امنیت, Other

برسی نرم افزار EventSentry با 4 ویژگی

نرم افزار EventSentry

یک برسی اولیه از نرم افزار EventSentry

نرم افزار EventSentry یک نرم افزار برای امنیت شبکه است. شما می‌توانید با استفاده از این برنامه یک نظارت و مدیریت کامل را بر روی شبکه خود تجربه کنید. با استفاده از نرم افزار EventSentry گزارش کاملی از ابتدا تا انتها در اختیار شما خواهد بود. سرورها و نقاط پایانی، هر دو را می‌توانید بصورت یکپارچه با نرم افزار EventSentry تحت نظارت خود داشته باشید. به غیر از این موارد، شما خواهید توانست تا با اجرای نرم افزار EventSentry ، ترافیک شبکه را نیز کنترل کنید. بعضی از فعالیت‌ها ممکن است آثار مخربی در عملکرد شما و شبکه‌ای که استفاده می‌کنید داشته باشند. این موارد را نرم افزار EventSentry به شما اطلاع خواهد داد. در نهایت نیز به عنوان یک مشاور قدرتمند، راهکارهایی برای استفاده از پهنای باند، در اختیار شما قرار خواهد داد.

ویژگی‌های کلی نرم افزار

نرم افزار EventSentry ، که یکی از برترین نرم افزارهای امنیت شبکه است، ویژگی‌های اصلی زیر را در خود جای داده است:

  1. در لحظه هشدارها و آلارم‌ها را دریافت کنید.
  2. شما می‌توانید داشبوردهای نرم افزار را براساس نیاز خودتان شخصی سازی کرده و از آنها استفاده بهتری بکنید.
  3. API قدرتمند  RESTful
  4. رخدادهای امنیتی را به صورت گزارشی کامل از نرم افزار EventSentry دریافت کنید.

در کنار استفاده از این نرم افزار برای اعتبار سنجی اسکریپت‌ها، همیشه تنظیمات شما در حال بررسی مداوم توسط نرم افزار مدیریت امنیت و سلامت اسکریپت EventSentry است.

نرم افزار EventSentry

نرم افزار EventSentry

Log ها را در لحظه با استفاده از نرم افزار EventSentry  کنترل کنید

نرم افزار EventSentry به روش پیشرفته‌ای تمامی سرورهای ویندوز، لپ تاپ‌ها و  workstation ها را نظارت و کنترل می‌کند. این نظارت به صورت ایمن، سریع و در لحظه و کارآمد انجام شده و با پشتیبانی 64 بیتی همراه است. با استفاده از EventSentry ، داده‌ها و اطلاعات رمزگذاری و سپس فشرده می‌شوند. اطلاعاتی که جمع آوری شده‌اند، ذخیره خواهند و حتی اگر شبکه به هر دلیلی موقتا قطع شود، پس از وصل مجدد، منتقل خواهند شد.

هشدارها را با جزئیات EventSentry

هشدارها را با جزئیات EventSentry

هشدارها را با جزئیات

در  این برنامه هشدارها توسط ایمیل بهتر از قبل به شما خواهند رسید. این هشدارها کمک خواهند کرد تا سریع‌تر و بهتر بتوانید مشکلات احتمالی را پیدا کرده و به برطرف کردن آنها بپردازید. اگر بخواهید نظارت کاملی بر روی هاست‌ها داشته باشید، Footer ها گزارش نظارتی کاملی را برای شما آماده خواهند کرد. در گزارش‌ها، هشدارها بر روی نمودار نشان داده خواهند شد تا دید بهتری نسبت به آنها داشته باشید. همچنین در این نوع ایمیل‌ها می‌توانید IP address ها را در کنار reverse DNS و موقعیت جغرافیایی دریافت کنید.

راهکار SIEM در نرم افزار EventSentry

بسیاری از رخدادها در امنیت شبکه نیازمند رمزگشایی است و برای فهم بهتر آنها باید در کنار یکدیگر قرار گرفته و رابطه آنها با همدیگر را پیدا کنید. اما نرم افزار EventSentry گزارش‌هایی به شما ارائه خواهد کرد که منطق این اتفاقات را مشخص کرده و قابلیت خوانایی بیشتری نسبت به حوادث خام دارند. با استفاده از نرم افزار EventSentry به عنوان یکی از موفق‌ترین نرم افزارهای امنیتی، با سرعت بیشتری، کاربری که وارد شده است را شناسایی کنید و متوجه بشوید از چه برنامه و با کدام workstation ورود انجام شده و حتی بیابید که کدام فایل چه تغییری کرده است و این تغییر توسط چه کسی انجام شده است.

گزارش‌هایی مبتنی بر وب و API

گزارش‌هایی مبتنی بر وب و API

گزارش‌هایی مبتنی بر وب و API

این نرم افزار یک موتور برای گزارش گیری در اختیار شما قرار خواهد داد. این موتور در تمامی مرورگرهای اصلی و همچنین گوشی‌های موبایل کار می‌کند و برای شما گزارش‌هایی با دسترسی آسان ایجاد خواهد کرد. داشبورد EventSentry داده‌ها و اطلاعات را از تمامی نقاط جمع آوری می‌کند. همچنین این داشبور یک API گسترده برای برنامه شخص ثالث تهیه خواهد کرد.
شما می‌توانید در پایه‌ریزان فناوری هوشمند نسبت به خرید لایسنس EventSentry اقدام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − هفت =