لایسنس Application Manager

مانیتور کردن میزان کاراییی Application ها ساده تر از همیشه در دسترس شما قرار دارد .

Application Manager نرم افزار مانیتورینگ کار آمدی است که دید عمیق و گسترده ای از میزان کارایی و تجربه کاربری Application های حیاتی موجود در سازمان در اختیار شما قرار خواهد داد . به شما کمک می کند تا هر نرم افزار را به صورت مجزا – URL های موجود در کدهای برنامه نویسی شده شما صرف کمترین زمان تا قبل از اینکه روی تجربه کاربری افراد تاثیر گذارد بهینه کنید. تمامی سازمان ها برای بهینه کردن کدهای نرم افزاری خود و همچنین بهبود تجربه کاربری و بهترین خروجی از  نرم افزار Application Manager  استفاده می کنند .

نرم افزار Application Manager شامل :

 • Application Performance Monitoring :

با استفاده از ابزار Byte-Code ، AMP دقیقی دریافت کنید . مانیتورینگ ، بهینه سازی نرم افزار به کمک Code-Level ها و کدهای توزیع شده .

 • Synthetic Transaction Monitoring :

کاربری یهتری را از طریق ماینتور کردن سایت شما از چندین نقطه مختلف جغرافیایی برای بهبود تجربه کاربری در اختیار شما قرار می دهد . که شامل شبیه ساز صفحه های ورود ، سبد خرید و سایر اپلیکشین های شما خواهد بود .

 • Multi-Cloud Monitoring :

با دسترسی به دیتای خصوصی ، عمومی ، در فضای Cloud امکان مانیتور کردن و Tshoot ، لاگ های اپلیکیشن ، Server Downtime نرم افزارها را در بسترهای مختلف نظیر AWS ، Azure ، GCP را خواهید داشت .

 • Database Monitoring :

به سادگی امکان حل مشکلاتی که روی کارایی دیتابیس شما تاثیر می گذارد را به شما خواهد داد . امکان مانیتور طیف وسیعی از دیتابیس ها نظیر Oracle ، SQL Server ، NOSQL ، In-memory ( Memcached ) ، Hadoop را در اختیار شما قرار خواهد داد .

 • Monitor Infrastructure that powers your application :

بر تمام مشکلات مربوط به کارایی اپلیکشین خود احاطه کامل داشته باشید . مانیتور و حل مشکلات مربوط به زیر ساخت با بیش از ۱۵۰ برنامه کاربردی ، شامل VM ها ، سرور ها ، web Server ،  Services ، در زیر ساخت local خود یا فضای Cloud را به شما خواهد داد .

 

 • Container Monitoring :

با استفاده از این قابلیت تمامی مشکلات را از ریشه می توانید بررسی کنید . مشکل را حل کنید و مطمعن شوید که هیج کدام از منابع شما بیهوده استفاده نمی شود و هدررفت منابع نخواهید داشت .  امکان مانیتور و بهبود عملکرد Docker ،  Kubernetes و Red Hat را در اختیار شما قرار خواهد داد .

 • ERP Monitoring :

بهبود عملکرد کلی راه حل های محبوب ERP مثل SAP ، Oracle EBS ، Microsoft CRM & AX و Siebel CRM و پیش بینی مشکلات عملکرد و Bottleneckes به سادگی هر چه تمام .

 • Middleware Monitoring :

با استفاده از این قابلیت با بهبود عملکرد و کاهش ریسک بصورت آنلاین امکان مانیتور کردن و Administration را بصورت واسط در محیط های IBM MQ ، Apache ، ActiveMQ ، Microsoft SharePoint و Apache Kafka برای افزایش بهره روی در اختیار شما قرار خواهد داد .

 • Website monitoring :

امکان مانیتور کردن وب سایت های شما و همچنین سرویس دهنده اینترنت شما نظیر سرویس های : HTTPS ، DNS ، FTP ، SSL/TLS Certificate ، SMTP ، POP ، Rest API و … را در اختیار شما قرار خواهد داد .

 • Automated discovery & dependency mapping :

Automated discovery & dependency mapping به شما ارتباط و Dependency تمامی Entities را بصورت شماتیک به شما نشان می دهد . شماتیک کلی بصورت پویا با تغییرات شما تغییر خواهد کرد و قابلیت اصلاح خودکار را از طریق CMDB را به شما خواهد داد .

 • AIOps assisted smart alerts :

با استفاده از این قابلیت مشکلات را ریشه یابی کنید و به کمک سرویس های واسط مشکلات پیش امده را بررسی کنید . راه کارهای خودکاری را مقابله با مشکلات برای پیش آمده آماده کنید تا در حین بروز مشکل بصورت خودکار در محیط در نظر گرفته شده اجرا شود .

 • Advanced Analytics :

با بیش از ۵۰۰ نمونه report از پیشفرض امکان آنالیز کردن عملکرد نرم افزار ، تخصیص منابع مورد نرم افزار ها و … را در داشبوردی شخصی سازی شدن بر شما فراهم می کند .

 

چرا باید از نرم افزار Application Manager استفاده کرد :

 

 • Optimize application usage and revenue :

Application Manager و LOB با استفاده از تجربیات کاربران و تاثیر منفی عملکرد اپلیکیشن ها  این امکان را برای بهبود عملکرد شما در اختیاراتان قرار خواهد داد .

 • Reduce MTTR :

برای برنامه نویسان امکان بررسی و رفع سریعتر مشکلات را فراهم می کند . با بررسی روزانه  الگوی مصرفی منابع استفاده شده امکان بهبود عملکرد را به شما خواهد داد .

 • Improve DevOps Processes :

به تیم های DevOps/SRE این امکان را می دهد تا با تغییر هر کد و اجرای آن تغییرات عملکردی که در اپلیکیشن بوحود می آورند را بررسی کنند .

 • Respond to Incidents faster :

این امکان را برای شما فراهم می آورد تا مشکلات عملکرد را قبل از متوجه شدن کاربران به شما هشدار دهد و به سرعت امکان بررسی مشکلات و  سریهترین راه برای حل مشکل را به شما در سطح اپلیکیشن نشان می دهد تا بتوانید در اسرع وقت پاسخگوی شکایات مطرح شده از سمت کاربران باشید .

 • Ensure Application meet business goals :

با استفاده از این قابلیت به برنامه نویسان این امکان را می دهد تا با برنامه ریزی میان مدت و بلند مدت زیر ساخت مورد نظرشان را بررسی کنند تا مطمعن شوند بهترین تجربه کاربری در راستای اهداف سازمانی در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت .

 • Migrate To The Cloud With Confidence :

با استفاده از این قابلیت امکان مهاجرت آسان وایمن را در اختیار شما قرار خواهد داد و به سازمان شما در تداوم سرویس دهی کمک می کند .

 

 • Application Manager در ۲ حالت قابل ارائه می باشد :

۱ ) Professional :

Provides monitoring, alerting and reporting features for a diverse set of applications and infrastructure components.

Ideal for small to medium enterprises looking to monitor up to 500 applications based on load.

۲ ) Enterprise :

All features of Professional Edition + distributed monitoring capabilities + failover.

Ideal for large enterprises looking to monitor 500 apps and above.

Scales up to 10,000 monitors with the help of distributed setup.

شرکت پایه ریزان فناوری هوشمند توانایی ارائه لایسنس معتبر ، طراحی و پیاده سازی نرم افزار Application Manager را دارد، جهت مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید