امنیت, Milestone

نرم افزار Milestone – مایلستون

نرم افزار Milestone-پایه ریزان
رای بدهید

اهمیت نرم افزار Milestone – مایلستون

استفاده از نرم افزار Milestone به UTA این امکان را داده است تا بتواند دوربین‌های بیشتری بر روی سیستم عامل‌ها نصب کرده و بتواند نظارت و مدیریت بهتر و کاملی را بر روی تمامی سیستم داشته باشد. شما اگر یک کسب و کار کوچک را اداره می‌کنید و یا اگر در یک سازمان بزرگ فعال هستید، این نرم افزار برای کمک به فعالیت‌های شما برنامه خاصی را ارائه خواهد کرد. استفاده کنندگان UTA پس از آموزش کار با نرم افزار مایلستون در زمان کمتری توانستند به مسائل امنیتی رسیدگی کنند. همچنین دانلود برنامه milestone و نصب آن باعث می‌شود تا کیفیت فیلم‌ها افزایش پیدا کند. این افزایش کیفیت باعث خواهد شد تا موارد امنیتی و حوادث احتمالی را بتوان راحت‌تر بررسی کرد.

نرم افزار Milestone یا نرم افزار مایلستون

نرم افزار Milestone یا نرم افزار مایلستون

ویژگی های نرم افزار مایلستون چیست؟

بزرگترین تولید کننده نرم افزار های مدیریت سیستم های نظارت تصویری در دنیا شرکت مایلستون دانمارک است که نیاز های کاربران را فراهم کرده است.
انجام کار با این نرم افزار ها خیلی ساده است به صورتی که هرکس با دانشی که دارد میتواند از این نرم افزار استفاده کند.
در شرکت های کوچک و بزرگ برای مدیریت دوربین های مداربسته از نرم افزار مایلستون استفاده میشود. ویژگی های نرم افزار شامل:

  1. یادگیری و کار با این نرم افزار ساده و مراحل نصب آسانی دارد؛
  2. قابلیت مدیریت چند کاربره دوربین ها در یک نرم افزار را فراهم کرده است؛
  3. امکان دسترسی برای کاربران و ارزیابی ساده را دارد؛
  4. قابلیت برسی همزمان تعداد فراوانی از تصاویر را فراهم کرده است.

مزایا نرم افزار مالستون چیست؟

  1. از قیمت مناسبی برخوردار است؛
  2. قابلیت جست و جو در جزئیات تصاویر را به صورت هوشمند فراهم کرده است؛
  3. استفاده در تلفن همراه است و این نرم افزار تحت وب و قابل استفاده در تمام وسایل الکترونیکی است که امکان مدیریت از طریق اینترنت را دارد.

نرم افزار های مایلستون شامل موارد زیر می شود:

نرم افزار مایلستون با ورژن XProtect:این نرم افزار امکانات کامل دارد و نیاز های یک کسب و کار کوچک تا هلدینگ های بزرگ را فراهم میکند. قابلیت تشخیص چهره، برسی ورود و خروج افراد را دارد.

نرم افزار مایلستون با ورژن XProtect Essential: در این ورژن برای کسب و کار های کوچک و دفتر ها استفاده میشود زیرا قیمت مناسب تری دارد. در این ورژن سایت را به صورت رایگان پشتیبانی میکند و امکان استخراج تصاویر با سرعت بالا را دارد.

نرم افزار مایلستون با ورژن XProtect Express: این ورژن از نرم افزار برای کسب و کارهای بسیار کوچک استفاده میشود و قابلیت هوشمند سازی چهره و یکپارچگی کارتخوان را دارد.

نرم افزار مایلستون با ورژن XProtect Professional: از این ورژن برای کسب و کارهای معمولی مانند بیمارستان ها و مدرسه استفاده میشود. از کنسول کاربری آسان برخوردار است و دسترسی راحتی فراهم کرده است.

با نرم افزار milestone کسب و کار شما را گسترش دهید!

