Firewall, سیسکو

معرفی فایروال Cisco Firepower 4100 Series

Cisco Firepower 4100 Series
رای بدهید

فایروال Cisco Firepower 4100 Series

دنیای امروز به شدت دچار اختلال دیجیتالی است که باعث اتصال بیشتر از هر زمان دیگری می‌شود زیرا مصرف کنندگان، مشاغل و دولت‌ها از دیجیتال سازی برای پیشرفت نوآوری استفاده می‌کنند. با این وجود، هرچه ارتباط ما بیشتر شود فرصت‌های بیشتری برای مجرمان اینترنتی ایجاد می‌کنیم. برای اینکه بنگاه‌ها در محیط امروز به طور موثر کار کنند، باید تلاش های امنیتی خود را معطوف به متوقف کردن تهدیدات پیشرفته در فضای تهدید پویای فعلی کنند. به همین دلیل در این مقاله به معرفی فایروال Cisco Firepower 4100 Series خواهیم پرداخت.

فایروال Cisco Firepower 4100

فایروال Cisco Firepower 4100

امنیت با استفاده از فایروال های نسل بعدی (NGFW)

از تیم های IT خواسته شده است تا با استفاده از محصولات siled point ، امنیت را با استفاده از فایروال‌های نسل بعدی (NGFW) كه با تمركز بر روی برنامه ایجاد شده‌اند و در محافظت از تهدیدها تلاش می‌كنند، مدیریت كنند. به همین ترتیب NGFW های قدیمی نمی‌توانند اطلاعات متنی، اتوماسیون و اولویت بندی که برای مقابله با تهدیدات مدرن امروز به آن‌ها نیاز دارند را در اختیار شرکت قرار دهند. بنابراین اپراتورها قادر به تحقق وعده تحکیم سیستم عامل و کاهش پیچیدگی با NGFW های قدیمی نیستند. علاوه بر این آن‌ها مجبور به استفاده از سیستم عامل‌های تهدید اختصاصی یا استفاده از دورسنجی از NGFW های قدیمی شده و آن را به سیستم‌های دیگر برای زمینه سازی و تجزیه و تحلیل غیر واقعی فشار می دهند. این رویکرد “ساختار شکن” برای امنیت، با روش‌های مختلف فناوری متصل به انبوهی از دستگاه‌های مختلف فشار ناچیزی را بر سیستم‌ها وارد می‌کند و پیچیدگی‌ها را گسترش می‌دهد و در نهایت سازمان‌ها را در معرض حمله قرار می‌دهد. برای رفع این چالش‌ها، امروز ما از فایروالCisco Firepower 4100 Series  ، اولین فایروال نسل بعدی کاملاً یکپارچه و تهدید محور صنعت رونمایی می‌کنیم. فایروال Cisco Firepower 4100 Series ساخته شده است تا سازمان‌ها را ایمن نگه دارد و همچنین با ارائه یک امنیت کاملاً یکپارچه با یک رابط واحد برای کاهش بار مدیریت ، هزینه و پیچیدگی NGFW های قدیمی را تحت بررسی قرار می‌دهد.

تجهیزات Firepower

fire power

fire power

برای مبتدیان، وسایل Firepower برای عملکرد بهینه شده‌اند و توان عملیاتی کلاس حداکثر 80 گیگابیت بر ثانیه را فقط در یک واحد دندانه دار می‌کنند و تراکم موجود در NGFW های قدیمی را ارائه نمی‌دهند. عملکرد برای یک NGFW واقعاً متمرکز بر تهدید بسیار حیاتی است و عملکرد Firepower آن را برای لبه شبکه و سایر محیط‍‌های با کارایی بالا مناسب می‌کند. چشم انداز تهدید پویا امروز بدان معنی است که NGFW باید با تمرکز بر روی امکان ایجاد شرکت‌ها برای توقف، اولویت بندی، درک و خودکار کردن پاسخ به تهدیدات مدرن در زمان واقعی، تکامل یابد. Firepower NGFW در تهدید و تمرکز منحصر به فرد است و با پایه ای از قابلیت دید شبکه جامع، بهترین هوش تهدیدات و پیشگیری از تهدید بسیار موثر برای مقابله با تهدیدهای شناخته شده و ناشناخته. Firepower NGFW همچنین از طریق Advanced Advanced Malware Protection امکان امنیت گذشته را فراهم می‌کند که می‌تواند از حملات پیچیده‌ای را که ممکن است از طریق سیستم های دفاعی لغزیده باشد به سرعت پیدا و اصلاح کند. این امر منجر به کاهش قابل توجهی در تشخیص زمان (TTD) برای مشتریان سیسکو در مقایسه با میانگین‌های صنعت شده است.

نتیجه گیری خرید فایروال 

در عصر حاضر با افزایش شبکه‌ها و سیستم‌ها، تهدیدات امنیتی نیز بسیار فراگیر شده‌اند و دیگر روش‌ها و فایروال‌های قدیمی جوابگو نیستند و باید تا دیر نشده چاره‌ای اندیشید و پیشنهاد ما استفاده از فایروال Cisco Firepower 4100 Series است که یک فایروال نسل جدید متناسب با تهدیدهای امنیتی عصر حاضر است و به شما در حافظت از سیستم‌هایتان بسیار کمک خواهد کرد. قبل از اقدام به خرید تجهیزات سیسکو  لازم میدانیم توصیه کنیم حتمالا مقالاتی که ممکن است به شما در این رابطه کمک کند را به شما معرفی کنیم شرکت پایه ریزان فناوری هوشمند برترین ارائه کننده لایسنس فایروال سیسکو آمادگی کامل جهت ارائه مشاوره قبل از اقدام به خرید شما دارد لطفا با ما در تماس باشید

لایسنس سیسکو و اهمیت آن

سوالاتی که هنگام خرید تجهیزات سیسکو باید به آنها توجه کنید

CISCO ASR 1000 SERIES

مقالات مرتبط

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − ده =