لایسنس سیسکو Stealthwatch

لایسنس نرم افزار سیسکو Cisco Stealthwatch

Cisco Stealthwatch : امن کردن بستر Remote و بهینه سازی منابع با قدرت تحلیل و شناسایی تهدید ها استفاده از Cisco Stealthwatch .

اکثرسازمان ها در حال حاظر نیاز به استفاده از دور کاری درسیستم خود می باشند . آنها به سرعت نیازمند دسترسی به سطوح دسترسی  کاربران از طریق شبکه و نحوه ی ارتباط امن آنها با سازمان می باشند . با شیوع حمله به سازمان ها در دهه اخیر نیاز به مشخص بودن اینکه چه کسی و از چه طریقی به شبکه سازمان ما  دسترسی دارد برای جلوگیری از خطرات فعلی هر روز بیشتر از دیروز احساس می شود .

سازمان ها به راحتی می توانند با استفاده از Cisco Stealthwatch دید شفاف تر و جزئی تری نسبت به ارتباطات خارجی سازمان به شبکه ی داخلی سازمان داشته باشند . Stealthwatch  با استفاده از تحلیل های امنیتی و به کمک یادگیری ماشین ( هوش مصنوعی ) تهدید های امنیتی پیشرفته را بصورت آنلاین تشخیص می دهد . با استفاده از Cisco Stealthwatch می توانید حتی ترافیک های رمز نگاری شده را بررسی و تحلیل کنید .

Cisco Stealthwatch راه حل های ساده و کارآمدی را برای مدیریت و مانیتورینگ  کردن کاربران remote سازمانی را فراهم می آورد .

  • راه های مختلفی برای ارتباط از طریق Stealthwatch و کاربران remote وجود دارد:
  • Visibility into network traffic  در سیسکو Stealthwatch:

با استفاده از Stealthwatch شما می توانید به راحتی ببینید کدام  ترافیک در شبکه از طریق کدام گروه از کاربران remote ایجاد شده است ، مشخص کنید  کاربران خارجی از کدام Application بیشترین ترافیک را در سطح شبکه تولید می کند ، میزان تعامل آنها با کابران سازمانی و نحوه ی همکاری آنها در وظایف سازمانی مشخص می شود و حتی ترافیک های خارجی سازمان خود را به راحتی می توانید تحلیل و مشاهده کنید . شما همچنین به یک موتور جستجوی بسیار پیشرفته مجهز می شوید که می توانید بر اساس بازه زمانی ترافیک خود را مشاهده و تحیلیل کنید . برای اطمینان بیشتر به صورت اختصاصی ترافیک کاربران remote با قسمت مشخص و خاصی از سازمان را می توانید برای بررسی بیشتر از سایر ترافیک جدا کنید .

  • Policy Violations در سیسکو Stealthwatch:

Stealthwatch همچنین قادر به ساختن رخداد امنیتی است که در صورتی که رخدادی خارج از سطوح دسترسی ما رخ داد اقدامات لازم در این خصوص صورت بگیرد . با استفاده از این قابلیت شما می توانید امنیت سازمان خود را با توجه به سیاست ها و اساس نامه کاری طراحی کنید . بطور مثال اگر سیاست سازمان شما به اینگونه باشد که کاربران remote حق دسترسی به سرور های سازمانی را نداشته باشند شما می توانید با استفاده از Stealthwatch به این هدف خود دسترسی پیدا کنید .

  • Threat detection در سیسکو Stealthwatch:

مهم ترین قابلیت Stealthwatch ، جدا  از شفاف سازی اطلاعات می تواند رخداد های امنیتی موجود در سازمان را به محض بوحود آمدن تشخصی دهد . Stealthwatch با استفاده از مدل های رفتاری تهدید ها و یادگیری ماشین در سطوح سازمانی از طریق Cisco Talos میلیون ها تهدید امنیتی را تشخیص دهد . اگر کاربران remote شروع به دانلود اطلاعات حساس از سرورهای سازمان شدند یا حتی اطاعات آنها در حین وارد شدن به سازمان دارای تهدید های امنیتی بود ، Stealthwatch پس از تحیلی تمامی نرافیک به شما اطلاعات کاملی در خصوص دیتای وارد شده و اقدامات صورت گرفته در خصوص آن ترافیک را به شما خواهد داد .

  • Optimizing resources and critical assets در سیسکو Stealthwatch:

همانطور که در بالا توضیح داده شد ، Stealthwatch از طریق مانیتور کردن کاربران و Application هایی که کابران خارج سازمان به صورت remote به انها دسترسی دارند در اخیتار شما قرار خواهد داد .

قطعا شما برای دسترسی کابران از خارج به داخل سازمان از VPN استفاده می کند . استفاده از Stealthwatch این امکان را به شما می دهد تا با مانیتور کردن VPN Gateway و Interface خروجی اطلاعات به بررسی سطوح دسترسی کاربران و تهدید های امنیتی بوجود آمده از طریق آنها بپردازید .

  • Enhances endpoint visibility در سیسکو Stealthwatch:

با استفاده از Cisco AnyConnect Network Visibility Module ، Stealthwatch می تواند اطلاعات کاملی را در خصوص اطلاعات ورودی به سازمان جمع آوری کند :

  • Device : موقعیت دستیابی کاربر
  • User : چه کسی به سازمان وصل شده و به اطلاعات دسترسی دارد .
  • Application : کدام برنامه ترافیک را تولید می کند .

لایسنس نرم افزار Cisco Stealthwatch :

جهت مشاوره خرید و راه اندازی سرویس سیسکو استیلزواچ stealthwatch cisco با بخش فروش شرکت پایه ریزان فناوری هوشمند تماس حاصل فرمایید.