شبکه, ManageEngine

لایسنس Manage Engine و۳۵۲درصد بازگشت سرمایه

لایسنس Manage Engine و۳۵۲درصد بازگشت سرمایه
5/5 - (1 امتیاز)

لایسنس Manage Engine

Manage Engine به عنوان بخش مدیریت فناوری اطلاعات شرکت Zoho Corporation می‌باشد. محصولات و لایسنس Manage Engine راه‌حل‌های انعطاف‌پذیری را اولویت‌بندی می‌کند، که برای همه مشاغل، صرف‌نظر از اندازه یا بودجه، قابل استفاده است. در واقع Manage Engine، نرم‌افزار جامع مدیریت فناوری اطلاعات است که کار خود را با تمرکز بر آسان کردن مراحل، انجام می‌دهد. Manage Engine با بیش از 90 محصول و ابزار‌، همه چیزهایی که فناوری اطلاعات شما نیاز دارد را با قیمت‌های مناسب پوشش می‌دهد. از مدیریت شبکه و دستگاه گرفته تا نرم‌افزار میز خدمات و امنیت. لایسنس Manage Engine، فناوری اطلاعات را برای یک رویکرد یکپارچه و فراگیر برای بهینه‌سازی فناوری اطلاعات گرد هم آورده است.

چرا باید از محصولات و لایسنس manage engine استفاده کنیم؟

میزان کارایی و اثربخشی محصولات و لایسنس manageengine را می‌توانید به عنوان نمونه در مورد یکی از محصولات این شرکت مشاهده کنید: مطالعه مشاوره مستقل نشان می‌دهد که شرکت‌ها می‌توانند با نرم‌افزار ManageEngine ServiceDesk Plus به ۳۵۲ درصد بازگشت سرمایه برسند.

این مطالعه تأثیر اقتصادی کل را در حدود 2.67 میلیون دلار نشان می‌دهد. برآورد سازمان‌هایی که از نرم افزار ServiceDesk Plus استفاده می‌کنند، دوره بازپرداخت کمتر از شش ماه را نشان می‌دهد و کسب و کارها می توانند بیش از 1 میلیون دلار در استخدام مامور سرویس دهنده، پس‌انداز کنند.

نکته: ServiceDesk Plus، نرم‌افزار هلپ سرویس و هلپ دسک فناوری اطلاعات است و همچنین پلتفرم مدیریت خدمات کامل از محصولات Manage Engine می‌باشد. ServiceDesk Plus به سازمان‌ها کمک می‌کند تا خدمات تجاری و فناوری اطلاعات خود را طراحی، ارائه و پشتیبانی کنند. این نرم‌افزار در سه نسخه و به 37 زبان مختلف تولید شده است. بیش از 100،000 سازمان در 185 کشور از ServiceDesk Plus برای بهینه سازی مدیریت خدمات و دستیابی به رضایت بالای کاربر نهایی استفاده می‌کنند.

Manage Engine و شرکت ZOHO Corp

Manage Engine یکی از شرکت‌های زیر مجموعه  ZOHO Corp و  بخش نرم‌افزار مدیریت فناوری اطلاعات سازمانی این شرکت است. ZOHO Corp در سال 1996 تأسیس شد و تا سال 2009 با نام AdventNet Inc. شناخته می‌شد. دفتر شرکت ZOHO Corp در Pleasanton، CA با دفاتری در آمریکای شمالی، اروپا و آسیا واقع شده است. ZOHO Corp یک شرکت خصوصی است. نمودار سازمانی این شرکت را در تصویر زیر مشاهده می‌کنید:

لایسنس ManageEngine

لایسنس ManageEngine

معرفی شرکت Manage Engine

Manage Engine یک تولیدکننده مبتکر نرم‌افزار مدیریت فناوری اطلاعات سازمانی است که عملکردهای پیشرفته در چارچوب‌های مدیریت شبکه بزرگ را با قیمت‌های مقرون به صرفه به شرکت‌های سراسر جهان ارائه می‌دهد. محصولات و لایسنس Manage Engine بیش از 40،000 مشتری در سراسر جهان، از جمله 3 شرکت از هر 5 شرکت Fortune 500 دارد. این مجموعه نرم‌افزارها سریع‌ترین جایگزین برای چارچوب‌های مدیریت شبکه سنتی هستند.

تاریخچه Manage Engine

ZOHO Corp در سال 1996 با ساخت SNMP API و پلتفرم‌های مدیریت شبکه برای سیستم‌های مدیریت شبکه، و سیستم‌های مدیریت عناصر برای دامنه مخابراتی، شروع به کار کرد. WebNMS Framework رتبه 1 پلتفرم EMS/NMS برای مخابرات را کسب کرد و یک پلتفرم درجه حامل با بیش از 1،000 سال توسعه انسانی است. در اوایل دهه 2000، در طول انفجار dot com و کاهش سرعت مخابرات، شرکت ZOHO، فضای مدیریت فناوری اطلاعات سازمانی را متنوع کرد. در سال 2002، ManageEngine به بخشی از Zoho Corporation تبدیل شد که صرفاً بر تکمیل مدیریت فناوری اطلاعات متمرکز بود. ManageEngine به عنوان یک نام تجاری با هدف مدیریت فناوری اطلاعات سازمانی متولد شد. پلتفرم درجه حامل مورد استفاده برای مخابرات بزرگ به عنوان مبنایی برای محصولات جدید در فضای مدیریت فناوری اطلاعات مورد استفاده قرار گرفت. امروزه ManageEngine دارای بیش از 20 محصول است که بسیاری از زمینه‌های کلیدی را برای مدیریت موثر IT پوشش می‌دهد.

