مقاله

با نرم افزار Rapid 7 زمان و انرژی را مدیریت کنید!

نرم-افزار-Rapid-7

نرم افزار Rapid 7 برسی موشکافانه توسط کارشناسان پایه ریزان فناوری هوشمند لطفا تا انتها با ما باشید

نرم افزار Rapid 7 در واقع یک پلتفرم قدرتمند است که توسط Insight برای امنیت فضای ابری ارائه شده است. هرآنچه یک تیم امنیتی برای حفاظت از Cloud یا فضای ابری نیاز دارد، مانند تشخیص تهدیدهای سایبری و مدیریت نقاط آسیب‌پذیر را با نرم افزار Rapid 7 در اختیار خواهید داشت.

این پلتفرم از سال 2015 میلادی کار خود را شروع کرد. Rapid 7 به شما کمک خواهد کرد که بزرگترین چالش‌های امنیتی را برطرف کنید و با یک تکنولوژی یکپارچه، یک دید کامل برای حفاظت از محیط خود داشته باشید.

برای آمادگی مقابله با تهدید‌های امنیتی نیاز به یک کنترل یکپارچه و راهنمایی استراتژیک دارید که Rapid 7 آن را در اختیار شما قرار خواهد داد. پلتفرم Insight به شما این قابلیت را خواهد داد تا با سرعت بیشتری با همکاران خود هماهنگی ایجاد کرده و پس از آن برای برطرف کردن مشکلات، اقدامات لازم را انجام بدهید.

1- نرم افزار Rapid 7

1- نرم افزار Rapid 7

راهکارهای Insight Platform Core و ویژگی‌های آن را بهتر بشناسید

InsightVM

اگر مدیریت و امنیت در نقاط پایانی یا Endpoint برای شما اهمیت دارد، InsightVM به شما کمک خواهد کرد تا برای برطرف کردن مشکلات و تهدیدها، توانایی آنالیز نقاط پایانی را در اختیار داشته باشید.

2- نرم افزار Rapid 7

2- نرم افزار Rapid 7

InsightAppSec

هرقدر برنامه و کسب و کار شما گسترش پیدا کند، InsightAppSec با شما همراهی خواهد کرد تا به راحتی بتوانید امنیت در SDLC را داشته باشید.

InsightIDR

InsightIDR شناسایی خودکار تهدیدها را برای شما انجام خواهد داد.

همچنین به یاد داشته باشید کهاین ابزار به صورت تخصصی آنالیز انواع تهدیدهای سایبری را در اختیار شما قرار می‌دهد. اگر از InsightIDR  استفاده می‌کنید، اکنون خواهید توانست که با سرعت بیشتری تهدیدها را شناسایی کنید و با آنها به مقابله بپردازید.

3- نرم افزار Rapid 7

3- نرم افزار Rapid 7

Threat Command

هزاران منبع در هرجایی را به Threat Command بسپارید تا به جای شما به آنها نظارت کند. این ابزار تهدیدهای مستقیم شما را شناسایی کرده و احتمال عملی شدن این تهدیدها را بر روی سیستم شما کاهش می‌دهد.

InsightConnect

این ابزار در نرم افزار Rapid 7، stack های تکنولوژی شما را با یک روند منحصر به فرد متحد می‌کند. این قابلیت در InsightConnect کمک خواهد کرد تا فرآیندهای امنیتی و IT بهتر و سریعتر انجام شوند.

نرم افزار Rapid 7 چگونه به ما کمک خواهد کرد؟

با استفاده از چند روش، Rapid 7 به یک کسب و کار کمک می‌کند. ابتدا اینکه این نرم افزار با استفاده از زبان‌های مشترک داخل خود، این قابلیت را ایجاد می‌کند که حتی فضاهایی که قبلا اشتراک گذاری شده‌اند، توسط یک تیم جدید، مدیریت شوند. Rapid 7 راهکار قطعی برای اصلاحات را ارائه نمی‌کند، اما چشم اندازی برای عملکرد هماهنگ‌تر تمامی کارکنان شما ایجاد خواهد کرد.

نرم افزار Rapid 7 به گونه‌ای طراحی شده است تا کاربران آن بتوانند به راحتی و به آسانی از آن استفاده کنند. در نتیجه کارمندان شما در هنگام استفاده از Rapid 7 سردرگم نشده و زمان و انرژی آنها تلف نخواهد شد.

استفاده از داشبوردهای کاربردی این نرم افزار، شما و کارمندانتان را در دسترسی بهتر و سریعتر به ویژگی‌ها و امکانات Rapid 7 کمک خواهد کرد. Rapid7 Insight کمک گسترده‌ای در رابطه با امنیت به شما خواهد کرد و با بالا رفتن امنیت و افزایش سطح استانداردها، کارکنان و مجموعه فعال در سازمان شما پیشرفت بیشتر و بهتری خواهند داشت.

در نهایت باید گفت که ابزارهای نرم افزار Rapid 7 کمک خواهد کرد تا خطرها و تهدیدها در دنیای مجازی کاهش یابد. همچنین با  Rapid 7این مشکلات را بهتر شناسایی خواهید کرد و می‌توانید برای مقابله با آنها آماده‌تر باشید. با استفاده از این پلتفرم، می‌توان رفتار مهاجمان را تشخیص داده و در مورد میزان و چگونگی آسیب پذیری، جستجوی مفیدی را انجام داد.

 

برسی پلتفرم Rapid7 Insight و 6 قابلیت اصلی

همچنین جهت خرید لایسنس rapid7 کلیک کنید

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *