سیسکو, Firewall

فایروال Cisco لیدر بازار جهانی فایروال شبکه

فایروال سیسکو
رای بدهید

فایروال Cisco لیدر بازار جهانی فایروال شبکه

Frost & Sullivan جایزه لیدر بازار جهانی سال 2018 را در بازار جهانی فایروال شبکه به سیسکو اعطا کرده است . Frost & Sullivan رهبران بازار فایروال را چنین تعریف می کند : کسانی که نیازهای متنوع بازار را تشخیص می‌دهند و سیستم عامل‌های فایروال خود را برای تأمین این نیازها توسعه می‌دهند هم برای زمان حال و هم برای آینده.

انواع فایروال Cisco لیدر بازار جهانی فایروال شبکه

گزارش تحقیقات بهترین روش‌های فراست و سالیوان در سال 2018 چالش های مختلف بازار را که امروزه سازمان‌ها با آن روبرو هستند، چگونگی تأثیر این چالش‌ها بر تصمیمات خرید فایروال Cisco و اینکه چرا فایروال‌های نسل بعدی سیسکو به طور منحصر به فرد در حل این مشکلات قرار دارند، توضیح می‌دهد. حملات سایبری هوشمندتر شده اند و تعداد آن‌ها نیز بسیار بیشتر شده است . تعداد حملات سایبری و پیچیدگی آن‌ها روز به روز در حال افزایش است و کاربران فایروال Cisco فعلی برای کارهای بیشتر به فایروال های پیشرفته تری نیاز دارند. فراست و سالیوان خاطرنشان كردند كه كاربران فایروال Cisco های فعلی، خواهان قابلیت ها و ویژگی‌های فایروال اضافی برای كمك به آن‌ها در مدیریت تنوع و سرعت رو به رشد خطرات سایبری با سطح بالاتری از مهارت هستند و فروشندگان فایروال Cisco در بازار جهانی فایروال شبکه می‌توانند انتظار افزایش تقاضای بازار را داشته باشند. اگر آن‌ها بتوانند قابلیت های محصول خود را افزایش دهند تا انتظارات روزافزون کاربران خود را برآورده کنند این اتفاق به زودی محقق خواهد شد.

فایروال-Cisco

فایروال-Cisco

سیسکو نسل بعدی فایروال Cisco

به همین دلیل است که کمپانی سیسکو نسل بعدی فایروال Cisco خود (NGFW) را برای انجام کارهای بسیار بیشتر از زمان حاضر طراحی کرده است. Cisco NGFW با بهره گیری از گسترده ترین و پیچیده ترین اطلاعات تهدیدی موجود، از نقض آن جلوگیری می‌کند. فراست و سالیوان به قدرت تیم Talos متشکل از 250 محقق تهدیدات شبکه تمام وقت به عنوان ابزاری اساسی برای خنثی کردن تاکتیک‌های همیشه در حال تغییر دشمنان سایبری اشاره می‌کند. تیم تحقیقاتی سیسکو اطلاعات مربوط به تهدیدات موجود و در حال توسعه را جمع آوری و تحلیل میکند و سپس بدون هیچ گونه هزینه اضافی ، محافظت‌های عملیاتی را به NGFW Cisco (و هر محصول امنیتی دیگر Cisco) ارائه می‌دهد. NGFW‌های سیسکو فراتر از زمان حال حاضر هستند و همچنین برای شناسایی و متوقف کردن سریع تهدیدها ، دیدی برتر در شبکه شما دارند. به همین دلیل Cisco NGFW با استفاده از قابلیت های یکپارچه جلوگیری از نفوذ و تجزیه و تحلیل مداوم فعالیت پرونده، فعالیت فعالیت‌های تهدید را در بین کاربران ، میزبان‌ها و زیرساخت‌های شبکه فراهم می‌کند. این به Cisco NGFW اجازه می‌دهد تا بدافزار پیشرفته ای را که می‌تواند از دفاع سنتی فرار کند، بدست آورد . Cisco NGFW نحوه انتقال میزبان از طریق شبکه شما برای ایجاد حمله، تنظیم کنترل شیوع و شناسایی و از بین بردن منبع تهدید ، پرونده های مخرب را در شبکه شما انتقال می‌دهد. سازمان‌ها طی سال‌های گذشته سرمایه گذاری‌های قابل توجهی در محصولات امنیتی سفارشی انجام داده‌اند، اما این مجموعه‌ها را بیش از حد پیچیده می‌دانند که عملکرد بهینه داشته باشند و از قابلیت همکاری برخوردار نباشند . متأسفانه ، این محصولات با نقطه منجر به مدیریت بیشتر و سربار عملیاتی تر می‌شود. این ابزارهای مختلف همیشه با یکدیگر ارتباط برقرار نمی‌کنند یا اطلاعات را به اشتراک می‌گذارند و در نتیجه، تیم‌های InfoSec باید اطلاعات را به صورت دستی مرتبط کنند. در نتیجه سازمان‌ها به دنبال ساده سازی هستند. آن ها به دنبال ابزارهای کمتر ، تلفیق ویژگی‌ها و یکپارچه سازی یا قابلیت همکاری بین ابزارهای امنیتی هستند. به عنوان سكوهای امنیتی بنیادی، فایروال‌ها فشرده سازهای ایده‌آل فناوری‌های امنیتی متعدد هستند. در مفهوم، گسترش قابلیت‌های فایروال Cisco، درون پلت فرم یا از طریق یکپارچه سازی یکپارچه، باعث تلفیق و بهینه سازی فناوری و ساده سازی مدیریت می‌شود .

مقالات مرتبط

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + دوازده =