکه فراهم می کند ، باشد.

Firepower NGFW با ادغام کامل با سایر فن آوری های امنیتی درون شبکه ، پیچیدگی را بیشتر کاهش می دهد بنابراین سازمان ها بهتر از امنیت و سرمایه گذاری های شبکه خود استفاده می کنند. پلتفرم جدید و ابتکاری اجازه می دهد تا محافظت از Radware DefensePro DDoS برای افزایش امنیت در عین کاهش هزینه و پیچیدگی دستیابی و مدیریت یک دستگاه جداگانه DDoS ، استفاده کنید. این سرویس های امنیتی ارائه شده توسط سیسکو را تکمیل می کند و مجموعه ای جامع تر را ارائه می دهد.

سیسکو در هر جایی که تهدیدها خود را نشان دهند امنیت را به کار می گیرد. مکان های کمتری نسبت به کاربران موبایل از اهمیت بیشتری برخوردار هستند. با ادغام Firepower NGFW با Cisco AMP برای Endpoints ، امنیت شما می تواند خارج از شبکه حرکت کند. این یک دیدگاه کامل در مرکز مدیریت Firepower Cisco در مورد تجزیه و تحلیل ، پیشرفت و مهار بدافزار فراهم می کند و وقایع خاص را برای شناسایی نقاط نهایی به خطر انداخته در یک محیط مرتبط می کند.

Advanced Malware Protection (AMP) یک سرویس دارای مجوز برای Firepower NGFW است. پرونده های مخرب مشکوک برای تجزیه و تحلیل پویا به ابر Cisco یا cloud ارسال می شوند. اکنون نیازی به یک راه حل جداگانه برای sandbox نیست زیرا NGFW این قابلیت را فراهم می کند. سازمان ها اکنون از شبکه ای از اطلاعات امنیتی مشترک که تجزیه و تحلیل بدافزار شبکه را با امنیت ابر و امنیت نقطه پایانی متصل می کند و از کارمندان در هر جایی که ممکن است خود را پیدا کنند ( در شبکه یا خارج از شبکه شرکت ) محافظت می کنند.

Firepower NGFW برای افزایش دید و مهار سریع تهدید عملکرد خود را با موتور Cisco Identity Services (ISE) متناسب می کند. ادغام با ISE داده های کاربر و مکان را در اختیار Firepower قرار می دهد تا در تقویت بیشتر کنترل دسترسی و سیاست های تقسیم پویا مورد استفاده قرار گیرد. حتی جالب تر ، NGFW های سیسکو با ISE و سایر اجزای شبکه سیسکو هماهنگ می شوند تا به طور خودکار نقاط انتهایی آلوده را قرنطینه کنند.

هیچ شرکت امنیتی دیگری نمی تواند این سطح ادغام فشرده را هم در خود NGFW ، بلکه همچنین بین NGFW ، نقطه پایانی مبتنی بر ابر و شبکه ارائه دهد.

هنگامی که یک NGFW کاملاً یکپارچه می شود این قدرت را دارد که نه تنها تهدیدهای بیشتر را متوقف کند بلکه هزینه های دستگاه های کمتر را برای خرید و پیچیدگی کمتر کاهش می دهد و به سازمان ها اجازه می دهد تا بیشترین استفاده را از منابع خود ببرند.