شبکه, Other

نرم افزار Core Impact با 5 ویژگی‌ جهت جلوگیری از نفوذ

نرم افزار Core Impact
رای بدهید

نرم افزار Core Impact چیست و چه کاربردی دارد؟

امنیت مجازی در هر سازمان و شرکت از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. ممکن است در یک سازمان و یا شرکت بخش‌های گوناگونی وجود داشته باشند که با هم و هماهنگ کار می‌کنند و نفوذ به هر کدام از آن بخش‌ها می‌تواند امنیت اطلاعاتی و مالی سازمان شما را به خطر بیاندازد. چطور باید متوجه شویم آیا امکان نفوذ به شبکه وجود دارد؟, نرم افزارهایی برای ارزیابی و تامین امنیت وجود دارند که با پویش امنیتی و تست بخش‌های گوناگون یک سازمان و یا شرکت، به ارزیابی امنیت در آن‌ها می‌پردازند. نرم افزار Core Impact یکی از بهترین این نرم افزارها است.

نرم افزار Core Impact

نرم افزار Core Impact

نرم افزار Core Impact

نرم افزار Core Impact با پویش و بررسی دقیق و موشکافانه همه بخش‌های یک شرکت و یا سازمان مانند تجهیزات شبکه‌های کامپیوتری، نرم افزارهای کاربردی، هویت‌ها و کلمات عبور، دستگاه‌های موبایل و … امنیت این بخش‌ها را ارزیابی و تست می‌کنند.

خرید نرم افزار Core Impact

خرید نرم افزار Core Impact

Core Impact به گونه ای طراحی شده است که تیم‌های امنیتی مسئول را قادر می‌سازد تا ارزیابی‌های هوشمندانه‌ای درباره امکان نفوذ به شبکه و اتوماسیون یک سازمان را به راحتی انجام دهند. این نرم افزار حتی امکان ایجاد یک نفوذ شبیه سازی شده را برای یافتن باگ‌ها و مشکلات سیستم‌ها در یک سازمان دارد. با خرید نرم افزار Core Impact کاربر همچنین از یک مجموعه ابزارهای متمرکز برای جمع آوری اطلاعات، تحلیل سیستم‌ها و تولید گزارش‌های جامع از وضعیت اتوماسیون و شبکه‌های یک سازمان بهره‌مند خواهد شد. نرم افزار Core Impact بیش از 20 سال در تجزیه و تحلیل امنیت شبکه‌ها و سیستم‌های شرکت‌ها و سازمان‌ها سابقه دارد.

ویژگی‌های کلی نرم افزار Core Impact

ویژگی‌های کلی نرم افزار Core Impact

ویژگی‌های کلی نرم افزار Core Impact

1. راهنمایی خودکار

در این نرم افزار و برای ارزیابی وضعیت امنیتی سازمان‌ها، تست‌های روتین برای برای خودکارسازی فعالیت‌ها و ارزیابی روزانه و تکراری طراحی شده‌اند. این تست‌های پیشرفته با ساده سازی فرآیندها باعث صرفه جویی در وقت و همچنین بهینه شدن تلاش‌ها برای برقراری امنیت در سازمان و یا شرکت می‌شود.

2. ارزیابی‌های چند منظوره

در این نرم افزار مسئولان امنیتی می‌تواننند تا همه انواع آسیب‌ها را در همه بخش‌ها زیر نظر داشته باشند. با نرم افزار Core Impact می‌توان حملات در زیرساخت‌های شبکه، endpoint ها، وب سایت و برنامه‌های کاربردی را شبیه سازی کرد و نقاط آسیب پذیر را پیدا کرده و راهکارهایی برای حل این مشکلات پیدا نمود.

3. ادغام امکانات گوناگون

در این نرم افزار ابزارها و امکانات گوناگونی مانند برای حفظ و ارزیابی امنیت یک سازمان و یا شرکت یک جا و در یک نرم افزار جمع آوری شده‌اند. یکی از مهم‌ترین این نرم افزارها، آنتی ویروس‌ها هستند که این نرم افزار مزایای بسیاری از آن‌ها را یکجا در خود جمع‌آوری کرده است.

4. کار تیمی

با استفاده از نرم افزار Core Impact افراد فعال در بخش امنیتی، قابلیت تعامل در یک محیط را دارند. این نرم افزار به تیم‌ها این امکان را می‌دهد که داده‌های خود را به صورت امن به اشتراک بگذارند. این فضاهای کاری مشترک، دید مشترکی از اهداف را  برای همکاری مطلوب آنان فراهم خواهد کرد و به نتایج بهتر منجر خواهد شد.

5. قابلیت ارزیابی همه جانبه

با استفاده از قابلیت Core Impact’s attack map  در این نرم افزار، کاربر می‌تواند، در لحظه، زنجیره حملات و تمام فعالیت‌ها در یک سازمان را مشاهد نماید. این نمای گراف شبکه‌ای، به تیم‌های امنیتی اجازه می‌دهد بهترین مسیر را در آزمایش‌های امنیتی سازمان به وجود بیاورند.

لازم به ذکر است شرکت پایه ریزان فناوری هوشمند ارائه دنده برتر راهکار SIEM در ایران آماده عقد قرارداد با دیتاسنترها سازمان و ارگان‌ها میباشد همچین میتوانید از طریق پشتیبانی واتس اپ در تمام ساعات شبانه رو پیام بگذارید و از طریق تلفن های تماس شرکت روی سایت در ساعات اداری با ما در تماس باشید.

1 دیدگاه در “نرم افزار Core Impact با 5 ویژگی‌ جهت جلوگیری از نفوذ

  1. ناشناس گفت:

    امتیاز بازدید کننده: ستاره ها 5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 14 =