سیسکو, Other

لایسنس ISE و 3 دلیل برای خرید آن

لایسنس ISE
رای بدهید

چرا باید لایسنس ISE  را بخریم ؟ و از کجا بخریم؟

برای پاسخ به اینکه چرا باید لایسنس ISE بخریم ,پاسخ ساده است در حوضه امنیت چون همیشه باید با آخرین تهدیدات با بروزترین نرم افزار های ضد تهدید مقابله کرد طبیعی است که باید نرم افزاری که جهت امنیت شبکه به کار میبریم اروجینال باشد و این مهم فقط با تهیه لایسنس یا گواهی اورجینال از شرکت مورد نظر فراهم میشود به طبع ان برای نرم افزار Identity Services Engine یا ISE  هم برای اینکه با تمام ظرفیت و از تمام قدرت و توانایی نرم افزار بهره مند بشیم باید لایسنس ISE  را از یک شرکت معتبر تهیه کنیم تا علاوه براینکه آپدیت ها رو به طور منظم دریافت میکنیم,بتوانیم یک پشتیبانی درست و به موقع در زمان خاص داشته باشیم

لایسنس ISE

لازم به ذکر است که شرکت پایه ریزان فناوری هوشمند قویترین ارائه دهنده لایسنس ISE در ایران اماده ارائه خدمات در این زمینه در خدمت شما عزیزان میباشد از طریق راههای ارتباطی روی سایت با ما در تماس باشید همچنین در این مقاله قصد داریم نسبت به اینکه نرم افزار Identity Services Engine با لایسنس ” لایسنس  ISE ” چه توانایی ها و کاربردی دارد توضیحاتی را ارائه کنیم

نرم افزارCisco ISE یا سیسکو آیس چیست و چه کاربردی در شبکه‌ها دارد؟

نرم افزار ISE یا Identity Services Engine از بهترین و قدرتمندترین محصولات کنترل شبکه ,شرکت سیسکو است. این نرم افزار حاوی یک سیستم شناسایی برای کاربران و کلاینت‌ها و نیز کنترل دسترسی‌ها به شبکه است. نرم افزار Identity Services Engine با لایسنس ” لایسنس  ISE” شما را قادر می‌سازد تا سرویس‌دهی مطلوبی به کاربران عرضه کرده و امنیت شبکه نیز به نحو مطلوبی حفظ شود. یکی از مهم‌ترین وظایف این ابزار، احراز هویت کاربران در لایه‌ها و سطوح گوناگون است. به وسیله نرم افزار Identity Services Engine با لایسنس ” لایسنس  ISE” مدیریت متمرکزی بر روی همه کاربران داشته و با تعیین سطوح دسترسی هر یک از این کاربران، میزان فعالیت‌های مجاز  و دسترسی به امکانات را برای هر گروه را مشخص می‌کند. با این روش مدیر و یا تیم امنیتی در لحظه از فعالیت‌های موجود در شبکه آگاه می‌شوند. با استفاده از این امکانات، امنیت شبکه‌های کامپیوتری به نحو چشمگیری افزایش پیدا می‌کند.

لایسنس ISE

لایسنس ISE

توانایی نرم افزار Identity Services Engine با لایسنس ” لایسنس  ISE” در تامین  امنیت در شبکه‌های کامپیوتری امروزه به عنوان یکی از ملزومات هر سازمان، اداره و یا شرکت بزرگ محسوب می‌شوند. کنترل کارکرد و امنیت در این شبکه‌های بزرگ معمولا به عهده تیمی از کارشناسان امنیت شبکه قرار می‌گیرد. این تیم برای بررسی و کنترل شبکه و همچنین حفظ امنیت آن از نرم افزارهای ویژه‌ای نیز استفاده می‌کنند. برنامه Identity Services Engine یا ISE محصول شرکت سیسکو یکی از بهترین نمونه‌های برای کنترل تجهیزات و ملزومات شبکه‌های کامپیوتری است. که با خرید لایسنس ISE به شما اجازه می‌دهد تا با تمام توان و دسترسی‌های نرم افزار Identity Services Engine  ” لایسنس  ISE” در شبکه بتوانید به صورت کامل کنترل کرده و در محیطی با قابلیت اطمینان بالا، سیستم شناسایی و امنیت را داشته باشید و بتوانید  شبکه را به صورت کامل کنترل نمایید.

نحوه قرار گیری ISE

نحوه قرار گیری ISE

به‌علاوه خرید این نسخه از نرم افزار به شما کمک می‌کند تا به روز‌رسانی‌هایی که توسط شرکت سازنده در زمان‌های گوناگون عرضه می‌شود، نیز دسترسی کاملی داشته باشید. این امر به خصوص برای نرم افزارهایی که با امنیت در شبکه‌های کامپیوتری در ارتباط است، از اهمیت بسیار بالاتری نیز برخوردار است. برخی از مزایای استفاده از لایسنس ISE عبارت است از:

1. امنیت بالا با توجه به سیاست‌های شرکت

شما با استفاده از این نرم افزار در بستر شبکه‌ شرکت و سازمان خود می‌توانید کسب و کاری ایمن و با درصد حفاظتی بالا با توجه به سیاست‌های خود شرکت، داشته باشید. با استفاده از لایسنس ISE شما به عنوان مدیر و یا مسئول امنیت شبکه می‌توانید نظارت و کنترل دقیقی بر تجهیزات شبکه و یا کارکنان و افراد باتوجه به سیاست‌های مدیریتی داخلی خود، داشته باشید.

2. قابلیت نظارت و دید همه‌جانبه بر شبکه

با استفاده از این نرم افزار و رابط کاربری ساده و روان آن، می‌توان دیدی کامل و نظارتی دقیق به تک تک Endpoint‌ها در شبکه داشت و همچنین همه اطلاعات مربوط به بخش‌های گوناگون را در سابقه آن‌ها ذخیره نمود.

3. مدیریت منابع و تجهیزات

با استفاده از لایسنس ISE شما به عنوان مدیر خواهید توانست تا دسترسی مناسبی از تجهیزات و منابع را بنابر سیاست‌های شرکت و یا سازمان خود، به کارکنان بدهید. مدیران از این طریق می توانند همچنین گزارش‌هایی از وضعیت‌ اجزای گوناگون در شبکه داشته باشند.

مدیریت منابع و تجهیزات

مدیریت منابع و تجهیزات

سخن آخر نرم افزار ISE با لایسنس ISE

نرم افزار ISE یکی از بهترین و پیشرفته‌ترین ابزارهای مدیریت و کنترل تجهیزات و یا منابع در شبکه و نیز حفظ امنیت در شبکه‌های کامپیوتری است. با  نرم افزار ISE با لایسنس ISE شما به عنوان مدیر و یا مسئول امنیت در شبکه خواهید توانست به اطلاعات کاملی از همه تجهیزات و کاربران در شبکه دسترسی داشته و کل شبکه را به خوبی مدیریت نمایید.

مقالات مرتبط

محصولات مرتبط

3 دیدگاه در “لایسنس ISE و 3 دلیل برای خرید آن

  1. ناشناس گفت:

    امتیاز بازدید کننده: ستاره ها 5

  2. ناشناس گفت:

    امتیاز بازدید کننده: ستاره ها 5

  3. ناشناس گفت:

    امتیاز بازدید کننده: ستاره ها 5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + یازده =