سیسکو, Firewall

نرم افزار cisco ESA

ESA
5/5 - (1 امتیاز)

ایمیل مهمترین وسیله ی ارتباطی سازمان ها

ایمیل مهمترین وسیله ی ارتباطی سازمان ها و همچنین پرچمدار تهدیدها و ناقض امنیت یک سازمان به شمار می روند . به کمک نرم افزار cisco ESA یا نرم افزار cisco email security appliance  با لایسنس cisco email security appliance می توان ارتباط کاربران را از طریق ایمیل امن کرد و همچنین به سازمان شما قدرت مقابله در خصوص حملات  Ransomware ،Advance Malware ،Phishing ، Spam و جلوگیری از  ، از دست رفتن اطلاع به کمک چندین لایه ی امنیتی را خواهد داد .

نرم افزار cisco ESA با لایسنس  cisco email security appliance

نرم افزار cisco ESA با لایسنس cisco email security appliance

معرفی نرم افزار cisco ESA :

نرم افزار cisco ESA یا نرم افزار cisco email security appliance  با لایسنس cisco email security appliance  شامل  پیشرفته ترین راه مقابله با تهدیدات امنیتی ، شناسایی ، مسدود کردن ، جلوگیری از دست رفتن اطلاعات و همچنین امن کردن و رمز کردن ارتباط نقطه به نقطه کاربران خواهد شد. با استفاده از  نرم افزار cisco ESA با لایسنس ESA یا نرم افزار cisco email security appliance  با لایسنس cisco email security appliance :

  شما می توانید :

  • شناسایی و مسدود کردن تهدیدهای امنیتی با استفاده از هوش مصنوعی و بانک اطلاعاتی Talos Cisco
  • مقابله با Ransomware موجود در فایل های ارسالی کاربران با استفاده از Cisco Advance Malware Protection ( AMP ) و Cisco Threat Grid
  • مسدود کردن خودکار ایمیل های دارای URL مشکوک یا آنالیز و مسدود کردن آنلاین دسترسی به سایت های جدیدی که امنیت شما را در مقابل تهدید های Phishing و BEC به خطر می اندازد .
  • جلوگیری از سوء استفاده از نام تجاری شرکت ها با استفاده از سرویس‌های Cisco Domain Protection ( CDP ) و Cisco Advanced Phishing Protection ( CAPP ) .
  • محافظت از ایمیل‌های ارسالی حساس با استفاده از DLP و رمز نگاری آسان، همگی در یک راهکار
  • بیشترین سطح انعطاف در گسترش و به روز رسانی از طریق Cloud ،Virtual ،n-Premises و Hybrid

نرم افزار cisco ESA با لایسنس  cisco email security appliance

 نرم افزار cisco ESA با لایسنس  cisco email security appliance

 

مزایا و قابلیت های نرم افزار cisco ESA  :

امروزه تهدیدهای ناشی از ایمیل شامل Ransomware ، Advance Malware ، BEC ، Phishing و Spam  می شود .تکنولوژی Cisco Email Security  تهدید ها را مسدود می کند که سازمان‌ها فقط ایمیل‌ها رسمی را دریافت کنند. سیسکو از چندین لایه ی امنیتی برای ایجاد امنیت ایمیل ها برای جلوگیری و مقابله افزایش قدرت دفاعی شما استفاده می‌کند. در جدول شماره 1 خلاصه ای از امکانات و قابلیت‌های راه کار امن سازی ایمیل امده است . شرکت پایه ریزان فناوری هوشمند توانایی ارائه لایسنس معتبر، طراحی و پیاده سازی ESA را دارد، جهت مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 ویژگی های اصلی سرویس  نرم افزار cisco ESA :

Feature:

Global Threat Intelligence
جامع ترین راه برای امنیت ایمیل از طریق Talos یکی از بزرگترین مراکز شناسایی آسیب‌ها را در اختیار شما می‌گذارد. پایگاه داده Talos دید وسیعتری را در اختیار شما می گذارد که شامل :

– بررسی 600 میلیارد ایمیل بصورت روزانه

– 16 میلیارد درخواست از طریق وب

– 1.5 میلیارد نمونه Malware

Talos بصورت 24 ساعته با آنالیز کردن ترافیک جهانی شما را در مقابل تهدیدهای امنیتی جدید آگاه می سازد، این آپدیت ها هر 3 تا 5 دقیقه برای حفظ امنیت شما ارسال می‌شود.

Reputation Filtering:

مسدود کردن ایمیل‌های مشکوک با استفاده از هوش مصنوعی Talos به صورتی که تمام Hyperlink ها چک و اعتبار سنجی می‌شود و وب سایت های بی اعتبار مسدود می شوند.

Spam Protection:

اسپم یک مشکل است که راه حل‌های پیچیده ای برای حل آن وجود دارد. سیسکو این راه برای شما با استفاده از اسکن چندین لایه‌ای که شناسایی بیش از 99 درصد اسپم‌ها را آسان تر کرده است . ویژگی آنتی اسپم در ESA از انجین CASE استفاده می‌کند .این انجین تمامیه متون ایمیل‌ها را از لحاظ ساختاری، فرستنده ایمیل، گیرنده و متن ایمیل بررسی می کند . با تلفیق موارد فوق ESA شما را در مقابل تهدید‌های امنیتی پیشرو حفظ می‌کند.

Forged Email Detection:

Forged Email Detection با استفاده از BEC شما را در مقابل تهدیدهای اجرایی محافظت می‌کند و به شما قابلیت شناسایی و مسدود کردن این حملات و همچنین تهیه لاگ برای تمامی تهدیدها و اقداماتی که در خصوص آنها صورت گرفته را به شما خواهد داد.

Cisco Advanced Phishing Protection:

CAPP راه های جلوگیری از جعل هویت را با استفاده از BEC و همچنین جمع آوری اطلاعات از Talos و یادگیری ماشین برای بدست آوردن الگوی ایمیل های قابل اعتماد در اینترنت به شما خواهد داد.

– استفاده از یاد گیری ماشین برای آپدیت روزانه مدل های امنیتی و جلوگیری از جعل هویت بصورت آنلاین.

– جلوگیری از حملات BEC با استفاده از DMARC و سیستم پیشرفته Name Protection برای جلوگیری از جعل دامین ایمیل ارسال شده.

– پشتیبانی از دریافت دوگانه، در این مدل سنسور های کپی از ایمیل را از طریق پروتکل SMTP ارسال می‌کند.

Cisco Domain Protection:

CDP از ایمیل‌های خروجی شما در مقابل حملات Phishing محافظت می‌کند.
CDP بصورت خودکار DMARC را برای اعتبار سنجی کاربران و همچنین جلوگیری از حملات Phishing اضافه می کند با استفاده از این راه ایمیل کاربران محافظت شده و همچنین اثر بخشی بازاریابی از طریق ایمیل را با جلوگیری از ارسال ایمیل به Inbox کاربران افزایش می‌دهد.

Virus Defense:

ESA با اسکن چندین لایه ای یکی از قدرتمند ترین راه کار را برای ایمیل‌های به شما خواهد داد.

Graymail Detection And Safe Unsubscribe:

Graymail شامل ایمیل‌های بازاریابی و ارسال وسیع ایمیل می‌شود. قابلیت Graymail بصورت دقیق ایمیل‌های دریافتی سازمان شما را مانیتور و دسته بندی می‌کند و شما می‌توانید اقدام متناسب را در خصوص هر دسته بندی اعمال کنید. اصولا Graymail ها حاوی لینک Unsubscribe هستن که کاربر با استفاده توانایی این که ایا مایل به دریافت اینگونه ایمیل‌ها هست یا خیر را خواهد داشت. از وقتی که Unsubscribe کردن یکی از راه هایی Phishing حساب می‌شود کاربران باید آگاهی لازم را در خصوص اینگونه لینک‌ها داشته باشند.

Cisco Advanced Malware Protection and Cisco Threat Grid:

AMP و Threat Grid به شما امکان مسدود کردن و رتبه بندی، File Sandboxing ، بازنگری دوباره فایل‌ها و آنالیز مداوم تهدیدها را خواهد داد. کاربران توانایی مسدود کردن حملات، ردیابی فایل های مشکوک و اصلاح سریع را خواهد داشت. ESA با AMP یکپارچه شده است. با این ادغام AMP یکپارچگی فایل‌ها و دادها و نحوه رفتار آن‌ها برای دفاع از نشر تهدید در سرتاسر شبکه را بصورت خودکار به عهده خواهد گرفت.

URL-Related Protection and Control:

در این روش کاربران در مقابل URL های مخرب محافظت می‌شوند و تمامی URL ها موجود در ایمیل‌ها اسکن می‌شود و پالیسی مناسبی در خصوص نوع URL روی آن اعمال خواهد شد.

Outbreak Filters:

Outbreak Filters شما را در مقابل تهدیدهای نوظهور و چندگانه محافظت می‌کند. به کمک آن می‌توانید قوانین پیچیده ای شامل 6 مولفه مختلف : نوع فایل ، اسم فایل، سایز فایل و URL موجود در ایمیل را بسازید. با یادگیری بیشتر Talos از Outbreak ها، Talos می‌تواند قوانین موجود را تغییر دهد و ایمیل‌ها را از حالت قرنطینه خارج کند. Outbreak همچنین دارای قابلیت باز نویسی URL مشکوک در ایمیل را دارد وقتی شما لینک جدیدی را کلیک می‌کنید پروکسی سرور سیسکو به آن لینک جدید را برای شما Redirect خواهد کرد. تمامی محتویات وب سایت اسکن شده و در صورت وجود هر گونه Malware پیغام بلاک شدن برای کاربر نمایش داده خواهد شد.

Web Interaction Tracking:

با استفاده از این راه کار به ادمین شبکه این اجازه را خواهد داد تا با تعقیب و بررسی URL که کاربران به آنها متصل شده گزارش‌های زیر را به دست بیاورد :

– کاربرانی که بیشترین URL های مخرب را باز می‌کنند.

– بیشترین URL مخربی که توسط کاربران بازدید شده است.

و زمان، تاریخ، اقدامات صورت گرفته بر اساس URL صورت گرفته را نمایش خواهد داد.

Data security for sensitive content in outgoing emails:

DLP تمامی ایمیل‌های خروجی سازمان و اطلاعات حساس آن محافظت و رمزنگاری می‌کند.

Manageability:

Universal Device Support :

امکان استفاده در چندین پلتفرم مختلف بدون در نظر گرفتن این موضوع که کاربران در حال استفاده از چه نوع دستگاهی هستند.

– System Overview Dashboard :

امکان مانیتور کردن و گزارش گیری ایمیل خروجی سازمان را بصورت یکپارچه در اختیار شما می‌گذارد.

– Detailed Message Tracking :

امکان رهگیری ایمیل‌ها از طریق فرستنده، گیرنده، فایل ارسالی، ایمیل‌هایی که شامل DLP شدند را به شما خواهد داد.

مقالات مرتبط

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × چهار =