شبکه, ManageEngine

معرفی نرم افزار Firewall Analyzer

نرم افزار Firewall Analyzer
رای بدهید

نرم افزار Firewall Analyzer بهترین راهکار جهت تحلیل لاگ و تغییرات پیکربندی

نرم افزار Firewall Analyzer تمامی فعالیت های شبکه شما را به دقت تحلیل می‌کند و تمامی لاگ مربوط به دستگاه‌های امنیتی بصورت یکپارچه جمع آوری می‌کند. نرم افزار Firewall Analyzer یک نرم افزار Agent less است که به Administrator ها این امکان را می‌دهد که متوجه شوند چه مقدار ترافیک در کدام قسمت از Network در حال استفاده است . نرم افزار Firewall Analyzer یک نرم افزار Open Source می‌باشد که از فایروال‌های مختلف شبکه نظیر Check Point ، Cisco ، Juniper ، Palo Alto و … پشنیبانی می‌کند.

نرم افزار Firewall Analyzer

نرم افزار Firewall Analyzer

آنالیز کردن Policy های فایروال توسط نرم افزار Firewall Analyzer :

با استفاده از این روش تمامی Rule های فایروال شما را از لحاظ کارایی آنالیز می‌کند و آنها را برای Performance بیشتر در شبکه شما Tune  می‌کند.

  • Change Management در نرم افزار Firewall Analyzer :

با استفاده از این قابلیت تمامی تغییرات صورت گرفته درConfiguration فایروال را بصورت کامل و با جزئیات کامل با استفاده از Change Management Reports به شما خواهد داد.

نرم افزار Firewall Analyzer

نرم افزار Firewall Analyzer

  • Network Security Managment در نرم افزار Firewall Analyzer :

با استفاده از این روش اطلاعات کاملی در خصوص اتک‌های موجود در شبکه و همجنین نقض های سیاست‌های امنیتی شبکه شما در اختیارتان خواهد داد.

نرم افزار Firewall Analyzer

نرم افزار Firewall Analyzer

  • Compliance Management :

نرم افزار Firewall Analyzer بصورت مکانیزه امکان گزارش گیری از تغییرات امنیتی و Configuration برای به روز بودن تغییرات امنیتی در فایروال‌ها را در اختیار شما قرار خواهد داد.

  • Network Forensic Audits :

نرم افزار Firewall Analyzer امکان بررسی تمامی لاگ‌های شما را با سرچ کلمات کلیدی در اختیار شما قرار خواهد داد تا در مدت زمان کوتاهی دلیل رخدادهای امنیتی خود را بیابید.

نرم افزار Firewall Analyzer

نرم افزار Firewall Analyzer

  • Log Analysis :

نرم افزار Firewall Analyzer تمامی رفتارهای ترافیک ورودی و خروجی سازمان شما را برای بهبود امنیت شما بررسی  می‌کند.

  • Network Traffic and Bandwidth Monitoring :

نرم افزار Firewall Analyzer با آنالیز رفتار شبکه شما و مانیتور کردن تغییرات Spikes در مصرف پهنای باند مصرفی شما و بررسی دقیق رفتار کاربران امکان بررسی تهدیدهای امنیتی را به شما خواهد داد.

نکته: در صورت خرید و استعلام قیمت انواع لایسنس manageengine می توانید به دسته بندی مربوط به آن در پایه ریزان مراجعه کنید.

نرم افزار Firewall Analyzer

نرم افزار Firewall Analyzer

شما می‌توانید دموی آنلاین نرم افزار Firewall Analyzer از سایت اصلی مشاهده کنید و همچنین، شرکت پایه ریزان فناوری هوشمند توانایی ارائه لایسنس معتبر، طراحی و پیاده سازی لایسنس نرم افزار Firewall Analyzer را دارد، جهت مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + شش =