سیسکو, Firewall

2 نکته خرید فایروال سیسکو نسل جدید

فایروال سیسکو
رای بدهید

فایروال سیسکو نسل جدید

راهنمای خرید فایروال سیسکو نسل جدید ارائه شده توسط پایه ریزان فناوری هوشمند لطفا تا انتهای این مقاله با ما باشید. آیا برای حل مشکل امنیت شبکه خرید فایروال‌های نسل جدید سیسکو ضروری است؟
به نظر می‌رسد برای بسیاری از شرکت‌های متوسط ​، فایروال‌های قدیمی سیسکو در دیدن کارهایی که انجام می‌دهند و انواع برنامه‌هایی که به آن‌ها دسترسی پیدا می‌کنند یا دستگاه‌هایی که استفاده می‌کنند موثر نیستند. بیشتر آن‌ها ممکن است دریابند که باید راه حل امنیتی قدیمی خود را برای پرداختن به روندهای جدید ناشی از فضای ابری تقویت کنند. این پویایی چالش حفظ امنیت شبکه را پیچیده تر می کند و فایروال های نسل بعدی سیسکو برای کمک به رفع برخی از شکاف‌های بین امنیت شبکه مدرن و سنتی طراحی شده‌اند. طبق گزارش امنیت سالانه 2014 سیسکو، همه‌ی سازمان‌ها باید تصور کنند که هک شده‌اند. محققان عملیات اطلاعات امنیتی سیسکو (SIO) دریافتند که ترافیک مخرب در 100 درصد شبکه‌های سازمانی قابل مشاهده است. این بدان معناست که شواهدی وجود دارد که دشمنان به این شبکه ها نفوذ کرده اند و ممکن است برای مدت طولانی بدون شناسایی عمل کنند. این یافته ها نشان می دهد که استقرار یک راه حل فایروال سیسکو که برای همه سازمان‌ها ( بزرگ یا کوچک ) ضروری است که می تواند امنیت مداوم و قابلیت مشاهده را در شبکه فراهم کند. حملات موفقیت آمیز اجتناب ناپذیر است و تیم‌های IT باید قادر به تعیین دامنه آسیب، مهار رویداد، جبران و بازگشت سریع عملیات به حالت عادی باشند.

فایروال سیسکو

یک نمایه از فایروال سیسکو نسل جدید

بنابراین سازمان ها هنگام انتخاب فایروال‌های نسل بعدی سیسکو باید نکات زیر را در نظر بگیرند:

1. آیا دیوار آتش بر روی یک پایه جامع فایروال ساخته شده است؟

فایروال سیسکو باید هم ترافیک تهدید و هم ترافیک شبکه را درک کنند. همچنین باید بتوانند مشخص کنند چه کاربرانی از کجا به شبکه متصل می‌شوند و از چه دستگاه‌هایی استفاده می‌کنند و به کدام برنامه ها و وب سایت‌هایی دسترسی پیدا می‌کنند. یک راه حل ساخته شده بر روی یک پایه جامع فایروال همچنین می‌تواند شکاف‌های امنیتی بالقوه مانند درگاه‌های باز را فراهم کند. پایه و اساس فایروال Cisco ASA 5500-X بر روی گسترده ترین و اثبات شده‌ترین فایروال بازرسی در جهان ساخته شده است. این موتور دارای یک موتور بازرسی گسترده است که به محافظت از دارایی‌های مهم کمک می‌کند در حالی که امنیت و قابلیت اطمینان با عملکرد بالا را نیز ارائه می دهد. فایروال Cisco ASA 5500-X NGFW با سیاست‌های واضح و مشخص لایه 3 و لایه 4 امنیت شبکه را به حداکثر می‌رساند. قابلیت‌هایی مانند شبکه خصوصی مجازی سایت به سایت (VPN)، ترجمه آدرس شبکه (NAT) و مسیریابی پویا نیز به ایمن سازی محیط و کنترل دسترسی کمک می‌کنند.

دسترسی قوی و ایمن از راه دور برای کاربران

دسترسی قوی و ایمن از راه دور برای کاربران

2. دسترسی قوی و ایمن از راه دور برای کاربران

کاربران امروز به انواع دستگاه‌های تلفن همراه متعلق به شرکت و شخصی به هر مکان و در هر زمان نیاز به دسترسی دارند. اما باز شدن شبکه برای تطبیق این نوع دسترسی منجر به از دست دادن کنترل و دید می‌شود. برای ایجاد اتصال ایمن از دستگاه به برنامه و در عین حال محافظت از شبکه، سازمان‌ها باید همیشه بدانند که انواع دستگاه‌های کاربر برای دستیابی به شبکه و از چه مکانی تلاش می‌کنند. سیسکو تنها راه حل نسل بعدی فایروال را ارائه می‌دهد که می تواند هویت کاربر، برنامه و آگاهی دستگاه را برای اعمال کنترل دسترسی و کاهش تهدیدها ارائه دهد. سیسکو ترکیبی از هویت شبکه و کنترل رفتار ریز دانه با کلاس پیشرو فناوری VPN ، Cisco AnyConnect است. AnyConnect که روی بیش از 150 میلیون نقطه پایانی نصب شده است ، پرکاربردترین VPN و همچنین بالغ ترین و جامع ترین مشتری تحرک امن در بازار امروز است. AnyConnect اطلاعات مربوط به هویت و مکان کاربر، سیستم عامل و نسخه دستگاه و امتیازات دسترسی کاربر را که ASA 5500-X NGFW برای اجرای دسترسی به شبکه براساس زمینه نیاز دارد، فراهم می‌کند. در پایان ممکن است نیاز باشد برای تکمیل اطالاعات قبل از خرید مقاله “سوالاتی که هنگام خرید تجهیزات سیسکو باید به آنها توجه کنید”  و همچنین “سیسکو ASA“را نیز مطالعه کنید

مقالات مرتبط

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − شش =