مقاله

برسی نرم افزار Desktop Central با 4 نسخه

نرم افزار Desktop-Central

برسی نرم افزار Desktop Central توسط پایه ریزان فناوری هوشمند

Desktop & Mobile Device Management Software

نرم افزار Desktop Central یک نرم افزار Unified Endpoint Management  ( UEM  )  می باشد که راه حلی برای مدیریت سرورها ، لپ تاپ ها ، گوشی های هوشمند و تبلت ها را از یک محیط متمرکز می دهد .

نرم افزار Desktop Central یک نرم افزار مدرن برای مدیریت دسکتاپ های بر اساس نیازمندی های سازمان شما می باشد .

نرم افزار Desktop Central ManageEngine مدیریت دسکتاپ های قدیمی را تقویت می کند ، راه کارهای بیشتر و دقیق تری را در اختیاز شما قرار می دهد .

بصورت خودکار امکان نصب Patch های امنیتی ، نصب برنامه های مورد نیاز ، Image گرفتن و نصب OS های مختلف را برای کاربران فراهم می کند .

علاوه بر این امکان بررسی لایسنس های نرم افزارها ، ماینتور میزان مصرف کاربران ، مدیریت دسترسی به USB کاربران و کنترل دسکتاپ های کاربران و … را در اختیار شما قرار خواهد داد .

نرم افزار Desktop Central از سیستم عامل های مختلف نظیر ویندوز ، Mac ، لینوکس پیشتیبانی می کند .

نرم افزار Desktop Central امکان Deploy مدیریت  پالیسی ها  و اعمال تغییرات مختلف و ساختن پروفایل برای کاربران سیار از جمله تنظیمات WIFI ، VPN ، تنظیمات ایمیل کاربران و .. را در اختیار شما قرار می دهد .

نرم افزار Desktop Central به شما امکان محدود کردن کاربران برای  نصب برنامه ، استفاده از دوربین ، مرورگرها و همچنین امن کردن تمامی تجهیزات موجود با فعال کردن پسورد بر روی آن ها را در اختیار شما قرار می دهد .

علاوه بر این امکان مدیریت تمامی تجهیزاتی که دارای سیستم عامل IOS ، Android ، Windows Smartphone را از طریق کسنولی یکپارچه تحت مدیریت شما قرار خواهد داد .

چرا باید از نرم افزار Desktop Central استفاده کنیم :

  • Patch Management :

شبکه خود را از طریق نصب Patch های امنیتی بصورت خودکار روی سیستم عامل های ویندوز ، Mac ولینوکس و برنامه های جانبی دیگر ایمن کنید .

  • Software Deployment :

برنامه های مورد نظر خود را با چند کلیک ساده با استفاده از 4500 نمونه از پیش ساخته شده بر روی سیستم عامل کاربران نصب کنید .

نرم افزار Desktop Central

نرم افزار Desktop Central

  • Mobile Device Management :

شما می توانید به سادگی دستگاه های موبایل را  از طریق پنل Mobile Device Management مدیریت ، امن سازی کنید .

  • Endpoint Security :

امن کردن سیستم کاربران با استفاده از اسکن مرتب آسیب پذیری ها ، ماینتور مرورگر کابران ، مانیتور برنامه های نصب شده بر روی هم سیستم و دیوایس موجود در شبکه شما به امن کردن کاربران در شبکه کمک خواهد کرد .

  • OS Imaging & Deployment :

نرم افزار Desktop Central بصورت خودکار با Image گرفتن و Deploy سیستم عامل های شما به همراه برنامه های انتخابی ودایورها به کمک شما خواهد آمد .

  • IT Asset Management :

با استفاده از این نرم افزار امکان مانیتور کردن نرم افزار ، سخت افزار استفاده شده در سازمان و همچنین تاریخ اتمام اعتبار لایسنس ها و همچنین گارانتی به سادگی در اختیار شما قرار می گیرد .

  • Remote Control :

نرم افزار Desktop Central این امکان را به شما می دهد تا با همکاری و همفکری یکدیگر به رفع مشکل یک کاربر با استفاده از قابلیت Multi-User بپردازید و همچنین امکان ارسال فایل ، ظبط عملیات صورت گرفته را به شما خواهد داد .

نرم افزار Desktop Central

نرم افزار Desktop Central

  • Modern Management :

با استفاده از قابلیت Unify Endpoint Management امکان مدیریت ساده دستگاه های موبایل و همچنین دستگاه هایی که دارای ویندوز 10 می باشند را به سادگی خواهید داشت .

  • Configuration :

با بیش از 25 تنظیمات از پیش تعیین شده شامل : Power Management ، USB Device Management ، پالیسی های امنیتی و …. مدیریت دسترسی کاربران را از قبل برای شما آسان تر خواهد کرد .

نرم افزار Desktop Central در 4 نسخه عرضه می شود :

برای مشاهده دموی آنلاین Desktop Central کلیک کنید

 

شرکت پایه ریزان فناوری هوشمند توانایی ارائه لایسنس معتبر ، طراحی و پیاده سازی نرم افزار Desktop Central را دارد، جهت مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

همچین جهت خرید لایسنس Desktop Central کلیک کنید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *