شبکه, Solarwinds

نرم افزار و لایسنس solarwinds و 5 نرم افزار مرتبط

نرم افزار و لایسنس solarwinds
رای بدهید

معرفی نرم افزار Solarwinds با لایسنس آن

در این مقاله ما مستقیما اشاره به نرم افزار Solarwinds اورجینال یا نرم افزار Solarwinds با لایسنس Solarwinds میکنیم. این نرم‌افزار قابلیت‌های مانیتورینگ متنوعی را در اختیار مهندسان شبکه قرار می‌دهد تا امکان بازرسی شبکه را داشته باشند. این نرم‌افزار رایگان نبوده و استفاده از آن ملزم به خرید لایسنس اصلی این نرم‌افزار است. اگر با این نرم‌افزار محبوب آشنایی کافی را ندارید و قصد تهیه یک نرم‌افزار مناسب برای مانیتورینگ شبکه خود را دارید با ما در مقاله معرفی لایسنس Solarwinds همراه باشید تا این مجموعه و لایسنس آن را به طور کامل معرفی کنیم و قابلیت‌های متنوع آن را برای شما شرح دهیم.

نرم افزار solarwinds

نرم افزار solarwinds

 مجموعه نرم‌افزارهای Solarwinds

نرم‌افزار مانیتورینگ عملکرد شبکه (NPM)

این نرم‌افزار مانیتور تجهیزات شبکه‌ای را فارغ از این‌که سازنده و برند آن‌ها از چه شرکتی باشد، را به‌خوبی انجام می‌دهد. نرم‌افزار Solarwinds Orion Network Perfomance Monitor توانایی بررسی کردن توپولوژی و تنظیم آن را دارا بوده و شما می‌توانید به‌راحتی تنظیمات دلخواه خود را توسط این نرم‌افزار اجرا کنید. نظارت بر دردسترس‌بودن اجزای شبکه نیز از جمله مزایای استفاده از این نرم‌افزار محبوب است. از دیگر قابلیت‌ها و امکانات این نرم‌افزار به هشدار‌های هوشمند مربوط به حوادث مرتبط، تهیه نقشه از دستگاه‌های متصل، نمایش معیار‌های عملکرد شبکه و اتصال ارتباطات شبکه و بررسی و بهره‌برداری از آن‌ها می‌توان اشاره کرد.

نرم‌افزار  (APM) از نرم افزار های  solarwinds

نرم‌افزار (APM) مدیریت و مانیتورینگ نرم‌افزار‌ها یا Solarwinds  Application Performance Monitor یک برنامه کاربردی جهت دسته‌بندی یا سفارشی کردن محل استقرار است. به طور مثال این نرم‌افزار قابلیت شخصی‌سازی محل استقرار نرم‌افزار را در سرویس‌هایی مانند SaaS و سرویس‌های ابری را دارا است. این برنامه به سازمان شما کمک می‌کند تا بتوانید برنامه‌های کند و متوقف شده را شناسایی و به‌سرعت مشکل آن‌ها را برطرف کنید. این قابلیت موجب می‌شود تا سازمان شما به‌هیچ‌عنوان درگیر مسائلی مانند ایجاد گلوگاه نشود و بهره‌وری از نرم‌افزارها و شبکه به حداکثر حالت خود برسد؛ به همین علت است که نظارت بر نرم‌افزار‌های سازمانی و مدیریت آن‌ها امری حیاتی برای سازمان‌ها تلقی شده و نیاز به یک نرم‌افزار مانیتورینگ نرم‌افزارهای وابسته به شبکه احساس می‌شود. البته Solarwinds یک نرم‌افزار دیگر را نیز جهت انجام مانیتورینگ نرم‌‌افزاری ارائه کرده که با نام SAM یا Service and Application Monitor شناخته می‌شود.

لایسنس_solarwinds

لایسنس_solarwinds

نرم‌افزار مدیریت پیکربندی شبکه (NCM)

نرم‌افزار Orion NCM از دیگر نرم‌افزار‌های شرکت Solarwinds بوده که قابلیت‌های فراوانی از جمله ارتباط با نرم‌افزار NPM را در اختیار مدیران شبکه قرار می‌دهد. این نرم‌افزار را می‌توان به‌صورت جداگانه یا یکپارچه با نرم‌افزار NPM تهیه کرد. این نرم‌افزار قابلیت‌هایی همانند نمایش سلامت شبکه و آمار آن را در اختیار مدیر شبکه قرار می‌دهد. از دیگر قابلیت‌های این نرم‌افزار می‌توان به مدیریت فایل‌ها، رفع اشکالات شبکه و… اشاره کرد. قابلیت‌های این نرم‌افزار همانند دیگر نرم‌افزار‌‌های ارائه شده توسط Solarwinds بسیار بوده و بررسی آن‌ها به یک مقاله جداگانه نیاز دارد، پس در مقاله معرفی لایسنس Solarwinds به معرفی این چند قابلیت اکتفا می‌کنیم تا بتوانیم دیگر نرم‌افزارهای این شرکت بزرگ را به شما معرفی کنیم.

نرم‌افزار آنالیز کننده ترافیک جریان شبکه (NTA)

Orion NetFlow Traffic Analyzer از ساختار ماژولار پلت‌فرم Orion با نرم‌افزار NetFlow Traffic Analyzer ساخته شده و می‌توان از آن جهت پیکربندی شبکه Solarwinds، نمایش داده‌‌ها، ردیاب دستگاه کاربر و مدیر آدرس این شبکه استفاده کرد. با استفاده از این نرم‌افزار می‌توانید به ابزار‌های مانند NetPath، PrefStack و Orion Maps دسترسی پیدا کنید. از ساختار ماژولار پلت‌فرم Orion برای مشاهده همه رویدادها و هشدارها در سبکه خود استفاده کنید و مانیتورینگ با کیفیت و لذت‌بخشی را با نرم‌افزارOrion NetFlow Traffic Analyzer تجربه کنید.

نرم‌افزار ردیاب دستگاه کاربر (UDT)

Network User Device Tracking Software یا نرم افزار User Device Tracker یکی دیگر از نرم‌افزار‌های مجموعه Solarwinds بوده که قابلیت‌های بسیاری را در اختیار مدیران و کاربران شبکه‌های محلی قرار می‌دهد. از جمله قابلیت‌های این نرم‌افزار می‌توان به بررسی دستگاه‌های متصل، شناسایی کاربر، لیست خواسته‌های دستگاه، لیست دستگاه‌ها با ایمنی پایین یا دستگاه‌هایی با ایمنی ضعیف و نقشه توپولوژی دستگاه کاربران اشاره کرد.

چند نرم‌افزار از مجموعه لایسنس Solarwinds

اشاره به تمام ویژگی‌های این نرم‌افزار قدرتمند نیاز به‌وقت بیشتری دارد و صرفاً در یک مقاله نمی‌توان تمام ویژگی‌های آن را بیان کرد. در مقاله معرفی لایسنس قصد داریم به چند نرم‌افزار دیگر از لایسنس Solarwinds اشاره کنیم و بررسی ویژگی‌های آن را به خواننده واگذار می‌کنیم.

  1. نرم‌افزار مدیریت لاگ و رویدادها (SEM و LEM)
  2. نرم‌افزار مدیریت پایگاه‌داده
  3. نرم‌افزار مدیریت فضای ذخیره‌سازی (SRM)
  4. نرم افزار IP Address Manager و MAC Address

  5. نرم‌افزار مدیریت وب‌سایت‌های سازمانی (WPM)

شما می‌توانید به‌راحتی با تهیه کردن لایسنس این نرم‌افزارها از قابلیت‌های متنوع آن‌ها بهره ببرید. اما پیشنهاد ما به شما مطالعه دقیق قابلیت‌های این نرم‌افزار‌ها است چراکه خرید اشتباه لایسنس، ممکن است ابزار‌های موردنیاز شما را در اختیارتان قرار ندهد.

لایسنس_solarwinds

لایسنس_solarwinds

مزایای استفاده از لایسنس Solarwinds

استفاده از لایسنس رسمی این شرکت نه‌تنها موجب می‌شود شما امکان استفاده از تمام بخش‌های این نرم‌افزار خریداری شده را داشته باشید، بلکه امنیت نرم‌افزار Solarwinds را بالاتر برده و امکان دریافت به‌روزرسانی‌ها را نیز برای شما فراهم می‌کند. استفاده از نسخه غیرقانونی این نرم‌افزار تنها به شبکه شما آسیب‌زده و داده‌های غیرواقعی را در اختیار مدیر یا کاربران شبکه قرار می‌دهد. علاوه بر این دریافت به‌روزرسانی‌ها با نسخه غیررسمی وجود ندارد و تنها این نرم‌افزار به یک نقطه‌ضعف در شبکه شما تبدیل می‌شود چراکه امنیت لازم را ندارد و پچ‌های امنیتی را دریافت نمی‌کند. نسخه رایگان این نرم‌افزار نیز موجود است و برای چند روز می‌توانید از آن استفاده کنید و قسمت‌های مختلف نرم‌افزار را مورد بررسی قرار دهید. این نسخه کامل بوده و تنها برای مدت کوتاهی در دسترس است تا کاربران و مدیریان بتوانند از قابلیت‌های این نرم‌افزار آگاه شوند و تناسب آن را با شبکه خود مورد بررسی قرار دهند.

لایسنس_solarwinds

لایسنس_solarwinds

جمع‌بندی کلی معرفی لایسنس Solarwinds

در مقاله معرفی لایسنس Solarwinds ابتدا به اهمیت استفاده از نرم‌افزار‌های این شرکت پرداختیم؛ سپس چند نرم‌افزار محبوب و کاربردی این مجموعه را معرفی کردیم تا شما با کاربرد آن ها آشنا شوید. در نهایت نیز به چند مورد دیگر از نرم‌افزار‌های این شرکت پرداختیم و اهمیت استفاده از لایسنس رسمی این شرکت را شرح دادیم. اما این در نهایت شما هستید که باتوجه‌به کاربردهای موردنیاز خود از مانیتورینگ شبکه اقدام به نصب و خرید لایسنس یکی از نرم‌افزارهای این شرکت می‌کنید. پیشنهاد ما به شما استفاده از نسخه رایگان این نرم‌افزار‌ها بوده که قابلیت‌های آن را به‌طور کامل در اختیار شما قرار می‌دهد. بعد از انتخاب نسخه مناسب به‌سادگی می‌توانید نسبت به خرید لایسنس نرم‌افزار اقدام کنید.

فروش لایسنس Solarwinds

فروش لایسنس Solarwinds

پایه ریزان فناوری هوشمند برترین فروشنده مجموعه لایسنس Solarwinds آمادگی خود را جهت خرید لایسنس Solarwinds به تمامی سازمان ها,نهاد ها,شرکت ها و افراد حقیقی اعلام میدارد.همچنین کارشناسان ما آماده ارائه مشاوره تخصصی در این رابطه با شما عزیزان هستند.

1 دیدگاه در “نرم افزار و لایسنس solarwinds و 5 نرم افزار مرتبط

  1. ناشناس گفت:

    امتیاز بازدید کننده: ستاره ها 5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × دو =