آشنایی با راهکارهای VOIP
جولای 19, 2021
Skype for Business
جولای 20, 2021

سیسکو WebEx

آشنایی با سیستم ویدئو کنفرانس WebEX

Webex by Cisco

دنیای اقتصاد امروز نیازمند راه کارهای جدیدی برای انجام بیزینس خود می باشد . سفر به نقاط مختلف برای ملاقات با مشتریان ، همکاران ، پیمانکاران و همکاران پر هزینه و ناکارآمد بوده و مانع خلاقیت می شود .

شرکت ها امروزه بصورت جهانی و ۲۴ ساعته در حال سرویس دهی به مشتری های خود می باشند وقتی ساعت کاری در یک نقطه از دنیا به اتمام می رسد در نقطه دیگر شروع می شود و همکاران شما در شعب مختلف از طریق موبایل ، ریموت و اتاق های مجازی قابلیت به اشتراک گذاری اطلاعات خود را با یکدیگر خواهند داشت در نتیجه هزینه سفر های کاری که نیاز به همکاری و همفکری با سایر همکاران در سراسر شعب بوده بطور چشمگیری کاهش می یابد .

ما به شما افتخار میکنیم

شرکت پایه ریزان فناوری هوشمند با اتکا به کارشناسان با تجربه خود که همگی دارای مدارک بین المللی بوده و سالها در امر آموزش حوزه IT کشور مشغول به آموزش بوده اند توانایی ارائه مشاوره، پیاده سازی، ارتقاء و ترمیم بستر مجازی سازمانها را دارا می باشد.

هم اکنون با ما تماس بگیرید

نیازهای دنیای امروز می تواند چالش های و همچنین فرصت های بسیار زیادی برای ما فراهم کند . یک شرکت با کمک فناوری اطلاعات و با استفاده از آخرین تکنولوژی می تواند کارایی و بهره وری خود را با کاهش زمان و بهبود ارتباطات افزایش دهد .این تکنولوژی ویدئو کنفرانس نام دارد که به سازمان ها اجازه می دهد تا همیشه و همه جا با تبادل اطلاعات و همکاری ارتباطش را با اعضای خود حفظ کند .

با معرفی ویدئو کنفرانس راه کار های سازمان ها برای انجام سفرهای کاری پر هزینه و زمان بر به طور کامل تغییر کرد . در حال حاظر دسترسی به همکاران ، مشتریان و شرکا به طور دائم از طریق این سرویس فراهم شده است . شما می توانید افراد را از سرتاسر دنیا یا محل کارتان برای آموزش ، معرفی محصولی جدید ، یا ایده پردازی دور هم گردآورید . مشتریان شما برای ارتباط با مختصصین سازمان تنها یک کلیک فاصله دارند . وب کنفرانس به سازمان شما این امکان را می دهد حتی در صورت بروز مشکلات طبیعی و امراض که محل کار برای حضور کارمندان امن و مناسب نمی باشد فعالیت خود را بصورت مستمر حفظ کند .

راه کار سیسکو Cisco WebEX برای وب کنفرانس و ارتباطات :

WebEX نرم افزار مناسبی برای برطرف کردن نبازهای شما بصورت کاملا امن و همیشه در دسترس از طریق Cloud و SaaS خواهد بود .

Saas : راه کاری است که تمامی زیر ساخت مورد نظر برای اجرای این برنامه و آپدیت کردن و ساپورت نرم افزاری WebEX بر روی سرور های شرکت سیسکو بصورت ابری هاست می شود . تنها وسیله مورد نیاز شما استفاده از بستر اینترنت برای دسترسی به سرویس مورد نظرتان است .

امنیت چند لایه ای بالا در سرویس سیسکو وب اکس Cisco WebEx

بیشترین پرسشی که در زمینه جلسات آنلاین پرسیده می شود این است که آیا این بستر امن است ؟؟؟؟ آیا می توان از بستر SaaS ها برای اطلاعات حساس استفاده کرد؟؟؟ چگونه از اطلاعات من محافظت می شود؟؟؟ پاسخ تمامی این سوالات در امنیت چند لایه ای WebEX داده می شود .

سیسکو برای تمامی کنفرانس ها از آخرین متدهای رمز نگاری و احراز هویت کاربران استفاده می کند همجنین WebEX این امکان را برای Administrator ها فراهم می آورد تا با استفاده از تعیین موارد امنیتی برای افراد به صورت جداگانه یا گروهی امنیت سازمان خود را ارتقا بدهند .

سیسکو Cisco Webex

اعتماد از عملکرد در سطوح سازمانی :

با استفاده از سرویس ابری WebEX این امکان برای شما فراهم می شود که ترافیک مورد نظر شما بر روی بستر اینترنت بصورت کارآدمد و بهتری به شما برسد . برای هر کنفرانس سرویس ابری WebEX مسیری که کمترین تاخیر و بهترین کیفیت را برای اطمینان از بهترین تجربه از کفنرانس تصویری و صوتی را در اختیار شما قرار می دهد .

سیسکو همچنین از تمامی اطلاعات کاربران در سایت ها جفرافیایی مختلفی بک آپ تهیه می کند . در صورتی که یکی از سایت های اصلی شما ار دسترس خارج شد تمامی ترافیک کنفرانس های شما به نقطه ی دیگری ارسال می شود . GSB یا همان سرویس پشتیبان گیری سیسکو این اطمینان را برای شما فراهم می اورد که تمامی اطلاعات شما در کنفرانس ها بصورت آنی در سایت های مختلف با هم یکپارچه شوند و اطلاعات شما همیشه در دسترس باشد .همچنین با استفاده از سیستم توضیع ترافیک WebEX به شما بهترین تجربه کنفرانس را خواهد داد .

ادغام کردن سیسکو WebEX با روند کارهای روزانه :

WebEX این امکان را برای شما فراهم آورده تا به سادگی و با ادغام WebEX با برنامه Ofiice تمامی رویدادها ، پیام ها ، ایمیل ها و … تمامی کنفرانس های خود را مدیریت و برنامه ریزی کنید .

ویدئو کنفرانس آنلاین با استفاده از Cisco WebEX Meeting Center :

به اشتراک گذاری Application ، Document ، Desktop Share :با استفاده از این قابلیت می توانید بصورت انلاین اطلاعات مورد نظر خود را برای کاربران به اشتراک بگذارید و همچنین می توانید اجازه دسترسی به دیگران برای کنترل و مشارکت در سیستم خود را بدهید . از امکانات دیگر این سرویس می توان به :

  • استفاده از چندین رسانه برای ارائه بهتر کنفرانس نظیر Power Point ، Flash و ….
  • امکان انتقال صدا و تصویر بر روی بستر اینترنت :
  • برگذاری ویدئو کنفرانس با دسترسی چند گانه:
  • رکورد و ویرایش کامل ویدئو کنفرانس ها :
  • ایجاد نظر سنجی و پرسش بصورت گروهی در نرم افزار سیسکو WebEx:
  • دعوت سریع افراد به کنفرانس ها : ارسال آسان دعوتنامه برای عضو شدن کاربران با استفاده از پلتفرم های مختلف .
  • نسخه نرم افزار موبایل سرویس سیسکو WebEx : از مزیت های مهم دیگر سیسکو WebEX می توان به انعطاف پذیری آن اشاره کرد به این صورت که می توانید از طریق پلت فرم های مخلتف از راه دور به جلسات مهم کاری خود رسیدگی کنید . نسخه کلاینت سیسکو WebEx از کلیه سیستم عامل های موبایل پشتیبانی می کند.
  • نسخه تحت وب کلاینت سیسکو WebEx : از مزیت های بسیار مهم نرم افزار سیسکو WebEx داشتن نسخه تحت وب و سازگار با هر مرورگری می باشد.