شبکه, LiveAction

هر آنچه در مورد امنیت Cisco Live US باید بدانید!

امنیت Cisco Live US
رای بدهید

برای اینکه بتوانند با دنیای دیجیتال امروز همگام شوند ، مردم باید از امنیت تجاری در سراسر دنیا (درون شبکه، خارج از شبکه، در فضای ابری و غیره) مطمئن شوند. با توجه به نیاز به این نوآوری، سیسکو در حال طراحی مجدد آینده فایروال است . مدیریت امنیتی سازگار با فضای ابری و نظارت بر کنترل‌های نوآورانه فایروال را در هر کجا که به آن‌ها مستقر شود. در این مقاله ما به مقوله امنیت Cisco Live US خواهیم پرداخت. علاوه بر اعلامیه‌های جدید برای فایروال، سیسکو همچنین با بهبود در تجزیه و تحلیل ترافیک رمزنگاری شده و امنیت ایمیل ، نحوه محافظت از آنچه در شبکه است را نیز بهبود می‌بخشد. در حالی که AMP برای Endpoints به انزوای نقطه انتهایی دست می‌یابد، امنیت برای موارد خارج از شبکه نیز قدرت بیشتری می‌یابد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره فایروال سیسکو سایت ما را دنبال کنید.

آینده فایروال با امنیت Cisco Live US

سیسکو در حال معرفی یک دستگاه Firepower جدید یعنی سری Firepower 1000 برای مشتریان کوچک تجاری و دفاتر شعب خود است که امنیت برتر با عملکرد بهتر و با ارزش بسیار عالی را ارائه می دهد . سیسکو در حال اعلام پیشرفت های بیشتر برای Cisco Defense Orchestrator (CDO) است. CDO یک برنامه مبتنی بر فضای ابری است که با صرفه جویی در وقت، به مشتریان امکان می دهد تا سیاست‌های مداوم خود را در دستگاه‌های  Cisco ASA ، FTD و Meraki MX کاهش دهند . ما همچنین با استفاده از دیوار فایروال نسل بعدی (NGFW) پیشنهاد Cisco Threat Response (CTR) خود را گسترش می‌دهیم. CTR امروزه توسط هر دو سازمان کوچک و شرکت های بزرگ دارای مراکز پیچیده عملیات امنیتی (SOC) مورد استفاده قرار می‌گیرد. ادغام CTR جدید سیسکو با Cisco NGFW به شما امکان می دهد تا به سرعت تهدیدات را شناسایی، بررسی و پاسخ دهید. با CTR، مشتریان توانایی اولویت بندی و تنظیم هشدارهای IPS را با مدیر جدید حوادث دارند . CTR به مشتریان شما این امکان را می‌دهد تا با کاهش زمان صرف شده برای کارهای امنیتی، تحقیق در مورد تهدیدها را ساده کرده و از طریق اتوماسیون به امنیت بهتری برسند.

گسترش شبکه با امنیت Cisco Live US

گسترش استقرارهای رمزگذاری شده ترافیک (ETA) در هر قسمت از شبکه اکنون با حسگر جریان Stealthwatch تسریع می‌شود تا تهدیدات موجود در ترافیک رمزگذاری شده را شناسایی کند. سیسکو به راحتی از انطباق رمزگذاری با برنامه حسابرسی رمزنگاری بصری اطمینان حاصل می‌کند. علاوه بر این، مشتریان هم اکنون می توانند به طور خودکار ETA را از طریق Cisco DNA Center پیکربندی کنند . از آنجا که ایمیل همچنان یکی از بزرگترین موارد تهدید است، سیسکو همچنان به سرمایه گذاری و نوآوری در پیشنهاد امنیت ایمیل خود ادامه می‌دهد. در Cisco Live US ، سیسکو از قدرت جدیدترین نوآوری امنیت ایمیل استفاده می‌کند. سیسکو در امنیت Cisco Live US روند و تهدیدهای فیشینگ فعلی مانند اخاذی دیجیتال و مصالحه با ایمیل تجارت را بررسی می‌کند. نسخه ای از گزارش خود را دریافت کنید و آن را با مشتریان خود به اشتراک بگذارید تا آن‌ها بتوانند نکات و ترفندهایی برای مقابله با تهدیدهای ایمیل دریافت کنند.

ویژگی جدیدی که سیسکو برای AMP Endpoints اعلام می‌کند، Endpoint Isolation است که امکان محدود کردن سریع حمله را فراهم می‌کند. با جدا کردن دستگاه‌های آلوده در هر کجا که هستند ، در داخل یا خارج از شبکه، می‌توانید تأثیری را که حمله به شبکه شما ایجاد می‌کند، محدود کنید.

خلاصه از امنیت Cisco Live US

سیسکو با استفاده از برنامه‌ها، به سازمان ها کمک می کند تا روند کاریشان سریعتر و بهتر دیجیتالی شوند و به مشتریان جدید دسترسی پیدا کنند. اما پیامدهای امنیتی هنگامی که مشتریان در تلاشند محیط جدید و متغیر برنامه خود را مدیریت کنند ، چیست؟ سیسکو در حال معرفی Cisco Application-First Security است که امنیت را به آن برنامه نزدیکتر می‌کند تا ردپای امنیتی متناسب با هر برنامه خاص باشد . این راه حل شامل موارد زیر است :

اختلال – تقسیم بندی برنامه و مدیریت ریسک

Stealthwatch Cloud – تهدیدی برای شبکه های عمومی و ابرهای خصوصی

Duo– اعتماد دستگاه کاربر و دسترسی ایمن به برنامه ها را ایجاد کنید

AppDynamics– نظارت و مدیریت عملکرد برنامه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − دو =