امنیت, Tenable

لایسنس Tenable چیست و چه کاربردی دارد؟

لایسنس Tenable چیست
رای بدهید

لایسنس Tenable چیست و چه کاربردی دارد؟

امروزه شبکه‌های کامپیوتری در سازمان‌ها، ادارات و شرکت‌ها دائما در حال گسترش هستند. با افزایش تعداد اعضا و کاربران در شبکه‌ها، مشکلات و ریسک‌ها نیز افزایش پیدا می‌کند. ریسک‌ و نفوذ به شبکه ممکن است خود را صورت حمله ویروسی، حمله سایبری و یا سایر حملات نشان دهد. این حملات اجتناب ناپذیر هستند و ممکن است دیر یا زود هر شبکه‌ای را دچار کنند. این آسیب‌پذیری‌ها و حملات، کاملا قابل پیش بینی هستند و می‌توان با استفاده از تمهیداتی این حملات را خنثی نمود و یا از بروز آن‌ها پیشگیری کرد.

لایسنس Tenable

لایسنس Tenable

یکی از ابزارهایی که با استفاده از آن می‌توان امنیت شبکه‌های کامپیوتری را تامین و اسکن نمود، نرم افزار Tenable یا نرم افزار تنیبل است. این نرم افزار یک ابزار کامل و همه‌جانبه برای اسکن و بررسی مشکلات در شبکه‌های کامپیوتری است. کاربران و مسئولان امنیت شبکه‌ها با خرید لایسنس Tenable یا خرید لایسنس تنیبل می‌توانند گام بزرگی برای حفظ امنیت اطلاعات کاربران در شبکه‌ها بردارند.

کاربرد لایسنس Tenable

کاربرد لایسنس Tenable

نرم افزارTenable چیست و چه کاربردی دارد؟

این نرم افزار یک ابزار همه‌جانبه و کامل برای ساکن و بررسی مشکلات و آسیب پذیری‌های موجود در شبکه‌های کامپیوتری است. این سری از نرم افزارها با نظارت مستقیم و دائمی در شبکه‌های کامپیوتری بر جنبه‌های گوناگون آ‌ن‌ها نظارت کرده و با شناخت نقاط آسیب پذیر، پیشنهاداتی را برای رفع این مشکلات به کاربران و یا تیم‌های امنیتی، ارائه می‌کند. Tenable انواع ریسک‌های موجود در شبکه، ویروس‌ها، حملات سایبری و هک را از شبکه شما دور نگاه می‌دارد و در صورت حمله به کاربر آلارم می‌دهد. این نرم افزار همچنین اطلاعات حاصل از اسکن شبکه را در قالب‌های گزارش و گردش‌کار روزانه به کاربر عرضه می‌کند تا دید کاملی از وضعیت شبکه داشته باشد. Tenable همچنین با استفاده از الگوریتم‌های تحلیل داده، همه ریسک‌ها و نقاط آسیب پذیر ر ابر حسب میزان ریسک پذیری، رتبه بندی و اولویت‌بندی کرده و نتیجه را به همراه راهکار به کاربر ارائه می‌دهد. نرم افزار در نسخه‌های گوناگونی مانند Tenable.io، Tenable.ot ، Tenable.sc، Tenable Lumin Tenable.ep به کاربران عرضه می‌شود.

مزایای لایسنس Tenable

مزایای لایسنس Tenable

استفاده از لایسنس Tenable چه مزایایی دارد؟

کد فعال‌سازی نرم افزارهای کامپیوتری که در هنگام نصب وارد می‌شود، لایسنس نرم افزار نام دارد. نرم افزارهایی که لایسنس دارند، کاملا قانونی و با قابلیت اطمینان بالا بر روی سیستم‌های کامپوتری نصب می‌شوند. این مورد به خصوص برای نرم افزارهای امنیت شبکه که باید قابلیت اطمینان بالایی را ارائه کنند، ضروری‌تر است. استفاده و خرید لایسنس Tenable می‌تواند تا حد زیادی شما را از امنیت داده‌ها مطمئن نماید. برخی مزایای استفاده از این نرم افزار عبارت است از:

  • نظارت کامل و پویش مداوم بر روی شبکه تا ترافیک مشکوک، سیستم‌های آسیب‌پذیر، عوامل ناشناخته و غیره در اسرع وقت شناسایی شود.
  • اولویت بندی رسیک‌های موجود و گزارش‌گیری کامل برای ارائه به تیم امنیتی
  • اسکن و ارزیابی پایگاه داده‌ها، سیستم عامل، ارزیابی دستگاه‌های موجود در شبکه، سرورها، زیرساخت‌های شبکه و زیرساخت‌های ابری
  • انجام خودکار و روتین برخی از بررسی‌ها
  • ایجاد هشدارهای قابل تنظیم برای مدیران و کارکنان از طریق ایمیل و یا تنظیم اعلان‌ها
  • تشخیص ناهنجاری‌های موجود روی شبکه با استفاده از روش‌های تجزیه و تحلیل داده‌ها بر روی منابع ورودی تا فعالیت‌هایی که از حالت نرمال خارج می‌شوند، در اسرع وقت شناسایی شوند.
لایسنس Tenable

لایسنس Tenable

سخن آخر

نرم افزار Tenable در نسخه‌های گوناگون و متنوع  و به منظور اسکن و حفظ امنیت شبکه‌ها، به بازار عرضه می‌شوند. شما با خرید لایسنس Tenable، می‌توانید به ابزاری قابل اطمینان و سریع برای اسکن شبکه و یا بررسی و تحلیل نقاط آسیب‌پذیر بر روی شبکه، دست پیدا کنید. این نرم افزار نقاط آسیب‌پذیر را با دقت و سرعت بالا، اولویت بندی کرده و راهکارهایی نیز برای حل این مشکلات به کاربر ارائه می کند.

تماس-پایه ریزان

در صورت تمایل به مشاوره رایگان و استفاده از خدمات پایه ریزان فناوری هوشمند می توانید با کارشناسان مجرب ما تماس بگیرید و محصول مورد نیاز خود را با قیمت رقابتی و ضمانت شرکتی دریافت کنید ضمن این که تیم متخصص پایه ریزان با پشتیبانی قوی در کنار شما خواهد بود.

جهت مشاوره رایگان با شماره های زیر تماس بگیرید.

02188546549

02188742123

info@pfh.co.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 1 =