مقاله

نرم افزار Kiwi CatTools,شبکه رو همه جانبه مدیریت کن!

Kiwi CatTools نرم افزار

نرم افزار Kiwi CatTools چیست؟

شبکه‌های کامپیوتری امروزه در اتوماسیون اداری سازمان‌ها، شرکت‌ها و ادارات نقش بسیار مهمی ایفا می‌کند. استفاده از برخی نرم افزارها می‌توانند به مهندسان در مدیریت و تنظیمات این شبکه‌ها کمک کنند.

با استفاده از نرم افزار Kiwi CatTools می‌توان مدیریتی همه‌جانبه بر روی شبکه‌ها، انجام داد و همچنین تنظیماتی خاص را به طور خودکار، بر این شبکه‌ها اعمال نمود.

1-نرم افزار Kiwi CatTools

1-نرم افزار Kiwi CatTools

ویژگی‌های نرم افزار Kiwi CatTools

  • به کمک Kiwi CatTools کاربر می‌تواند تغییرات پیکربندی شبکه را در چندین دستگاه به‌طور همزمان اعمال کند.
  • کاربر در این نرم افزار می‌تواند تغییرات از پیش تعیین شده در پیکربندی شبکه را در زمان مشخص و در دستگاه‌های معین انجام دهد.
  • با استفاده از این نرم افزار، شما با اطلاع از تغییرات در شبکه می‌توانید برای جلوگیری از هرگونه فعالیت مخرب، امنیت شبکه را به سطحی بالاتر برسانید.
  • ایجاد و اعمال تغییرات و تنظیمات در شبکه با استفاده از این نرم افزار به سادگی انجام می‌شود و شما هر زمان که بخواهید و با کمترین زحمت می‌توانید تغییرات جدید ایجاد کرده و یا تنظیمات را به حالت اولیه بازگردانید.
2-نرم افزار Kiwi CatTools

2-نرم افزار Kiwi CatTools

کاربردهای نرم افزار Kiwi CatTools در چه مواردی است؟

  • با استفاده از ویژگی Automatic Backup در نرم افزار Kiwi CatTools می‌توانید یک پشتیبان از تنظیمات شبکه بگیرید و در صورت بروز مشکل در پیکربندی با استفاده از این پشتیبان، پیکربندی دستگاه شبکه از روترها، سوئیچ ها، فایروال ها و … را به حالت اولیه بازگردانید.
  • این نرم افزار امنیت شبکه شما را تا حد زیادی بهبود می‌بخشد. زمانی که تغییراتی به صورت غیرمجاز در دستگاه های شبکه به وجود آید، Kiwi CatTools هشدارهای آنی و آنلاین ارسال می‌کند.
  • با استفاده از امکانات این نرم افزار به خوبی می‌توانید از آن برای ها برای عیب یابی و اطمینان از موفقیت پیکربندی شبکه استفاده کنید. عیب‌یابی خودکار باعث می‌شود تا هزینه و وقت شما به هدر نرود.
  • از این نرم افزار برای گزارش گیری از طریق ایمیل به صورت خودکار می‌توانید استفاده کنید.
  • با از نرم افزار Kiwi CatTools می‌توانید شبکه را با استفاده از IPv4 و IPv6 و همیچنین با برندهایی مانند Cisco،HP ،Huawei ، com 3و… پیکربندی کنید.
  • از دیگر نرم افزارهای شرکت سازنده این نرم افزار یعنی Solarwinds می توان به NAM، SCM، ARM، NPM، NOM، NTA، NCM، IPAM،DPA ، SRM، WHD، WPM، LEM، NTM VNQM،  SAM، VMو  UDT اشاره کرد.
3-نرم افزار Kiwi CatTools

3-نرم افزار Kiwi CatTools

لطفا جهت خرید لایسنس نرم افزار Kiwi CatTools کلیک کنید

نرم افزار IpMonitor با 8 قابلیت بی نظیر

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *