مقاله

با نرم افزار LiveAction شبکه را شفاف‌تر ببینید

نرم-افزار LiveAction

یک برسی کوتاه از نرم افزار LiveAction توسط کارشناسان پایه ریزان فناوری هوشمند

اگر بخواهید مشاهده و نظارت جامع و کاملی بر روی شبکه را در اختیار داشته باشید، نرم افزار LiveAction، یک پلتفرم پیشنهاد بی‌نظیر برای شما خواهد بود.

LiveNX – Enterprise Network Monitoring Software Platform

با نرم افزار LiveAction می‌توانید تمامی شبکه خود را به صورت کامل تحت نظارت داشته باشید. با این نرم افزار خواهید توانست که به اهداف تجاری خود دست یافته و در کنار آن هزینه‌های راه اندازی شبکه خود را نیز کاهش دهید.

1 - نرم افزار LiveAction

1 – نرم افزار LiveAction

راهکارهای مانیتورینگ و مدیریت عملکرد شبکه در نرم افزار LiveAction

نرم افزار LiveAction این قابلیت را به شما خواهد داد تا بتوانید یک نظارت کامل را با توانایی تنظیم براساس نیاز خود در اختیار خود داشته باشید.

بهینه سازی عملکرد برنامه با استفاده از نرم افزار LiveAction

نرم افزار LiveAction به تیم عملیات شبکه شما این توانایی را می‌دهد که عملکرد برنامه را با یک راهکار آنالیز شبکه همراه با قدرت نظارت کامل، بهینه کنند.

تغییرو تحول و نوآوری با نرم افزار LiveAction

با استفاده از نرم افزار LiveAction خواهید توانست که در دوران تغییرات دیجیتالی، از زیرساخت‌های نوینی همچون Cloud یا SD-WAN بهتر استفاده کنید.

2 - نرم افزار LiveAction

2 – نرم افزار LiveAction

تجزیه و تحلیل پیشرفته با نرم افزار LiveAction

یکی از مهمترین نیازهای تیم مدیریت شبکه شما، آنالیز شبکه از جنبه‌ها و وجه‌های متفاوت است. این گزارش‌ها و آنالیزها را می‌توانید با LiveAction به صورت یکپارچه و عملیاتی به دست بیآورید.

آمادگی برای مشکلات احتمالی شبکه با راهکار نرم افزار LiveAction

تیم مدیریت شبکه باید بتواند در سریع‌ترین زمان ممکنه مشکلات را شناسایی و آنها را برطرف کند. LiveAction امکاناتی در اختیار شما قرار خواهد داد تا در این خصوص نگرانی نداشته باشید.

3 - نرم افزار LiveAction

3 – نرم افزار LiveAction

عیب یابی شبکه با سرعت بیشتر با نرم افزار LiveAction

MTTR را می‌توانید با استفاده از LiveAction کاهش بدهید. کشف و برطرف کردن مشکلات با سرعت بالا در این خصوص به شما کمک خواهد کرد.

بهترین شیوه عملکرد

این نرم افزار به شما کمک خواهد کرد تا برنامه منسجمی به تیم‌های مدیریت و عملیات شبکه ارائه کنید تا آنها با بتوانند دقت و سرعت بیشتری در کارها داشته باشند.

قابلیت مشاهده کامل شبکه با نرم افزار LiveAction

اگر می‌خواهید بهره‌وری بیشتر و تجربه بهتری داشته باشید، نرم افزار LiveAction به شما این امکان را خواهد داد تا از multi-cloud ، multi-domain و multi-vendor  استفاده کنید.

شبکه را با استفاده از نرم افزار LiveAction شفاف‌تر ببینید

نرم افزار LiveAction یک نقشه از شبکه را برای شما ترسیم خواهد کرد. این نقشه در کنار اینکه حالت تعاملی خواهد داشت، ترافیک شبکه را به صورت زنده و با ثبت تغییرات در لحظه به شما نمایش خواهد داد. در کنار نظارت بهتر با استفاده از نقشه LiveAction، شما می‌توانید تجزیه و تحلیل تمامی جزئیات را انجام داده و مدیریت در سطح بالاتری را اجرایی کنید.

4 - نرم افزار LiveAction

4 – نرم افزار LiveAction

Flow Playback برای نگاه به گذشته

ممکن است بخواهید برای مقایسه جریان داده‌ها در حال حاضر و گذشته و یا برنامه ریزی و تصمیم‌گیری برای آینده، تاریخچه جریان داده‌ها و اطلاعات در گذشته را دوباره بازبینی کنید. شما با استفاده از قابلیت Flow Playback در پلتفرم LiveAction، می‌توانید تاریخ مورد نظر و یا حتی ساعت مورد نظر خود را مشخص کرده و گزارش مورد نیازتان را به راحتی در دست خود داشته باشید.

کیفیت خدمات را با نرم افزار LiveAction مدیریت کنید

با افزایش تعداد کاربران و استفاده بیشتر آنها، نیاز به تجربه بهتر کاربران بیش از پیش احساس می‌شود. نرم افزار LiveAction در این زمینه نیز به شما کمک خواهد کرد.  با استفاده از LiveAction شما می‌توانید مدیریت کاملی بر روی QoS داشته باشید. با این قابلیت در هر زمان که لازم دیدید، می‌توانید سیاست‌های تضمین کیفیت را به روش دلخواه خود اصلاح کرده و یا در صورت نیاز آنها را حذف کنید یا سیاست جدیدی را اضافه کنید.

 

جهت خرید لایسنس LiveAction کلیک کنید

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *