امنیت, Other

اسکنر Acunetix 360 محبوب طراحان وب

اسکنر Acunetix 360
رای بدهید

اسکنر Acunetix 360 چیست و چه کاربردی دارد؟

شرکت Acunetix یک شرکت ارائه دهنده نرم افزارها و ابزارهای اسکن وب سایت‌ها است. این شرکت اولین شرکتی است که راهکارهای تخصصی برای رفع آسیب پذیری وب سایت‌ها طراحی و ارائه کرده است. این ابزارهای اسکن که به صورت نرم افزراها و یا ابزارهای اسکن تحت وب آنلاین فعالیت می‌کنند، توانایی‌های منحصر به فردی برای رفع نیازها و مشکلات طراحان و توسعه دهندگان وب سایت‌های کامپوتری دارند. اسکنر Acunetix 360 یکی از جدیدترین محصولات شرکت Acunetix در زمینه اسکن وب سلیت‌های اینترنی و رفع مشکلات امنیتی آن‌ها به شمار می‌رود.

اسکنر Acunetix 360

اسکنر Acunetix 360

اسکنر Acunetix 360 چیست؟

ابزار و یا اسکنر Acunetix 360 یک ابزار و یا نرم افزار تست امنیت پویا یا DAST است که از فناوری‌های منحصر به فرد، برای تشخیص و از بین بردن آسیب پذیری‌ها و مشکلات امنیتی در وب سایت‌های طراحی شده، استفاده می‌کند. فناوری‌های استفاده شده در این ابزار اسکنر وب سایت، شما را قادر می‌سازد تا آسیبپذیری‌های موجود در یک وب سایت را قبل از اینکه مشکلی برای شما و یا صاحبان و کاربران آن به وجود اورد، در سریع‌ترین زمان و با حداقل تلاش تشخیص دهید. این ابزار و یا نرم افزار اسکنر یکی از بهترین نرم افزارهای مشابه بوده و نرخ اشتباه بسیار پایینی دارد. سازندگان این ابزار همچنین از کاربران آن پشتیبانی لحظه‌ای انجام می‌دهند و همواره برای رفع نیازهای آنان نرم افزار و ابزار خود را ارتقا می‌دهند.

کاربردهای اسکنر Acunetix 360

کاربردهای اسکنر Acunetix 360

کاربردهای اسکنر Acunetix 360

یکی از مهم‌ترین کاربردهای این ابزار، بالا بردن امنیت مجازی برای وب‌سایت‌های گوناگون است. این ابزار به راحتی می تواند با بقیه ایزارهای امنیتی وب سایت و یا حتی امنیتی شبکه به صورت همزمان و مکمل به کار گرفته شود. شما همچنین می توانید Acunetix 360 را به عنوان یک سرویس cloud و روی فضای ابری استفاده و اجرا نمایید و از آن به همراه سایر ابزارهای امنیتی برای محافظت بهتر وب سایت خود بهره ببرید. این ابزار هم به صورت نرم افزار و هم به صورت ابزار تحت وب برای آن دسته از شرکت‌هایی که مدیریت وب سایت‌ها را به عهده می‌گیرند، مناسب است. این ابزار همچنین کمک می‌کند تا اطلاعات و گزارش‌های دقیق برای تحلیلگران وب سایت‌ها و مسئولان امنیت وب سایت‌ها ارائه شود که این افراد و شرکت‌ها بتوانند امنیت وب سایت‌هایی را که عهده‌دار هستند را بهبود ببخشند. دانلود اسکنر Acunetix 360 و استفاده از این ابزار همراه با دیگر ابزارهای طراحی سایت، به کاربر امکان می‌دهد که این ابزار و اسکنر را با سیستم‌ها و ابزارهای طراحی و میزبانی وب سایت‌ها در مدت چنددقیقه ادغام نماید.

مزایای استفاده از اسکنر Acunetix 360

مزایای استفاده از اسکنر Acunetix 360

مزایای استفاده از اسکنر Acunetix 360

  • این نرم افزار اسکنر به کاربر امکان می دهد تا علاوه‌بر پیدا کردن و رفع آسیب پذیری‌ها و باگ‌های امنیتی در یک وب سایت، از وقوع آن نیز جلوگیری کند. با استفاده از این ابزار شما می‌توانید همه چیز را در مورد امنیت و مشکلات آینده یک وب سایت، پیش بینی کنید.
  • هنگام استفاده از این ابزار، مهندسان نرم افزار و طراحان سایت در صورت بروز هرگونه آسیب پذیری امنیتی، گزارشات کاملی درباره آم مشکل دریافت می‌کنند. این گزارش‌ها شامل پیشنهادات اصلاحی برای رفع آسیب پذیری‌ها نیز هست.
  • گزارش نهایی که نرم افزار Acunetix 360 ارائه می‌کند بسیار کامل و جامع است به‌طوریکه به طراح وب سایت اجازه می دهد تا پس از رفع مشکل بلافاصله از رفع باگ مطمئن باشد.

همچنین، شما می‌توانید جهت خرید لایسنس نرم افزار Acunetix 360 در پایه‌ریزان فناوری هوشمند اقدام کنید.

 

تماس-پایه ریزان

در صورت تمایل به مشاوره رایگان و استفاده از خدمات پایه ریزان فناوری هوشمند می توانید با کارشناسان مجرب ما تماس بگیرید و محصول مورد نیاز خود را با قیمت رقابتی و ضمانت شرکتی دریافت کنید ضمن این که تیم متخصص پایه ریزان با پشتیبانی قوی در کنار شما خواهد بود.

جهت مشاوره رایگان با شماره های زیر تماس بگیرید.

02188546549

02188742123

info@pfh.co.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 2 =