UTA حدود دو هزار استفاده کننده داشته و در یک روز تقریبا دوازده هزار مسافر را به نقاط مختلفی جابجا می‌کند. در کنار این مقدار از جابجایی، 140 مایل راه آهن شهری و سبک نیز تحت پوشش دارد. این شبکه بزرگ حمل و نقل در کنار راه آهن، انواع اتوبوس را نیز پوشش می‌دهد. یکی از صاحبان کسب و کارهایی که لایسنس مایلستون را خریداری کرده و از این نرم افزار نظارت تصویری استفاده می‌کند، می‌گوید: «به نظر من که امسال Milestone ده ها هزار دلار برای ما پس انداز کرده است. ما در حال حرکت به زمانی هستیم که سیستم، هزینه خود را پرداخت می‌کند.»

نرم افزار milestone برای کسب و کار شما

نرم افزار milestone برای کسب و کار شما

نرم افزار مایلستون برای هر نگرانی شما، راهکاری ارائه می‌کند

– توسعه سیستم

Milestone از یک storage منعطف بهره می‌برد. در نتیجه این انعطاف پذیری امکان خواهد داد تا با افزایش نیاز، این حجم در طول زمان افزایش پیدا کند.

– پشتیبانی Multi-vendor نرم افزار Milestone

در نرم افزار Milestone یا نرم افزار مایلستون این امکان را به UTA می‌دهد که از رویکرد best of breed در هنگام ساخت سیستم نظارتی استفاده کند. این رویکرد کمک خواهد کرد تا سیستم نظارتی نیازها را به بهترین شکل تامین کند.

پشتیبانی Multi-vendor

پشتیبانی Multi-vendor

– بررسی و تحقیقات

نحوه کار با نرم افزار مایلستون را اگر آموخته باشید، امکان ایمن سازی شواهد را در اختیار خواهید داشت. ابزار قفل مدارک در Milestone به UTA این امکان را خواهد داد که برای بررسی و تحقیقات خود از stamp های زمانی معتبر و رمزگذاری شده استفاده کند.

– تمرکز در سیستم

UTA این امکان را دارد تا با استفاده از مدیریت متمرکز نرم افزار milestone، تعداد زیاد و گسترده‌ای از دوربین‌ها را در نقاط حساس نصب کند و به صورت متمرکز بر آنها نظارت داشته و آنها را مدیریت کند. milestone این امکان را خواهد داد تا فیلم‌های دوربین‌ها را از راه دور کنترل کرد در نتیجه از هر مکانی که در آن قرار داشته باشید، می‌توانید به همه چیز نظارت داشته  و به سرعت مشکلات احتمالی را برطرف کنید.

نسخه‌های مختلف نرم افزار Milestone

نسخه‌های مختلف نرم افزار Milestone

نسخه‌های مختلف نرم افزار Milestone

Milestone براساس نیاز هر کسب و کار، نسخه خاصی را ارائه کرده است. در نتیجه کاربران می‌توانند براساس کاربردی که از این نرم افزار انتظار دارند، به تهیه برنامه مناسب خود بپردازند. برای توضیح بهتر این نکته باید گفت که نسخه  Express نرم افزار Milestone نرم افزار مایلستون ، یک راهکار مقرون به صرفه برای کسب و کارهای کوچک خواهد بود. اما اگر تمایل دارید تا از Milestone برای کنترل بر روی فضایی همچون یک بیمارستان یا مدرسه استفاده کنید، نسخه Professional نرم افزار Milestone  برای شما انتخاب بهتر و کاربردی‌تری خواهد بود. در نهایت، نسخه کامل و فراگیر نرم افزار مایلستون ، نسخه Expert نرم افزار Milestone است. با این نسخه از برنامه می‌توانید انبارهای بزرگ و حتی استادیوم‌های ورزشی را نیز تحت نظارت دوربین‌های خود داشته باشید.

شرکت پایه ریزان فناوری هوشمند یک شرکت فناوری اطلاعاتی است که در زمینه توسعه نرم افزارهای هوشمند و سیستم‌های اطلاعاتی فعالیت می‌کند. این شرکت به عنوان یکی از پیشروان صنعت فناوری اطلاعات در ایران شناخته می شود و خدمات خود را به شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ و کوچک ارائه می‌دهد. با خرید لایسنس نرم افزار Milestone، کاربران مجوز استفاده قانونی از نرم افزارهای پایه ریزان را دریافت می‌کنند و می‌توانند از قابلیت های آن به طور کامل استفاده کنند. خرید لایسنس همچنین به کاربران امکان به روز رسانی نرم افزارها و پشتیبانی فنی را نیز می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =