شبکه, Other

4 مزیت نرم افزار Nexpose

4 مزیت نرم افزار Nexpose
رای بدهید

نرم افزار Nexpose چیست و کاربرد آن چیست؟

مشکلات و آسیب‌پذیری‌ها در شبکه‌ها هر روز بیشتر می‌شوند و هکرها روش‌های نوینی برای نفوذ از این نقاط آسیب پیدا می‌کنند.

نرم افزار Nexpose

نرم افزار Nexpose

شما  برای کشف این نقاط ضعف و اولویت بندی آن‌ها و برای حل مشکلات و باگ‌ها، به یک راه حل اساسی نیاز دارید. نرم افزار Nexpose یکی از بهترین این راه حل‌ها است. این نرم افزار، برای مدیریت آسیب‌پذیری شبکه و مقابله با تهدید‌هایی که هر لحظه ممکن است امنیت شبکه را به خط اندازد،  به شما کمک می‌کند. Nexpose همچنین به کمک داده‌های جدید و با زیر نظر گرفتن همه نکات، راهکارهای جدیدی برای مقابله با این تهدیدات را ارائه می‌دهد.

کاربرد نرم افزار Nexpose

کاربرد نرم افزار Nexpose

نرم افزار Nexpose چیست و چه کاری انجام می‌دهد؟

نرم افزار Nexpose یک نرم افزار اسکن برای کشف آسیب‌ پذیری‌های یک شبکه است. نرم افزار مدیریت آسیب پذیری شبکه به شما  و کسب و کارتان کمک می‌کند بهترین عملکرد را در هر زمان داشته باشید. با استفاده از نرم افزار Nexpose شما می‌توانید در هر لحظه، خطرات و ریسک‌هایی که کل شبکه را تهدید می‌کند، بشناسید. در مرحله بعدی شما باید این ریسک‌ها و خطرات را اولویت بندی کرده و تشخیص دهید که ابتدا روی کدام آسیب‌پذیری‌ها که اهمیت بیشتری در امنیت شبکه دارد، تمرکز کنید. در مرحله بعدی شما باید اطلاعاتی که برای رفع مشکل نیاز است را در اختیار این نرم افزار قرار دهید.

مزایای استفاده از نرم افزار Nexpose

مزایای استفاده از نرم افزار Nexpose

مزایای استفاده از نرم افزار Nexpose

استفاده از این نرم افزار اسکن مشکلات شبکه مزایای زیادی برای امنیت شبکه‌ای که مسئول آن هستید دارد. از جمله:

1. اطلاع از ریسک‌ها با سرعت بالا

شما با استفاده از این نرم افزار می‌توانید مطمئن باشید که از اطلاعات به روز درباره شبکه، دسترسی خواهید داشت. نرم‌افزار مدیریت آسیب‌پذیری Nexpose داده‌ها را در لحظه جمع‌آوری می‌کند و به افراد یک دورنمای جدید از شبکه دائما در حال تغییر، ارائه می‌کند.

2. تمرکز روی مشکلات اصلی

بیشتر نرم افزارهای اسکنر شبکه با استفاده از کلمات توصیفی بالا، متوسط و پایین یا نمره‌ای بین 1 تا 10  به شبکه و وضعیتی که در آن قرار دارد، امتیاز می‌دهند. اما نرم افزار Nexpose با استفاده از سیستم نمره‌دهی مقیاس‌پذیری ریسک با نمره بین 1 تا1000، بهتر و دقیق‌تر نمره و امتیاز شبکه شما را در مواحه با ریسک‌های گوناگون مشخص می‌کند. این نرم افزار باتوجه به مدت زمان وجود این آسیب‌پذیری، روش‌های موجود سوء استفاده از آن به شما در اولویت‌بندی آسیب‌پذیری‌ها کمک می‌کند. در اینصورت مشکلات مهم‌تر زودتر حل خواهند شد.

ارتقای امنیت شبکه

ارتقای امنیت شبکه

3. تقسیم وظایف

نرم افزارNexpose  کاربران شبکه را به گروه‌هایی تقسیم می‌کند و با ارائه بخش‌های گوناگون برای تنظیم و رفع اشکالات در شبکه، وظایف را به درستی بین همه تقسیم می‌کند. به عبارت دیگر اطلاعات حاصل از اسکن شبکه بنا به وظیفه و سمت در شبکه در اختیار افراد با درست قرار می‌گیرد تا هر کس به فراخور وظیفه، کاری درست را برای بهتر کردن مشکلات شبکه به انجام برساند.

4. ارتقای امنیت شبکه

«Point solutions» نیز یک نرم افزار اسکن شبکه از همین شرکت (Rapid7) مربوط به نسل‌های گذشته این نرم افزارها است. یک برنامه امنیتی مدرن مخصوص شبکه مانند نرم افزار Nexpose، به‌صورت مداوم و در لحظه تغییرات اطلاعات و محصولات را در نظر می‌گیرد و به‌روز می شود. این نرم افزار کاملا به نیازهای نوین و به روز شبکه‌های امروزی هماهنگ است.

در همین راستا، شما می‌توانید برای خرید لایسنس Nexpose در پایه‌ریزان فناوری هوشمند اقدام به استعلام قیمت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × یک =