مجله

امنیت رسانه ای با فایروال های سیسکو

رای بدهید

طی چند سال گذشته ، ما با تخلفاتی که مستقیماً بر سازمان های مهم رسانه ای مانند سونی ، TV5Monde و یاهو تأثیر گذاشته است آشنا شده ایم . در مورد TV5Monde ، سازمان آن ها تقریباً 24 ساعت آفلاین بود در حالی که هکرها کنترل 11 کانال پخش زنده را به دست گرفتند و محتوای مخربی را به نمایش گذاشتند . حوادث امنیتی در محیط یاهو باعث شد 350 میلیون دلار از ارزش این شرکت رسانه ای کم شود . وقتی با هزینه پاکسازی پس از نقض قانون همراه شود ، تأثیر مالی آن کاملاً چشمگیر است . واضح است که زمان آن فرا رسیده که سازمان های رسانه ای در مورد نگرششان به امنیت رسانه ای خود تجدید نظر کنند . برای کسب اطلاعات بیشتر درباره فایروال سیسکو سایت ما را دنبال کنید.

با توجه به اینکه 28٪ از شرکت های رسانه ای در جهان گزارش کرده اند که دچار حملات سایبری شده اند و هکرها از این آسیب پذیری ها بهره برداری می کنند . حفظ سیستم های امنیتی سنتی هزینه بر و پیچیده است .

تصور کنید که با یک شریک قابل اعتماد کار می کنید که پیچیدگی محیط شما و حملات هدفمندی را که هدف آن آسیب رساندن است درک می کند . سیستم  امنیتی را تصور کنید که به طور یکپارچه کل تولید رسانه شما و محیط IT شرکت شما را در بر گرفته و شبکه شما را از حملات سایبری مختلف محافظت می کند .

سیسکو توسط بیش از 100 ارائه دهنده رسانه و محتوا در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد و یک راه حل امنیتی چند لایه ارائه می دهد که برای محافظت از زیرساخت ها ، محتوای ویدئویی و اطلاعات مشتری شما کار می کند .

امنیت از ایجاد رسانه تا مصرف

راه حل های یکپارچه امنیت سایبری سیسکو شامل فایروال های نسل بعدی (NGFW) ، IPS (NGIPS) ، کاهش توزیع خدمات (DDoS) ، حفاظت از بدافزار پیشرفته (AMP) ، کنترل سیاست و دسترسی ، قابلیت مشاهده و اجرای شبکه ، امنیت فضای ابری ، امنیت وب و امنیت ایمیل است . با بکارگیری این راه حل ها ، تهدیدات متوقف می شوند و در وقت شما برای شناسایی و مقابله با حمله صرفه جویی می شود . مثلا :

محیط شبکه خود را تقویت کنید و دسترسی به مراکز داده تولید رسانه و IT شرکت را به شدت کنترل کنید تا باعث امنیت رسانه ای شود و از این که کاربران غیرمجاز از محتوای ویدیویی و داده های شما استفاده کنند ، جلوگیری کنید . با استفاده از Firewall های نسل بعدی Cisco Firepower (NGFW) می توانید تمام ویدیو ها و ترافیک شرکتی را مشاهده و کنترل کرده و تقسیم بندی گرانول و حقوق دسترسی به دارایی های دیجیتال را در بین کاربران ، سیستم ها و شبکه ها اعمال کنید .

اگر مهاجمی تلاش کند تجارت شما را به خطر بیندازد ، می توانید از ایجاد اختلال در خدمات جلوگیری کرده و زیرساخت های خود را ایمن نگه دارید . با سیستم پیشگیری از نفوذ نسل بعدی Cisco Firepower (NGIPS) ، توزیع انکار سرویس (DDoS) ، امنیت ابری ارائه شده توسط Cisco Umbrella و راه حل های امنیتی وب و ایمیل سیسکو ، می توانید به طور مداوم در برابر هرزنامه ، بدافزار ، DDoS و سایر حملات پیشرفته محافظت شوید .

از آنجا که همیشه ممکن در سیستم نقصی رخ دهد ، تجزیه و تحلیل رفتاری شبکه توسط Cisco® Stealthwatch ، همراه با Cisco Advanced Malware Protection (AMP) و Cisco Threat Grid به طور مداوم ترافیک و پرونده ها را اسکن می کند تا بدافزار جدید یا حملات هدفمند را پیدا کند و مواردی که ممکن است هفته ها یا ماه ها قابل شناسایی نبودند به سرعت شناسایی می شوند . با استفاده از Cisco Identity Services Engine (ISE) که با راه حل های Cisco Firepower و یا Stealthwatch همکاری می کند ، اگر بدافزار فعال شود ، ما ردیابی می کنیم که بدافزار در کجا بوده است ، چه سیستم هایی تحت تأثیر قرار گرفته اند و تهدید را جدا می کنیم تا بتوانید آن را اصلاح کنید و دوباره به سرعت آنلاین شوید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 2 =