نمایش 1–12 از 45 نتیجه

لایسنس manageengine

لایسنس manageengine چیست؟ نرم افزاری جامع جهت مدیریت فناوری و اطلاعات است و تمرکز این لایسنس بر ساده کردن مراحل می باشد. در حال حاضر این شرکت در حوزه ای که فعالیت می کند کاملترین نرم افزارها را ارائه می دهد و جالب این جا است که بیش از 3000 شرکت بزرگ در دنیا در حال استفاده از نرم افزار های این شرکت هستند.

از نرم افزارهای شرکت manage engine در زمینه نصب، ارتقا، آپدیت، مدیریت دستگاه های usb و… با برنامه ای که شما برای آن قرار داده اید می توانید در سطح شبکه به راحتی استفاده کنید. تیم مهندسی پایه ریزان به عنوان مجموعه ای متخصص در ارائه انواع لایسنس، هم اکنون درباره محصولات شرکت manage engine بهترین مشاوره و پشتیبانی را می دهد و در صورت تمایل می تواند انواع لایسنس را با بهترین قیمت ممکن ارائه دهد فقط کافی است با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا این که نسبت به استعلام قیمت محصولات اقدام نمایید.

در واقع manageengine بیش تر از 90 محصول و ابزار را ارائه داده است که آن چه در فناوری اطلاعات مورد نیاز شما باشد پوشش دهد. نکته جالب قیمت مناسب لایسنس manageengine که پایه ریزان در اختیار کاربران خود قرار داده است.

طبق گزارشات و بررسی های به عمل آمده شرکت هایی که از نرم افزار ManageEngine ServiceDesk Plus که یکی از محصولات manageengine است به 352 درصد بازگشت سرمایه رسیده اند که آمار بسیار مطلوبی در خصوص لایسنس manageengine می باشد.

محصولات manageengine

شرکت manageengine محصولات متفاوتی را ارائه کرده است که هر کدام در نوع خودش کم نظیر است. شرکت پایه ریزان فناوری هوشمند سعی کرده است تمامی محصولات این شرکت را آماده کند و هم اکنون می توانید انواع لایسنس محصولات manageengine را استعلام قیمت بگیرید و نسبت به خرید آن اقدام نمایید. محصولات manageengine که در پایه ریزان نیز موجود است به شرح زیر می باشد:

 1. لایسنس Endpoint Central؛
 2. لایسنس Log360؛
 3. لایسنس Patch Connect Plus؛
 4. لایسنس Identity Manager Plus؛
 5. لایسنس Alarms One؛
 6. لایسنس Cloud Security Plus؛
 7. لایسنس RMM Central؛
 8. لایسنس Redware؛
 9. لایسنس Link Proof؛
 10. لایسنس Application Control Plus؛
 11. لایسنس SharePoint Manager Plus؛
 12. لایسنس Browser Security Plus؛
 13. لایسنس Vulnerability Manager Plus؛
 14. لایسنس PAM360؛
 15. لایسنس M360 Security Plus؛
 16. لایسنس Key Manager Plus 4؛
 17. لایسنس Device Control Plus؛
 18. لایسنس Access Manager Plus؛
 19. لایسنس Bot Manager؛
 20. لایسنس Asset Explorer؛
 21. لایسنس AD360؛
 22. لایسنس OS Deployer؛
 23. لایسنس O365؛
 24. لایسنس Remote Access Plus؛
 25. لایسنس Exchange Reporter Plus؛
 26. لایسنس Mobile Device Manager؛
 27. لایسنس Mobile Device Pro؛
 28. لایسنس App Wall؛
 29. لایسنس Application Manager؛
 30. لایسنس Netflow Analyzer؛
 31. لایسنس Firewall Analyzer؛
 32. لایسنس Fast View؛
 33. لایسنس Alteon؛
 34. لایسنس Symantec Data Loss Prevention؛
 35. لایسنس Data Security Plus؛
 36. لایسنس ManageEngine Network Configuration Manager؛
 37. خرید لایسنس Recovery Manager Plus؛
 38. لایسنس M365 و افزونه M365 Manager Plus؛
 39. لایسنس Service Desk Plus؛
 40. لایسنس Password Manager Pro؛
 41. لایسنس Desktop Central؛
 42. لایسنس AD Self Service Plus؛
 43. لایسنس ADAudit Plus؛
 44. لایسنس ManageEngine OPManager؛
 45. لایسنس ADManager Plus؛
 46. لایسنس Log Analyzer همراه با نرم افزار آن.

تمامی محصولات فوق در پایه ریزان هوشمند موجود می باشد فقط کافی است نسبت به استعلام قیمت و خرید اقدام نمایید و ضمن مشاوره رایگان از تیم متخصص با بهترین قیمت ممکن محصول خود را خریداری کنید. تمامی محصولات همراه با پشتیبانی تیم متخصص می باشد.

آموزش manage engine

آموزش manage engine به صورت کامل نیازمند گذراندن یک دوره آموزشی است که بتوانید به صورت کامل نسبت به لایسنس ها اطلاعات کسب کنید و کارایی آن ها را به خوبی مسلط شوید. اما پایه ریزان همواره با تیم متخصص، پشتیبانی محصولات خود را به عهده دارد و شما می توانید در ضمن استفاده از لایسنس ها در صورتی که هر گونه سوال و چالشی در مسیر داشته باشید با پایه ریزان در میان بگذارید تا با ارائه بهترین راه حل ها چالش شما برطرف شود.

نصب و راه اندازی manage engine

نصب و راه اندازی هر کدام از محصولات manage engine که ارائه شده ممکن است متفاوت باشد و یا نکاتی داشته باشد به همین دلیل معمولا بعد از گذراندن آموزش های مربوط به لایسنس manageengine تسلط کامل به آن ها پیدا خواهید باز هم تیم متخصص پایه ریزان در کنار شما است تا بدون هیچگونه مشکلی بتوانید از محصولات به راحتی استفاده کنید.

مشتریان لایسنس manageengine

برخی از مشتریان این لایسنس را مورد بررسی قرار داده و آن ها را در یک قاب برای شما به نمایش گذاشته ایم این شرکت ها جهت مدیریت فناوری اطلاعات در حال حاضر از لایسنس manageengine استفاده می کنند و این خود نشانه گر محبوبیت این لایسنس برای شرکت ها و برندهای بزرگ می باشد.

مشتریان لایسنس manageengine-پایه ریزان

رشد نموداری مشتریان لایسنس manageengine

جهت درک بهتر از قدرت و محبوبیت این لایسنس در میان شرکت ها و برندهای بزرگ جهان یک نمودار از محبوبیت این لایسنس در طی 5 سال آماده کرده ایم که خود نشانه اعتماد روز افزون برندها و شرکت های معتبر دنیا به لایسنس manageengine است.

رشد نموداری مشتریان لایسنس manageengine-پایه ریزان

4 مزیت مهم لایسنس manageengine

 1. مدیریت IT: مدیریت IT که شامل برنامه ها، سرورها، شبکه ها، امنیت، اکتیو دایرکتوری، میز خدمات، دسکتاپ و دستگاه های تلفن همراه است را به خوبی مدیریت می کند نیاز مشتریان خود را به سادگی برطرف کرده است؛
 2. منسجم کردن IT: راه حل های لازم و همیشگی را می توانید با لایسنس manageengine به هنگام مواجهه با چالش های فناوری اطلاعات داشته باشید؛
 3. مقرون به صرفه بودن: با خرید این نرم افزار در واقع هزینه نکرده اید چرا که این نرم افزار در طول مسیر با جلوگیری از هزینه های اضافی سود چند برابری برای شما ایجاد می کند؛
 4. ساده کردن IT از ویژگی های بارز این نرم افزار است در واقع هچگونه محدودیتی ایجاد نمی شود و آنچه را که انجام می دهد ادغام است که در نهایت به سادگی باعث رفع بسیاری از چالش ها در مسیر فناوری اطلاعات می شود و رابط کاربری بسیار آسانی نیز دارد.

قیمت لایسنس manageengine

قیمت لایسنس manageengine با توجه به نوسانات بازار و قیمت دلار همیشه ثابت نیست به همین دلیل در صورتی که لایسنس مورد نظر خود را انتخاب کرده اید می توانید از پایه ریزان استعلام قیمت داشته باشید. شرکت پایه ریزان با بهترین قیمت ممکن انواع لایسنس ها را در اختیار شما قرار می دهد.

خرید لایسنس manageengine

خرید لایسنس manageengine هم اکنون از طریق همین صفحه امکان پذیر است و لایسنس مورد نظر در سریع ترین زمان ممکن در اختیار شما قرار خواهد گرفت. فقط کافی است در صورت نیاز برای هر محصول استعلام قیمت بگیرید و خرید خود را نهایی کنید.

شرکت پایه ریزان فناوری هوشمند به عنوان مرجع تخصصی انواع لایسنس ها در ایران شناخته می شود و شما می توانید در حوزه های مختلف امنیت، شبکه، لایسنس های سیسکو و… از پایه ریزان مشاوره تخصصی بگیرید.

تمامی محصولات ارائه شده توسط پایه ریزان همراه با پشتیبانی رایگان تیم متخصص می باشد و در صورت وجود هر چالش و مشکلی می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید و ضمن ارائه مشکل راه حل های مربوط به رفع چالش را دریافت نمایید.

برخی از مزایای خرید لایسنس manageengine از پایه ریزان

 1. ارائه لایسنس ها با قیمت منصفانه؛
 2. استعلام قیمت فوری؛
 3. مشاوره رایگان قبل از خرید؛
 4. پشتیبانی رایگان با تیم متخصص پایه ریزان؛
 5. بررسی چالش های احتمالی؛
 6. و بسیاری از خدمات دیگر که بعد از تهیه محصولات در مسیر بهره وری متوجه خواهید شد.