محدوده محصولات و لایسنس Manage Engine

در نمودار زیر می‌توانید دسته‌بندی محصولات و لایسنس Manage Engine را در 4 دسته کلی مشاهده کنید.

محدوده محصولات و لایسنس Manage Engine

محدوده محصولات و لایسنس Manage Engine

برخی از مشتریان لایسنس Manage Engine

180،000 سازمان در 190 کشور به لایسنس Manage Engine برای مدیریت فناوری اطلاعات خود اعتماد دارند و از آن استفاده می‌کنند. برخی از این شرکت‌ها را در تصویر زیر مشاهده می‌کنید.

مشتریان لایسنس Manage Engine

مشتریان لایسنس Manage Engine

نمودار رشد مشتری لایسنس Manage Engine

همانظور که در نمودار زیر می‌بینید؛ میران کارایی و اثر گذاری مجموعه نرم‌افزارهای Manage Engine و اعتماد روز افزون کسب و کارها به لایسنس Manage Engine باعث رشد بدون وقفه در فروش آن شده است.

شکل: نمودار رشد مشتری

نمودار رشد مشتری لایسنس Manage Engine

نمودار رشد مشتری لایسنس Manage Engine

ویژگی‌های نرم‌افزارها و لایسنس ManageEngine

1- مدیریت IT

لایسنس Manage Engine بیش از 90 ابزار را برای کمک به شما در مدیریت تمام عملیات IT از جمله شبکه‌ها، سرورها، برنامه‌ها، میز خدمات، اکتیو دایرکتوری، امنیت، دسکتاپ و دستگاه‌های تلفن همراه ارائه می‌کند. این شرکت ابزارهای خود را از ابتدا با ادغام زمینه‌ای ساخته است تا مطمئن شود که می‌توان IT را با هم مدیریت کرد.

2- ساده کردن IT

هدف مجموعه نرم‌افزارها و لایسنس Manage Engine ساده کردن IT در سازمان‌هاست. البته منظور اصلی، عملکرد کامل است، نه عملکرد محدود. یعنی همه چیزهایی که شما نیاز دارید، به سادگی در یک رابط کاربری طراحی شده است که مشکلات شما را به کم‌ترین حالت ممکن می‌رساند. علاوه بر این، دانلود، نصب، پیکربندی و استقرار برنامه‌ها و لایسنس Manage Engine بسیار آسان است. فلسفه محصولات Manage Engine توسط شما هدایت می‌شود و یک تیم تحقیق و توسعه قوی و داخلی برای حمایت از آن ایجاد شده است. این شرکت بیش از 4،000 کارمند دارد که به صورت شبانه روزی کار می‌کنند تا درخواست‌های محصول مشتریان را به واقعیت تبدیل کنند. همچنین همه کارکنان نیز از Manage Engine استفاده می‌کنند. لایسنس‌های نرم‌افزار Manage Engine به اندازه کسب و کار شما یا آینده شما محدود نمی‌شود. بلکه نامحدود است و با مقیاس شما بزرگ می‌شود.

3- ارزش‌گذاری IT

گران‌تر بودن همیشه به معنای بهتر بودن نیست. در واقع، لایسنس Manage Engine تلاش خود را بر روی راه‌حل‌های مهندسی شده داخلی متمرکز کرده است و رویکردی ساده و شفاف را برای تجارت نرم‌افزار مدیریت فناوری اطلاعات در پیش گرفته است. این شرکت برای یک تیم فروش تهاجمی یا مشاوران پرهزینه، هزینه اضافی نمی پردازد. و این پس‌انداز را به شما منتقل می‌کند. از این رو قیمت لایسنس Manage Engine کاملا شفاف و مقرون به صرفه است.

4- انسجام IT

در آخر، IT سازمان شما، در مورد نیازهای شماست. همانطور که شرکت‌ها برای چالش‌های مدیریت فناوری اطلاعات پیش رو آماده می‌شوند لایسنس‌های Manage Engine نیز در زمینه راه‌حل‌های جدید، ادغام‌های زمینه‌ای، و پیشرفت‌های دیگر در حال پیشروی است. و به تلاش برای همسویی تنگاتنگ business-IT  که برای استفاده از فرصت‌های آینده نیاز است، ادامه خواهد داد.

جمع‌بندی

Manage Engine بخش مدیریت فناوری اطلاعات سازمانی شرکت Zoho Corporation است. شرکت‌های تأسیس‌شده و نوظهور (از جمله 9 سازمان از هر 10 سازمان Fortune) برای اطمینان از عملکرد بهینه زیرساخت فناوری اطلاعات خود، از جمله شبکه‌ها، سرورها، برنامه‌های کاربردی، دسکتاپ‌ها و موارد دیگر، به لایسنس Manage Engine و ابزارهای مدیریت فناوری اطلاعات بلادرنگ Manage Engine متکی هستند. Manage Engine دارای دفاتر متعددی در سرتاسر جهان، از جمله ایالات متحده، هلند، هند، امارات متحده عربی، مکزیک، سنگاپور، ژاپن، چین و استرالیا بوده و همچنین دارای بیش از 200 شریک جهانی است تا به سازمان ها کمک کند تا تجارت و فناوری اطلاعات خود را هماهنگ کنند. اگر سوالات بیشتری در مورد لایسنس Manage Engine و یا خرید آن دارید، با کارشناسان ما در پایه ریزان فناوری هوشمند تماس بگیرید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر، ما را در شبکه‌های اجتماعی لینکدین، فیس بوک و توییتر دنبال کنید.

1 دیدگاه در “لایسنس Manage Engine و۳۵۲درصد بازگشت سرمایه

  1. ناشناس گفت:

    امتیاز بازدید کننده: ستاره ها 5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + بیست =