سرویس میل Exchange Server
جولای 20, 2021
مانیتورینگ
جولای 20, 2021

راهکارهای امنیت ایمیل سرور

Cisco Email Security Advanced Email Protection

امروزه بسیاری از مشتریان از ایمیل برای ارتباطات تجاری خود استفاده می کنند که با توجه به احتمال حملات از این طریق به عنوان یک چالش امنیتی مطرح است. راهکارهای امنیت ایمیل سیسکو نه تنها تامین کننده امنیت ایمیل های سازمان ها بلکه رویکردی چندلایه جهت مقابله با business email compromise) BEC)، باج افزارها، بدافزارها، phishing، spam و جلوگیری از میان رفتن اطلاعات است.

شرکت پایه ریزان فناوری با ارائه راهکار های شرکت سیسکو در امنیت ایمیل سرور وجلوگیری از گسترش هرز نامه ها در ایمیل سرور های سازمانی می تواند برای سازمانهای مختلف راهکار های امنیتی در این زمینه را فراهم سازد.

قابلیت های منحصربفرد راهکارهای امنیت ایمیل سیسکو

راهکارهای امنیت ایمیل سیسکو شامل شناسایی، بلوکه سازی تهدیدات و بازسازی سیستم ها، انتقال امن اطلاعات حیاتی از طریق رمزگذاری end-to-end آنها است. با استفاده از این راهکارها مشتریان قابلیتی های ذیل را در اختیار خواهند داشت:

  • شناسایی و بلوکه سازی بیشتر تهدیدات از طریق سیستم هوشمند Talos
  • شناسایی و مقابله با باج­ افزارهای موجود در پیوست ایمیل­ها از طریق سیسکو AMP و Cisco Threat Grid
  • بلوکه سازی ایمیل­های حاوی لینک­های مخرب و یا محدودسازی دسترسی به سایتهای آلوده از طریق تحلیل بهنگام URL در مقابله با تهدیدهای phishing و BEC
  • محافظت از اطلاعات حیاتی در ایمیلهای ارسالی شرکتها از طریق DLP و رمزگذاری آنها
  • دستیابی به حداکثر قابلیت انعطاف­پذیری در توسعه از طریق ابر، مجازی­سازی، ترکیبی از هردو روش و یا انتقال به cloud in phases امکان­پذیر خواهد بود.