سیسکو, Other

سوالاتی که هنگام خرید تجهیزات سیسکو باید به آنها توجه کنید

رای بدهید

راهنمای خرید تجهیزات سیسکو

همانطور که همه ما می‌دانیم، سیسکو یکی از بهترین تولید کنندگان سخت افزار شبکه در جهان است. برای ایجاد یک شبکه روان و سریع برای شرکت‌های خود ما به روترهای جدید سیسکو، سوئیچ‌های سیسکو، فایروال های سیسکو و موارد دیگر نیاز داریم. با این حال برخی از فروشندگان غیررسمی در بازار وجود دارند که تجهیزات سیسکو را با کیفیت بد ارائه می دهند. برای کمک به شما در خرید تجهیزات سیسکو و یا لایسنس سیسکو، برخی از سوالاتی را که باید هنگام خرید به آن‌ها توجه کنید در میان می‌گذاریم.

آیا تجهیزات سیسکو شما اورجینال است؟

تجهیزات سیسکو که خریداری می‌کنید باید دارای برچسب ضد جعل و تقلب باشد و می‌توانید از طریق تلفن، پیام کوتاه یا ایمیل روی برچسب ضد جعل، درخواست ضد جعل کنید. فروش، استفاده یا خرید عمدی تجهیزات تقلبی سیسکو ممکن است خطرات پنهانی برای شبکه و آینده شما به وجود آورد.

آیا تجهیزات سیسکویی که خریداری کرده اید نو است یا دست دوم؟

مدل‌های دستگاه‌های سیسکو به طور مداوم به روز می‌شوند. باید توجه داشته باشید که آیا مدل‌های دستگاهی که خریداری کرده‌اید دیگر از کار نیفتاده باشند. تجهیزاتی وجود دارد که از بروزرسانی شبکه حذف شده اند. این تجهیزات در استفاده مشکلی ندارند اما ممکن است تجهیزات معیوب نیز پس از تعمیر و نگهداری وجود داشته باشد. نقاط خرابی در این تجهیزات ممکن است به مشکلات مخفی جدیدی برای استفاده در آینده تبدیل شوند. باید توجه داشته باشید که سیسکو تمام اطلاعات کاربر نهایی را که با تجهیزات کاربر نهایی مطابقت ندارد به عنوان تجهیزات دست دوم تعریف می‌‍کند حتی اگر تجهیزات باز نشده باشد. حقوق و منافع این تجهیزات از نظر ضمانت و بارگیری نرم افزار تحت تأثیر قرار خواهد گرفت. از آنجا که سیسکو معتقد است مالکیت خدمات و نرم افزار قابل انتقال نیست، لازم است در هنگام خرید تجهیزات سیسکو بسیار دقت کنید.

آیا تجهیزات سیسکو که خریداری می کنید می‌توانند خدمات اصلی را دریافت کنند؟

هنگام خرید یک دستگاه سیسکو باید یک سال خدمات اصلی پشتیبانی را پرداخت کنید. این هزینه‌ای است که باید پرداخت شود اما آیا نماینده شما را برای این سرویس پولی ثبت کرده است؟ اگر ثبت نام نکنید در آینده در صورت نیاز به سرویس اصلی ممکن است با مشکل روبرو شوید.

آیا محصول توقف تولید شده است؟

اگر نماینده شما محصولی را ارائه کرد که تولید آن متوقف شده باشد، چنین محصولی کالای نوسازی شده یا کالایی است که قبلا از آن استفاده شده اما نمی تواند از خدمات اصلی پس از فروش برخوردار شود.

آیا ماژول GBIC و SFP که خریداری کرده اید یک محصول اصلی سیسکو است یا جعلی است؟

قیمت ماژول های GBIC و SFP اصلی سیسکو بیش از 100 دلار است، در حالی که ماژول های تولید کنندگان کوچک تنها بیش از 10 دلار است. اختلاف قیمت بسیار زیاد است بنابراین محصولات تقلبی ظاهر می‌شوند. این محصولات تقلبی ممکن است در انتهای انتقال از شدت نور یا انتشار نور برخوردار باشند. طول موج مطابق با الزامات استاندارد نیست و حساسیت گیرنده با استاندارد مطابقت ندارد و عمر مفید بسیار کوتاه است و کار نیز ناپایدار می‌باشد. برای خرید انواع تجهیزات و فایروال‌های سیسکو می‌توانید به وب سایت پایه ریزان فن آوری هوشمند مراجعه نمایید . یا اگر سوالی در این زمینه دارید می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند. یکی از پرکاربرد ترین تجهیزات سیسکو در سازمان‌ها فایروال‌های سیسکو است برای اینکه بهترین انتخاب را داشته باشید نیاز به یک راهنمای درست خواهید داشت میتوانید با مطالعه راهنمای خرید فایروال های نسل جدید سیسکو  بهترین انتخاب را داشته باشید

مقالات مرتبط

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + یک =