مقاله

مزایای مهم در استفاده از نرم افزار AppSpider

نرم-افزار-AppSpider

برسی نرم افزار AppSpider

نرم افزار AppSpider امنیت شما را در بالاترین سطح و به راحتی حفظ خواهد کرد. با پیشرفت تکنولوژی و کاربرد روز افزون دنیای دیجیتال در کسب و کارها، انواع داده‌ها، اطلاعات و نرم افزارها اهمیت بیشتری پیدا کرده است.

در نتیجه به وجود آوردن امنیت و حفظ امنیت برنامه‌ها موضوع مهمی برای شرکت‌ها، سازمان‌ها و کسب و کارها است. وقتی صحبت از فضای تحت وب در امور تجاری و اقتصادی می‌شود، نیاز به ایجاد امنیت بیشتر از قبل حس می‌شود.

اما اصولا برنامه‌های امنیتی بسیار پیچیده و سخت بوده و بسیاری از کاربران را سردرگم می‌کنند.

در این برنامه‌ها گزینه‌های فراوانی برای تنظیم عملکرد آنها وجود دارد. در بیشتر مواقع این تنظیمات با اصطلاحاتی که برای درک آنها نیاز به تخصص زیادی است همراه بوده و این موضع باعث شده است تا زمان زیادی از کاربران این نرم افزارها گرفته شود.

در این میان اما نرم افزار AppSpider که محصولی از appsec Rapid7 است، توانسته تا این نقطه ضعف نرم افزارهای امنیتی را برطرف کند.

با توجه به تجربه زیادی که appsec Rapid7 در رابطه با امنیت برنامه‌ها دارد، در حالت معمول (default) نرم افزار، تنظیماتی را برای شما آماده کرده است که نیاز سازمان یا کسب و کارتان را تا حد زیادی برآورده خواهد کرد.

در نتیجه شما می‌توانید بدون هدر دادن زمان خود برای تنظیمات فراوان یک نرم افزار امنیتی پیچیده، زمان خود را برای امور مهمتری صرف کنید.

1-نرم-افزار-AppSpider

1-نرم-افزار-AppSpider

اگر از AppSpider استفاده کنید، خواهید توانست تا نظارت کاملی بر روی همه عوامل مرتبط با امنیت داشته باشید. یادتان باشد که با استفاده از این نرم افزار خواهید توانست تا با یک برنامه مدرن امنیتی، از برنامه‌های خود و کسب و کارتان محافظت کنید.

Rapid7 AppSec Solutions یک راهکار امنیتی

اگر برای شما اهمیت دارد تا نرم افزارها، اپلیکیشن‌ها و برنامه‌های تحت وب یا گوشی‌های هوشمند را اسکن کنید، نرم افزار AppSpider یک راهکار بی‌نظیر است. باید دانست که این نرم افزار از فنآوری Universal Translator استفاده می‌کند.

این فنآوری با فنآوری‌های نوینی که در برنامه‌های وب و تلفن همراه استفاده می‌شوند، مانند AJAX ، HTML5 و JSON تناسب کاملی دارد.

مزایای مهم در استفاده از نرم افزار AppSpider

نرم افزار AppSpider  از یک احراز هویت پیشرفته استفاده می‌کند. با این نرم افزار می‌توانید گزارش‌های اینتراکتیو و پویایی را دریافت کنید. همچنین استفاده از AppSpider این امکان را به شما خواهد داد تا کنترل یکپارچه‌ و تمام وقتی را بر روی همه چیز داشته باشید.

در نهایت می‌توان گفت که ادغام‌ها و مقیاس پذیری از مزایا و امکانات دیگری است که AppSpider در اختیار شما قرار خواهد داد.

2-نرم-افزار-AppSpider

2-نرم-افزار-AppSpider

 AppSpider Pro چیست؟

اگر قصد دارید تا یک اسکن یکپارچه و گروهی بر روی یک سیستم انجام دهید، موتور AppSpider Pro پیشنهاد مناسبی برای شما خواهد بود. در برنامه AppSpider Pro  یک اینترفیس با قابلیت تنظیم‌پذیری بالا در انتظار کمک کردن به شما است.

همچنین AppSpider Pro امکانات زیادی که شما را در جستجو، کشف و برطرف کردن آسیب‌های امنیتی احتمالی کمک شایانی خواهد کرد را در اختیار شما قرار خواهد داد. از امکانات دیگر در AppSpider Pro، توانمندی در اسکن قدرتمند با قابلیت گزارش‌دهی متنوع برای شما است.

3-نرم-افزار-AppSpider

3-نرم-افزار-AppSpider

نرم افزار AppSpider Enterprise چه کاربردی دارد؟

اگر شما یک تیم دارید و می‌خواهید در کنار استفاده کاربران، یک مدیریت مرکزی نیز وجود داشته باشد، AppSpider Enterprise پیشنهاد مناسبی برای شما خواهد بود. این کنسول از چندین موتور AppSpider Pro در کنار یکدیگر استفاده می‌کند.

4-نرم-افزار-AppSpider

4-نرم-افزار-AppSpider

یادتان باشد که شما می‌توانید از وب اپ این کنسول نیز استفاده کنید. در این وب اپ، موتورهای اسکن چندگانه‌ای تعداد زیادی از برنامه‌های تحت وب را پشتیبانی می‌کنند. همچنین شما گزینه‌های لازم برای کشف، مدیریت و برطرف کردن نقاط ضعف امنیتی را با استفاده از نرم افزار AppSpider Enterprise  در اختیار خواهید داشت.

 

جهت خرید لایسنس AppSpider کلیک کنید

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *