لایسنس سیسکو

لایسنس سیسکو

برند سیسکو جز شرکت های موفق و پیشرو در زمینه تکنولوژی فناوری محصولات شبکه ای در جهان است که تولد آن از کالیفرنیای آمریکا توسط زوجی علاقمند به علوم کامپیوتر شروع شد. سیسکو را می توان یکی از بهترین و برجسته ترین شرکت های ارائه دهنده تجهیزات شبکه دانست که با قدرت به سمت جلو تقریبا کل جهان را گرفته است.

یکی از مباحث مهم در کسب و کارهای امروزی که در حوزه شبکه و امنیت از محصولات شرکت سیسکو استفاده می کنند، مواردی ست که این شرکت برای فعال سازی محصولات خود در نظر گرفته است. سیسکو جهت فعال سازی سیستم عامل‌ها، نرم افزارها و حتی قابلیت‌های سخت افزاری شبکه خود، از کلید فعال سازی محصولات یا همان  PAK استفاده می‌کند. لایسنس سیسکو یک سیستم مدیریت سیستم مجوز دهی در فضای ابری است و تمامی لایسنس‌های نرم افزار را در محصولات Cisco smart licensing مدیریت می‌کند.

در ابتدا محصولات خریداری شده برای مدت زمان مشخص شده‌ای از گواهی Cisco License برخوردار هستند و پس از اتمام این مدت، مشتری ملزم به خرید لایسنس مورد نیاز می‌باشد. این سیستم این امکان را به مشتریان خود می‌دهد تا مجوزهای نرم افزار سیسکو را پیگیری و تمدید کنند. این لایسنس‌ها شامل مجوزهای استفاده از نرم‌افزارها، خدمات پشتیبانی و به‌روزرسانی، تعداد کاربران و دستگاه‌ها، قوانین استفاده از دستگاه‌ها و غیره را ارائه می‌دهند. هدف از خرید لایسنس سیسکو، حفظ حقوق مالکیت فکری و کنترل استفاده صحیح از محصولات سیسکو است.
شرکت پایه ریزان فن‌آوری هوشمند خدمات خود را که شامل ارائه مشاوره، پیاده سازی، تحلیل و برنامه ریزی زیر ساخت شبکه، امنیت و سایر سرویس‌های شبکه‌ای ست به طور کامل خدمت مشتریان خود ارائه می‌دهد. در همین راستا، لیستی از پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین لایسنس‌های سیسکو را برای کاربران عزیز مهیا ساخته است. 

در صورت نیاز به مشاوره بیشتر حتما با کارشناسان تیم پایه ریزان فن آوری هوشمند همراه باشید:

دسته‌بندی‌های لایسنس سیسکو

از طریق دسته‌بندی‌‌های زیر می‌توانید به لیست لایسنس‌های قابل ارائه پایه‌ریزان دسترسی داشته باشید

لایسنس‌های روتر سیسکو
لایسنس‌های سوئیچ سیسکو
لایسنس‌های فایروال سیسکو

لایسنس‌های سیسکو پرایم

لایسنس‌های سیسکو وایرلس

دیگر لایسنس‌های سیسکو
مقالات سیسکو در پایه‌ریزان
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
فروشگاه
علاقه مندی
0 محصول سبد خرید
حساب کاربری من