مقاله

با نرم افزار AppOptics مشکل اصلی را به همراه علت اصلی آن پیدا کنید

نرم-افزار AppOptics

تشریح نرم افزار AppOptics ارائه توسط پایه ریزان فناوری هوشمند

نرم افزار AppOptics دلیل اصلی مشکلات و مسائلی که در عملکرد یک برنامه در محیط‌های AWS ، Azure و hybrid   را شناسایی خواهد کرد.

ویژگی‌های نرم افزار AppOptics

نظارت همه جانبه

AppOptics به شما کمک خواهد کرد تا نظارت صحیح و کاملی بر روی صحت عملکرد برنامه‌های کاربردی و زیرساخت‌های پشتیبانی آنها داشته باشید.

عملکرد کامل برنامه

نظارت با استفاده از AppOptics به شما کمک خواهد کرد تا معیارهایی برای عملکرد صحیح و کامل برنامه داشته باشید و بر این معیارها، نظارتی همیشگی داشته باشید.

1- نرم افزار AppOptics

1- نرم افزار AppOptics

مشکل را سریعتر پیدا کرده و برطرفش کنید

AppOptics به شما هشدار خواهد داد تا سریعتر از مشکلات احتمالی آگاه شوید. آگاهی سریعتر به حل سریعتر مشکل کمک زیادی خواهد کرد.

نرم افزار AppOptics، اندازه کسب و کار شما

از ابزار طراحی cloud-scale APM برای کسب و کار خود استفاده کنید و با AppOptics به تمامی ابعاد و زوایای کسب و کار خود نظارت کرده و آن را پشتیبانی کنید.

مشکل اصلی را به همراه علت اصلی آن پیدا کنید

Query هایی که باگ دارند یا با کندی و ناکارآمدی خود زیر ساخت شما را دچار مشکل کرده‌اند را کشف کنید. اگر تمایل دارید که تمامی مشکلات و مسائل مرتبط با عملکرد برنامه خود را پیدا کنید، AppOptics trace و ervice-level root به شما کمک خواهند کرد.

اگر از برنامه‌های قدیمی و یا برنامه‌های جدید در استفاده می‌کنید، نگران نباشید، AppOptics برای هر دو نوع برنامه به کمک شما خواهد آمد. شما می‌توانید با استفاده از این ابزارها، بدون تلف کردن وقت برای حدس و گمان‌ها، مشکلات را پیدا و برطرف کنید.

2- نرم افزار AppOptics

2- نرم افزار AppOptics

نظارت و مدیریت بر همه برنامه‌ها

با استفاده از نرم افزار AppOptics بر روی همه برنامه‌ها، معاملات، خدمات، سرورها، Host ها، محفظه‌ها و حتی serverless ها نظارت داشته و به آنها دسترسی کاملی خواهید داشت.

شما می‌توانید همه اتفاقات و عملکردها را چه در برنامه‌های داخلی سازمان خودتان و یا برنامه‌ها و اپلیکیشن‌های توسعه یافته را در AppOptics به صورت یکپارچه تحت کنترل داشته باشید.

Stack ها را مشاهده کنید

اگر از AppOptics استفاده کنید، فرقی بین برنامه‌ها یا زیرساخت‌هایی مثل سرورها، Host ها و serverless  ها در نظارت برای شما وجود نخواهد داشت و شما می‌توانید همه چیز را در داشبورد به صورت همزمان ببینید و کنترل کنید.

بر روی AWS نظارت داشته باشید

نرم افزار AppOptics به شما اجازه خواهد داد که بر روی خدمات AWS و برنامه‌های مبتنی بر SaaS نظارت داشته باشید. این نرم افزار از زبان‌های مختلفی مانند  Net،Java ،PHP ،Python،Scala ، Node.js ، Go وRuby  پشتیبانی می‌کند. در واقع با این نرم افزار می‌توانید بر بیش از 30 سرویس AWS نظارت کنید.

بر روی Azure نظارت داشته باشید

نرم افزار AppOptics به شما امکان نظارت بر Azure و سرویس‌های آن را نیز خواهد داد. این خدمات شامل مواردی همچون Load Balancer ،Cosmos DB ،Database SQL ، Redis و Azure App Services  شده و به یاد داشته باشید که AppOptics از زبان‌های برنامه نویسی مختلفی همچون Net،Java ،PHP ،Python  ، Scala، Node.js ، Go وRuby   پشتیبانی می‌کند.

3- نرم افزار AppOptics

3- نرم افزار AppOptics

Hotspot ها را به سرعت پیدا کنید

شما با استفاده از AppOptics می‌توانید هاست‌هایی که منابع خود را بیشتر از حد معمول استفاده کرده‌اند سریع‌تر شناسایی کنید.

به یاد داشته باشید که استفاده بیش از حد از منابع در هاست ممکن است بر عملکرد صحیح برنامه اثر منفی بگذارد. با یافتن این موارد و استفاده از نقشه‌های کدگذاری شده، یک تصویر جامع از هاست‌های خود داشته باشید و از مشکلات احتمالی جلوگیری کنید.

4- نرم افزار AppOptics

4- نرم افزار AppOptics

داد‌ه‌های خود را آنالیز کنید

AppOptics به شما کمک خواهد کرد تا داده‌ها و اطلاعات برنامه‌های کاربردی و زیرساخت‌های پشتیبانی را یکجا جمع آوری کنید و آنها را برای یافتن مشکلات احتمالی و یا اقدامات لازم، به سرعت آنالیز کنید.

اعلان‌های به موقع دریافت کنید

نرم افزار AppOptics انواع اعلان‌ها و هشدارها را از روش‌هایی مانند ایمیل، Slack ، PagerDuty ، Opsgenie ، webhooks به سرعت به شما خواهد رساند. این اطلاع رسانی در کنار نمای کلی تمام سرویس‌ها که در اختیار شما قرار دارند، این امکان را خواهد داد تا از همه زودتر نسبت به مشکلات آگاه شوید تا راهکار حل مشکل را سریعتر به اجرا درآورید.

جهت خرید لایسنس AppOptics کلیک کنید

با نرم افزار Wallix رمزهای عبور را مدیریت کنید

با نرم افزار DLP MacAfee کنترل داده‌ها را در دست بگیرید

نرم افزار Network Automation Manager با 9 عملکرد…

نرم افزار User Device Tracker و7 قابلیت جالب توجه!

نرم افزار VoIP & Network Quality Manager

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *