پایه ریزان فن آوری هوشمند
CISCO ESA با لایسنس ESA با 7 ویژگی‌ برتر

CISCO ESA با لایسنس ESA یا لایسنس email security appliance چیست و چه کاربردی دارد؟

CISCO ESA با لایسنس ESA

استفاده از ایمیل برای هر فرد و یا هر کسب و کار و یا شرکت و سازمان، به یکی از مهم‌ترین کانال‌های ارتباطی تبدیل شده است.

اما اگر از ایمیل‌های گوناگون به خصوص صندوق‌های ایمیل رایگان استفاده کرده باشید، می‌دانید که ارسال ایمیل‌های ناخواسته و تبلیغاتی، اسپم و یا ایمیل‌های حاوی ویروس و یا بدافزار بسیار شایع است.

شما به عنوان مدیر و یا کارمند، ممکن است وقت زیادی را برای خواندن ایمیل‌های تبلیغاتی و یا اسپم تلف کرده باشید.

حتی ممکن است کامپیوتر و یا شبکه شما دچار ویروس و یا بدافزارهای گوناگون که در قالب ایمیل بوده، شده باشد.

CISCO ESA (Email Security Appliance) با لایسنس ESA یا لایسنس email security appliance اورجینال به کاربران کمک می‌کند تا امنیت ایمیل‌ها و صندوق ایمیل خود را بالا برده و از آسیب‌های احتمالی که از ویروس‌ها و بدافزارها ممکن است امنیت آن‌ها را تهدید نماید، دور بمانند.

تشریح عملکرد ” Email Security Appliance” با لایسنس ESA

CISCO ESA (Email Security Appliance) فناوری ویژه شرکت سیسکو، برای بالا بردن امنیت شبکه‌ها و یا کامپیوترها در برابر ایمیل‌های حاوی بدافزار، ویروس، ایمیل‌های فیشینگ و یا ایمیل‌های اسپم است. این فناوری دریافت این ایمیل‌ها را محدود می‌کند تا امنیت کاربر محفوظ مانده و شرکت‌ها و سازمان‌ها فقط ایمیل‌های معتبر و امن را دریافت کنند.

CISCO ESA با لایسنس ESA  اورجینال از چندین لایه امنیتی برای بررسی و اطمینان از امنیت کامل ایمیل‌های ورودی و خروجی در برابر عوامل آسیب‌زا، استفاده می‌کند تا امنیت کاملی برای کاربر و همچنین سخت افزارها و نرم افزارهایی که استفاده می‌کند، ایجاد نماید.

این نرم افزار از الگوریتم‌های یادگیری ماشین و همچنین دیگر تکنولوژی‌های پیشرفته برای شناسایی ایمیل‌های خطرناک و فیشینگ بهره می‌برد. از دیگر قابلیت های  ESA با لایسنس ESA میتوان به  توانایی احراز هویت ارسال کننده ایمیل اشاره کرد

این قابلیت  برای اطمینان از جعلی نبودن هویت کاربرانی که ایمیل‌ها را ارسال نموده‌اند کاربرد دارد .

ویژگی‌های Email Security Appliance با لایسنس ESA اورجینال یا لایسنس email security appliance

در صورتی که  ESA  را با لایسنس ESA اورجینال تهیه کنید  این به آن معنا خواهد بود که کاربر به راحتی و با خیال راحت  اسوده می‌تواند از امنیت ایمیل‌های خود اطمینان کامل داشته باشد.

چرا که بروزترین بسته های اپدیت را از سرور های معتبر کمپانی  سیسکو دریافت میکند و قابلیت مقابله با بروزترین تهدیداتی که از طریق ایمیل ممکن است به کاربر اسیب بزنند را داراست

 برخی از ویژگی‌های این نرم افزار امنیتی عبارت است از:

  1. مقابله با باج افزارها و بدافزارهایی که توسط هکر ها در فایل ضمیمه ایمیل‌ها قرار داده می‌شوند نحوه کارکرد به این صورت است که اجازه بازکردن ایمیل را نمیدهد و به صورت واضح به وجود بد افزار یا تهدید مورد نظر در ایمیل اشاره میکند و کاربر را از وجود یک تهدید یا فایل مخرب با خبر میکند
  2. CISCO ESA با لایسنس ESA ارتباطی تنگاتنگ و همیشگی با «سیسکو TALOS» که مربوط به بخش تحقیقات امنیتی این شرکت است، دارد تا با آخرین نمونه بدافزارهای شناخته شده به صورت مستقیم مقابله نماید.
  3. CISCO ESA با لایسنس ESA  ایمیل‌های حاوی لینک‌های خطرناک را به صورت مستقیم و خودکار از صندوق ایمیل کاربر حذف می‌کند.
  4. CISCO ESA ، اجازه ورود به سایت‌های آلوده به بدافزار را به کاربر نمی‌دهد تا از فیشینگ و مشکلات دیگری که ایمیل‌های آلوده به وجود می آورند، جلوگیری نماید.
  5. CISCO ESA با لایسنس ESA  از حمله ‌های ایمیلی که بر پایه هویت جعلی هستند، نیز پیشگیری می‌کند.
  6. CISCO ESA با لایسنس ESA راهکارهای ویژه خود را برای حفاظت از ایمیل‌های با محتوای حساس دارد.
  7. CISCO ESA با لایسنس ESA از فناوری‌های رمزنگاری ویژه برای محافظت از محتوی این ایمیل‌ها استفاده می‌کند.

سخن آخر

امروزه امنیت ایمیل‌ها و صندوق ورودی ایمیل‌ها از اهمیت بالایی در امنیت شبکه‌ها، برخوردار است. ایمیل‌ها ممکن است حاوی بدافزار، فیشینگ، ویروس، تبلیغات ناخواسته و یا اسپم باشند. همه این عوامل، امنیت و کارکرد نرم افزارهای و سخت افزارها و یا امنیت اطلاعات مهم شرکت‌ها را به خطر می اندازند.

CISCO ESA با لایسنس ESA ، امنیت صندوق ایمیل‌ها را برای کاربران تامین می‌کند. این نرم افزار همچنین ایمیل‌های خروجی را رمزنگاری می کند تا از دزدیده شدن ناخواسته اطلاعات مهم شرکت‌ها پیشگیری شود.

مفید بود؟ لطفا امتیاز بدید
لایسنس ESA

نام: لایسنس email security appliance

توضیح: ویژگی‌های Email Security Appliance با لایسنس ESA اورجینال یا لایسنس email security appliance

[اطلاعات بیشتر]

نظرات کاربر
4 (1 رای)
Posting....
  • عضویت
رمز عبور رو فراموش کردید؟ لطفا نام کاربری یا ایمیل خودتون رو وارد کنید. برای تعریف رمزعبور جدید از طریق ایمیل لینکی دریافت خواهید کرد.
خروج از نسخه موبایل