لایسنس AD360

AD360 چیست ؟

AD360 یک راه حل IAM ( Identity and Access Management ) برای مدیریت و شناسایی ، مدیریت دسترسی به منابع ، برقراری امنیت است . از دیدگاه کاربران ، مدیریت پسورد بصورت خودکار ، مانیتور کردن تغییرات ساختار Active Directory ، SSO ( Single Sign-On ) برای نرم افزارهای سازمانی ، AD360 به سادگی به شما در انجام تمامی وظایف IAM کمک خواهد کرد .

AD360 تمامی این قابلیت ها را برای Windows Active Directory ، Exchange Server و Office 265 در اختیار شما قرار خواهد داد . با کمک AD360 شما می توانید با انتخاب ماژول مورد نظرتان و شروع فرآیند IAM بصورت On-permises در محیط خود به وسیله یک کنسول واحد تمامی وظایف خود را از طریق آن کنترل کنید .

قابلیت های اصلی AD360 :

  • Streamline user life cycle management :

به سادگی فرآیند ساخت و مدیریت اکانت و میل باکس را برای چندین کاربر در سطح دامین ، Exchange Server ، سرویس های Office 365 و G Suite از طریق کنسول واحد مدیریت کنید .

  • Securely audit AD , Office 365 and File Servers :

متوجه تمامی تغییرات صورت گرفته در AD ، Office 365 ، Windows Server و Exchange Server شوید . شما قادر خواهید بود تمامی فعالیت های کاربران از جمله User Logon ، تغییرات AD Object ، را به صورت آنی مشاهده کنید و با استفاده از استانداردهای SOX ، HIPPA گزارش گیری دقیق از فعالیت ها به دست آورید .

  • SSO For enterprise applications :

AD360 امنیت را برای کاربران با One-Click Access برای دسترسی به برنامه های سازمانی فراهم می آورد . با یک کلیک ساده ، کاربران قادر خواهند بود به تمامی برنامه های خود نظیر Office 365 ، G Suite ، Salesforce و یا هر برنامه ای که از متد SAML استفاده می کند بدون نیاز به وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود بهره ببرند .

  • Self-Service password management :

با استفاده از قابلیت مدیریت پسورد در AD360 Self-Service کاربران به تنهایی قادر خواهند بود پسورد اکانت خود را ریست کنند که این عمل باعث صرفه جویی در زمان و هزینه می شود . شما قادر هستید از Self-Service برای بقیه وظایف کاربردی نظیر آپدیت کردن Attribute کاربران و همچنین عضویت در گروه های مختلف استفاده کنید .

  • Automation with approval workflow :

وظایف روتین مدیریتی خود را مانند AD Cleanup را بصورت خودکار برای کاهش لود کاری مدیران شبکه و همچنین کاربران Help Desk برای افزایش بهره وری به AD360 واگذار کنید .

  • Role-based help desk delegation :

وظایف مدیریتی خود را در AD و Office 365 به کاربران non-administrative از طریق ساختن Role های مربوط به آن ها واگذار کنید . شما می توانید Role هایی بسازید که شامل وظایف مدیریتی ، گزارش گیری ، َAudit و .. را از طریق AD و Office 365 .

  • Backup and disaster recovery :

به سادگی امکان Backup & Restore ، AD Objects ، Exchange Mailbox ، SharePoint Online ، OneDrive for Business و … را در اختیار شما قرار خواهد داد . شما قادر خواهید بود برای سرعت بخشیدن به Backup ها از نوع Incremental استفاده کنید و تسک های Backup مورد نظرتان را زمانبدی کنید .

 

لینک دموی آنلاین محصول AD360 ManageEngine :

ManageEngine AD360 Demo (ad360plus.com)

شرکت پایه ریزان فناوری هوشمند توانایی ارائه لایسنس معتبر ، طراحی و پیاده سازی نرم افزار لایسنس AD360 را دارد، جهت مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید